• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Witam.
    A ja mam pytanie czy ktoś miał doczynienia z Gorką "BARS-a"? Chodzi mi konkretnie o 4, ale opinie na temat innych modeli tego producenta są mile widziane. Aha, jak to jest z tymi kieszeniami w spodniach? Czy tylko SPLAV ma normalne, a reszta dziury przelotowe, czy nie ma na to reguły i zależy wyłącznie od modelu?
    Pozdrawiam.
  2. # 92
    Mam gorkę E w SS jesień produkcji SSO i kieszenie w spodniach na pasie są normalne. Udowe są zrobione z wkładek z materiału w SS jesień.
    •  
      Uber
    • 2015-02-27
    # 93
    Mała poprawka co do mojego opisu gorki- kieszenie udowe są, w miejscu tych na pasie są dziury ;)
  3. # 94
    Ja miałem Gorkę R i E SSO i z tego co pamiętam, to kieszenie spodniowo-standardowe były przelotowe (czyli dziura w spodniach zapinana na guziki).
  4. # 95
    Czyli widać ze różnie bywa. Nie ma reguły. W naszym goreteksie (WP) też mamy przelotowe kieszenie, ale pod to zakładam windstopper który kieszenie już posiada. :)
    I pojawiło mi się kolejne pytanie, ale to już chyba raczej zależy do prywatnych preferencji i będę musiał się z tym przespać. Kangurka czy kurtka zapinana na guziki. Obie mi się podobają i obie znalazły by zastosowanie. Tylko co wybrać. :P
    Pozdrawiam.
  5. # 96
    A ja mam pytanie odnośnie poszczególnych modeli. Czym różnią się gorka 1, 2 i 3? Są jakieś zalety przemawiające za którąkolwiek z nich? Pytam, bo na allegro są obecnie wszystkie trzy i nie wiem za bardzo na którą się zdecydować.
    •  
      Igur
    • 2015-03-04
    # 97
    Ja posiadam gorke3 DSO z drugiej ręki. Jest dość mocno styrana co dodaje jej uroku.
    U mnie wszystkie kieszenie są normalne i bardzo duże, może to dlatego, że jest to starszy wypust.
    Co do ciepła to przy temperaturze bliskiej 0 można śmigać w samej gorce po dworze bez koszulki czy kalesonów.
    Rafał- Stawiałbym na kangurkę, sam zazwyczaj gorkę zakładam jak koszulkę,bo zapinanie guzików
    jest męczące i można je zgubić.
  6. # 98
    zakłądam jak koszulkę, bo zapinanie guzików jest męczące
    Zanotować, Igur nie ma kopyta a nie dłonie. :)

    Ja to bym wybrał kurtkę nad kangurką - może nie szybsze ale na pewno wygodniejsze.
  7. # 99
    Jakie gorki polecacie i proszę o odp.na pytanie w temaccie

    edycja: oryginalny temat (przed scaleniem) wspominał o użytkowaniu jej w zimie na co dzień - kazik
    •  
      Maza
    • 2016-08-28
    # 100
    jest na forum
  8. # 101
    Przeniosłem dwie ostatnie wypowiedzi do istniejącego już tematu.
  9. # 102
    Autor cytatu: RafałWitam.
    A ja mam pytanie czy ktoś miał doczynienia z Gorką "BARS-a"? Chodzi mi konkretnie o 4, ale opinie na temat innych modeli tego producenta są mile widziane. Aha, jak to jest z tymi kieszeniami w spodniach? Czy tylko SPLAV ma normalne, a reszta dziury przelotowe, czy nie ma na to reguły i zależy wyłącznie od modelu?
    Pozdrawiam.




    Kupiłem w niedzielę Gorkę 4 Barsa w księgarni na wiatraku. Kieszenie w spodniach nie są przelotowe, ogólne wykonanie jest na wysokim poziomie. Spodziewałem się wystających nitek nie doróbek itp. ale jest dobrze, jedyny minus za to że szelki mam źle zszyte, jedna się przekręciła krawcowi podczas szycia ale mi to zupełnie nie przeszkadza (zareklamuję albo dam do przeszycia). Za 2 tygodnie napiszę co nie co o tym jak się sprawdza bo w sobotę jadę na 10 dniowy wypad na dziko w góry, czyli nie będzie luksusów jak sklep czy schronisko ;). Też porównam ją do typowego ubioru turysty i ubioru taktyczno-turystycznego.
  10. # 103
    Postanowiłem napisać w tym temacie bo dawno go nie śledziłem -Kilka odpowiedzi hurtowych - cena gorek VSO zależna jest też niestety od kursu rubla rosyjskiego gdyż brezent na nasze gorki jak i część tkanin kamuflaży do nich jest rosyjska.Dlatego mamy czasami spore wahania cen.