• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Autor cytatu: AwramA co do E&L to wątpliwości może rozwiać jedynie filmik z procesu produkcji.


    Co do tego, że co innego wstawiają do replik, a co innego do tej ich broni palnej to nie ma wątpliwości ;)
  2. # 92
    Zapewne tak.

    No dobra, już wiem, że celuję w AKM. Czy poza E&L i LCT (chociaż w polskich sklepach tkwią wciąż te wersje z 2009r, AKM z serii NV nie uświadczyłem nigdzie) jest jeszcze coś godnego polecenia? Krążą słuchy, że seria CM.048 jest całkiem znośna ale to już przecież nie ta klasa i sporo ZnAl'u więc pewnie i dużo pracy trzeba w nią włożyć (jedyny plus to cena w stosunku do konkurentów)

    A tu taki bonusik z serii - pokaż swojego customa:

    http://yaicom.ru/f/2011/04/podborochka-kartinok_30146_s__27.jpg
    •  
      Maza
    • 2015-01-02
    # 93
    AKM VFC, jeden jest nawet w komisie, ruskie drewna, replika praktycznie nówka -delikatesik.
  3. # 94
    No wygląda zacnie, ale to już chyba replika dla konesera :-)
  4. # 95
    Pytanko odnośnie ak-74m od LCT i nie tylko .Próbował z was ktoś może zmieniać kolbę składaną w replikach LCT ? Niedawno stałem sie posiadaczem aks-74 od LCT i chciałbym zmienić kolbę z ramowej na kompozytową jednak dostępne w miarę w Polsce są tylko te od cymy. Myślicie że będzie pasować ?
  5. # 96
    Da się jeszcze gdzieś dostać tę replikę?
    •  
      Maza
    • 2016-05-14
    # 97
    Wersja ze szkieletową kolbą jest na GF.
  6. # 98
    Chodzi mi o wersję z pełną kolbą składaną.
    •  
      Sowa
    • 2016-05-16
    # 99
    Jeśli masz na myśli LCT to mam takowa do sprzedania. Jakoś na dniach trafi tu na komis.
    •  
      Maza
    • 2016-05-16
    # 100
    Serce mi łamiesz Sowa.
  7. # 101
    Jaaaaaaaaaasny Gwint, Sowa czemu dopiero teraz ? :C Polowałem na takiego od ponad miesiąca. A co dostępności tego modelu to owszem są ale za granicą. Przy obecnym kursie euro niestety nie mogłem sobie pozwolić na sprowadzenie. Wracając do mojego pytania to próbował ktoś z inną kolba w LCT ?
  8. # 102
    Odkopie trochę temat.
    Witam wszystkich na wstępie jako świeży "Rusek"...

    Panowie jak wygląda teraz kwestia replik AK.... EL gen 2 warto ? LCT ? Ogólnie poczytałem sporo na temat replik AK to każdy zachwala co ma... nie zależy mi na super odwzorowaniu, ale na bezawaryjności i normalnych osiągach....
    Teraz mam suczke cymy, która ma już z 2 lata prawie i może jakieś 2k kulek wystrzelone :D ...

    Trzeba się rozglądnąć za czymś lepszym, solidniejszym, celniejszym ...... i tak lawiruje trochę....rozważałem już też VSS lub Wala...

    Ktoś coś doradzi ?
    •  
      Maza
    • 2016-09-12
    # 103
    Warto to E&L albo LCT? Bo z repliki przez dwa lata wystrzelałem pół paczki kulek. A tak wogle to może wała albo wintorieza rozważam.

    Ja już mam serdecznie dość tego pytania o E&L albo LCT, średnio co miesiąc się pojawia. Na forum jest multum recenzji, świetne foto porównanie, recenzja na głównej. A Ci dalej nie umieją się zdecydować.
  9. # 104
    No nie umieją, co poradzisz :D

    Maza...chodziło raczej o odpowiedź w stylu...bierz E&L i nie pyskuj, a nie o kolejne porównanie czy recenzje.... ^_^

    Ok nie było pytania :)
    •  
      Maza
    • 2016-09-12
    # 105
    To było tak od razu, mogłeś mi jeszcze kasę przelać, to bym za Ciebie kupił. Albo jeszcze lepiej, lepiej bym tą kasę zainwestował!
  10. # 106
    Wiem, ze jest poniedziałek etc...źle się czujesz czy jak ? :)
    Miłego dzionka życzę :)
  11. # 107
    jako posiadacz LCT do strzelanek polecam ... E&L! Po pierwsze jest tańszy (nie tylko sama replika ale i magazynki) .Po Drugie duża dostępność na obecną chwile. Osiągi są bardzo porównywalne . LCT jest generalnie genialne wykonane ale coś co mnie strasznie wkurw... to często luzująca sie lufa ;/
    •  
      Maza
    • 2016-09-13
    # 108
    Po prostu wkurzają mnie śmierdzące lenie i ludzie oczekujący wszystkiego na tacy.
  12. # 109
    Autor cytatu: MiszkaKiszkajako posiadacz LCT do strzelanek polecam ... E&L! Po pierwsze jest tańszy (nie tylko sama replika ale i magazynki) .Po Drugie duża dostępność na obecną chwile. Osiągi są bardzo porównywalne . LCT jest generalnie genialne wykonane ale coś co mnie strasznie wkurw... to często luzująca sie lufa ;/


    Super, dzięki o takie rady mi chodziło....
    Pozdrawiam.
  13. # 110
    Genralnie to chodziło raczej o to, żeby ktoś podjął decyzję za Ciebie ;)