• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Soman napisał:
    W imieniu Sekcji Sportów Ekstremalnych Automobilklubu Lubuskiego - Stowarzyszenia Team Delta informuję, że w dniach 2-4.05.2008r. w Tomaszowie koło Żagania odbędzie się IV Ogólnopolski Zlot ASG TOMASZOWO 2008. Impreza na zaproszenia wyłącznie dla osób pełnoletnich. Limit miejsc: 450 Wpisowe: 50pln Termin potwierdzania przyjęcia zaproszeń: do 29.02.2008r. na adres tomaszowo2008@teamdelta.pl Termin wpłaty wpisowego: do 31.03.2008r. Od 01.01.2008r. na http://www.teamdelta.pl ruszy forum dla uczestników zlotu. Więcej szczegółów wkrótce.
  2. # 2
    Fajnie, mogli od razu wysłać zaproszenie dla stałych bywalców...
  3. # 3
    Terminy nam kolidują :(
  4. # 4
    Będziemy wtedy w Modlinie ;) / ubiegł mnie no. ;) a swoją drogą to trochę sporo chcą za wpisowe.
  5. # 5
    Ja tak jak Maryś napisał pojadę raczej na Modlin. Impreza w Tomaszowie fajna, ale jakoś wole na spokojne spotkanie w większym gronie ;)
  6. # 6
    Ja po prostu liczyłem że zaliczę i to i to.
  7. # 7
    Sam nie wiem , ale chyba tradycyjnie pojadę na Borneo, kiepski termin sobie wybrali, to długi weekend i są stałe imprezy w tym terminie
  8. # 8
    Momencik! Teraz dopiero przeczytałem datę... trzy imprezy w tym samym czasie? Jak nie pojadę na Modlin (może... ale słabo to widzę), to pojadę na Tomaszowo (i na to się obecnie zanosi) lub na Borneo (na to bym raczej nie liczył :D)
  9. # 9
    Dla mnie najlepiej Tomaszowo jade w tym roku