• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 241
    tak znawco a widziałeś kiedyś dwustronność w ss-lieto i ss-jesień jednocześnie?
  2. # 242
    http://frontowiec.com/index.php?p2295,kostium-maskujacy-partizan-56-58-170
    Tutaj? Chyba że popieprzyłem nazwy, to przepraszam.

    Edit. Faktycznie jak tak teraz porównałem, to nie jest "jesień". Chodziło o tą brązową część
  3. # 243
    Autor cytatu: dextertak znawco a widziałeś kiedyś dwustronność w ss-lieto i ss-jesień jednocześnie?

    Jeszcze nie, ale na pewno jest do zrobienia :)))

    Już Ci kiedyś pisałem - uważam, że za dużo emocji, a za mało biznesowych kalkulacji jest w Twoich działaniach :)))

    Oferta Cytadeli będzie wyglądała profesjonalniej jak poprawisz błędy ortograficzne, interpunkcję i składnię :))))))
  4. # 244
    Autor cytatu: Konrad "Owca"www.vso-mil.ru
    Czemu .ru, a nie .by?
  5. # 245
    Żeby "przypadkiem" było podobne do takiej jednej już znanej.... Domena .by jest już zajęta (nie, nie przeze mnie). A po za tym to "kontraktowy Specnaz Rosja" powinien przecież mieć domenę .ru :)))))))))))
  6. # 246
    Ja pierdziele...
  7. # 247
    Tak Cyrith- to po prostu lewa strona tkaniny ss lieto w wersji 200 gram. VSO nie będzie jej robić .Jest zbyt ciepła na nasze lato,a użycie tej lewej strony w jesieni jest też wątpliwe w porównaniu z ss-jesień na Partizanach Medusa.
  8. # 248
    Dex - żebyś potem nie marudził - chcesz te domeny, czy ja mam łyknąć, jak Tobie nie potrzebne - żebyś potem nie robił scen jak za www.witiaz.com.pl :)))))))))))))

    Załączniki:

    • vso2.jpg
  9. # 249
    Witam po sporej przerwie.
    Zgodnie z obietnicą rusza dystrybucja ładownic do SWD i PKM w systemie SMIERSZA VSO

    Załączniki:

    • p1020198.jpg
    • p1020199.jpg
    • p1020204.jpg
    • p1020200.jpg
    • p1020216.jpg
    • p1020212.jpg
    • p1020213.jpg
    • p1020214.jpg
  10. # 250
    Witam - weszły do dystrybucji pokrowce na hełmy Fritz. Mich 2000 i ZSZS w trzech nowych wersjach.
    Wersja do gorki oliv,cyfrowej flory i pogranicznika.


    Water -gorka pogranicznik gotowa
    Jako ciekawostkę wklejam foty gorki black

    Załączniki:

    • he_m_1.jpg
    • he_m_2.jpg
    • he_m_3.jpg
    • p1020229.jpg
    • p1020234.jpg
  11. # 251
    Rusza dystrybucja lekkich kamizelek Jagier -1. Dostępne od końca kwietnia.System szybkiego zrzutu.

    Załączniki:

    • jaggier_19.jpg
    • jaggier_18.jpg
    • jaggier17.jpg
    • jaggier_1.jpg
    • jaggier_2.jpg
    • jaggier_4.jpg
    • nowy_obraz.jpg
  12. # 252
    Dostrzegam inspirację Kenguru-3 ;)
  13. # 253
    Piotrek czy cZarna jest taka jak na ebayu u sprzedawcy chaca?

    Bedzie rozmiar dla mnie?
  14. # 254
    Water-Nie wiem jaka jest na ebayu. To klasyczna 3 na prywatne zamówienie. Niestety jest tylko jeden egzemplarz.W masowej produkcji ich nie będzie. No chyba że koniecznie będziesz chciał to się zrobi.Wtedy będą dwie :) Proponuję poczekać.Pewnie foty po testach i kilku praniach pojawią się tutaj.Kolor będzie złaził mega szybko i sam jestem ciekaw efektu :))))))
  15. # 255
    Poniał
  16. # 256
    FOTORELACJA Z SIEDZIBY VSO

    Witam serdecznie wszystkich.
    Chciałem dołączyć swoje 3 grosze dotyczące firmy VSO.
    Ponieważ nie chciałem używać pustych słów dotyczących tego sporu, postanowiłem pojechać pod adres podany na etykietce Ostroszickij Gorodok, ul. Proletarskaja 6 (jechałem do rodzimego Togliatti), okazało się bowiem że to całkiem po drodze. Rzeczywistość okazała się na tyle ciekawa, że postanowiłem zrobić też kilka zdjęć na pamiątkę.
    Komentarz z mojej strony jest prosty - to oszustwo. Pod tym adresem nie mieszka żadna Pani Ludmiła Kozlowskaja, z firm w tym miasteczku jest kilka małych sklepów, bar, oraz sklep "Second Hand". Miejscowi nie wiedzą o istnieniu w tym miejscu żadnej firmy cokolwiek szyjącej (odsyłali do second handu) i nie znają Pani Ludmiły.
    Było to do przewidzenia.
    W środowisku mińskich strajkbolistów (asg po rosyjsku) nikt nie słyszał o produkcji VSO. A firma znajduje się 15km od Mińska!
    W sklepach i na bazarach (sprawdzałem!) na Białorusi nie ma nic z VSO.
    Jeszcze ciekawiej sprawa ma się w Rosji - rozmawiałem z żołnierzami z różnych regionów i też pytałem o WSO i jej produkcję (pytałem również żołnierzy kontraktowych, wdw itp). Nikt nic nie wie. Znajomi z rodzimej jednostki z Samary jak opowiedziałem to pospadali z krzeseł ("POLACY NASZE PRODUKTY PODRABIAJĄ???").
    Na drodze powrotnej również zajechałem pod adres z etykietki "Острошицкий городок, пролетарская 6". Znowu pytałem ludzi. Odprowadzili mnie pod dom pod tym adresem i powiedzieli że właściciel wróci z pracy późno i w ogóle rzadko się tu pojawia. Zachlał ostatnio.
    W wypowiedzi "Pani Ludmiły Kozłowskiej" dotyczącej pozwu do sądu jeśli ludzie będą naruszać dobre imię firmy WSO jest błąd stylistyczny. "Витязь спецоснащение" to w języku rosyjskim nazwa własna i forma nieodmienialna. Dyrektor firmy o tak wielkiej renomie powinien się co najmniej wstydzić jeśli nie umie poprawnie napisać nazwy własnej firmy.
    Drodzy koledzy, to koniec mojego komentarza. Dalej niech mówią zdjęcia.

    Załączniki:

    • vso1.jpg
  17. # 257
    Firma VSO z bliska

    Załączniki:

    • vso3.jpg
  18. # 258
    Wejście dla Zarządu

    Załączniki:

    • 2.JPG
  19. # 259
    Ulica Proletarskaja

    Załączniki:

    • vso4.jpg
  20. # 260
    Widok na tabliczkę z nazwą miejscowości

    Załączniki:

    • vso5.jpg
  21. # 261
    I moje auto przy tabliczce. Zainteresowanym wyślę skan dowodu rejestracyjnego - wiem że takie auto to rzadkość w Polsce :)
    I przepraszam że wstawiłem post po poście - inaczej mi się nie udało.

    Załączniki:

    • vso7.jpg
  22. # 262
    Czyżby 'białoruskie podróby" nie były nawet białoruskie?
    Mnie się to osobiście niezbyt podoba.
    Dexter - co powiesz?
  23. # 263
    No no, ciekawe bardzo.
  24. # 264
    Buahahahaaaa..... :)))))
    Zwłaszcza siedziba międzynarodowego koncernu z wielonarodowościowym kapitałem mi się podoba :))))) Bidna musi być ta białoruska armia i inne ałmazy, skoro wieloletnie kontrakty na dostawy mundurów i wyposażenia dla tychże resortów siłowych pozwoliły na wybudowanie tylko takiego kurnika :)))))))))))) Albo to najnowszy hit tamtejszego budownictwa!
    Rozumiem, że Łukaszenko osobiście podpisywał kontrakty na salonach tej ekskluzywnej daczy :))))))))))))))))))))))))))
    Autor cytatu: CyrithCzyżby 'białoruskie podróby" nie były nawet białoruskie?

    No chodziły przecież słuchy, że to w północnokoreańskich obozach jest robione.....

    Autor cytatu: CyrithDexter - co powiesz?

    Może ja zaproponuję nową ściemkę - to jest tak tajna firma, że adres specjalnie jest fałszywy, żeby Amerykańscy, Portorykańscy i Marsjańscy szpiedzy nie wpadli na trop specprodukcji dla białoruskich Żołnierzy Przyszłości :))))))
  25. # 265
    Surprise, surprise...
    EDIT: Są białoruskie, a nawet rosyjskie, bo firma matka z kapitałem z najbliższej rodziny z Polski ze szwalnią od wielu lat szyje kontrakty konkurencja zawiść prokurator sąd.
    I są białoruskie, a specjalistuff pokemonów ja mam w szafie to poruwnam. I mam w pompce i z was POleffkę a się spinasz owca, że ci żyłka pęknie. K**wa.
    EDIT2: Evgeni i Ty uważaj, bu tutaj była nie lada afera jak Owca wrzucił fotki domu obok, teraz jak Ty wrzuciłeś zdjęcia samej "firmy", to już na pewno do końca życia się nie wypłacisz:D
  26. # 266
    Zapomniałeś że dla SSO też tu szyja:) a może obok jest jakaś stodoła? może tam?
  27. # 267
    Emanuje luksusem, są nawet firanki w oknach ;D
  28. # 268
    Dla mnie jasne jest, że adres na papierach jest "lewy" (po tym jak Konrad zrobił wywiad z mapą odnośnie zakupu nieruchomości), a sama szwalnia może być w całkiem innym miejscu.

    Aczkolwiek jak widać takie zabiegi mogą ugryźć w dupę z najmniej spodziewanego kierunku :)
  29. # 269
    Autor cytatu: kazikDla mnie jasne jest, że adres na papierach jest "lewy"

    No ale czemu jest lewy? Po co to robić?
  30. # 270
    Może nie wypadało podać adresu z Chin? :)