Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

• Konkurs

• rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1. # 1
    Że też nie ma tu jeszcze tego tematu :)
    Lubisz ruski szpej masz cierpliwość i dużo hajsu?
    To dobrze trafiłeś :)
    W myśl rosyjskiego jak zrobimy to będzie...
    :) mega profeska, przystępne ceny, sprawna realizacja, duży wybór i coś pod ladą ;)
    Polecam polecam polecam.
  2. # 2
    Wszystko ok! Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, szeroki wybór produktów! 5/5!!
  3. # 3
    Zgadza sie
    Po rusku wszystko,ale dostawa,platnosc i czystosc tranzakcji po europejsku
    Bardzo zadowolony jestem kilkuletnimi zakupami u Konrada
    Polecam
  4. # 4
    To jak już powstał taki temat to ja przedstawię kilka antyproklientowskich zasad:

Z założenia nie odpowiadam na pytania w stylu:
    - "kiedy będzie .... " - jak ruscy zrobią, to będzie.
    - "jakiego koloru jest ten zielony beret" - no raczej nie różowy....
    - "czy możesz zmierzyć rękaw, nogawkę, kołnierzyk, policzyć ilość szwów itd." - nie, i tak każdy egzemplarz jest inny, jak potrzebujesz sobie dopasować co do milimetra, to zapraszam do sklepu - na miejscu można przymierzyć.
    - "czy można zamówić ..... " - nie, terminowość Rosjan jest żadna i czas oczekiwania może wynieść od 1 tygodnia do nieskończoności.
    - "proszę o wysyłkę na jutro" - nie, generalnie wysyłki wychodzą tego samego dnia, ale zdarza się, że nie zdążę lub coś przeoczę.
    - "proszę o kontakt telefoniczny" - nie, mam alergię na telefon
    - "chciałbym rekonstruować <spetsnaz gierłu>, czy możecie coś doradzić" - nie, na miejscu mogę opowiedzieć co wiem, ale nic i nikomu nie doradzam ani nikogo do niczego nie namawiam. Sam musisz podjąć decyzję co Ci jest potrzebne.
    - szczególnie nieuprzejmi lub upierdliwi klienci trafiają na listę "Tych klientów nie obsługujemy" - na razie jest takich trzech.

Jeśli jesteście w stanie zaakceptować takie zasady i czarne poczucie humoru, to zapraszam do zakupów. Jeśli nie, to trudno.
  5. # 5
    @-"chciałbym rekonstruować <spetsnaz gierłu>, czy możecie coś doradzić"

hehehe to jest dobre :)
  6. # 6
    Owca się szybko denerwuje kiedy chodzi się po jego sklepie, obmacuje wszystko i głośno mówi "ojojoj jakie drogie" :)))))
  7. # 7
    Kamila, chcesz być czwarta??? :))))))
  8. # 8
    Kolejna transakcja udana na tenisóweczki "moskwy" i kamizele. Dobry kontakt i błyskawiczna dostawa w pancernym opakowaniu. lle razy można polecać :)
  9. # 9
    A - taka prośba - bądźcie uprzejmi jednak rozgraniczyć oferty sklepu i moje prywatne - to nie zawsze to samo :)))))
    • WP
    • 2013-03-18
    # 10
    Trzeba być normalnym i wiedzieć co się chce kupić a nie wymyślać.
  10. # 11
    Dobra- ja zamówienie zgłosiłem na email sklepu, w pompce mam czy to Konrad, czy Frontowiec mnie obsłużył;) Towar w domu, jestem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji.
  11. # 12
    +1
    Co ja się będę wysilał z opisem :)
  12. # 13
    A ktoś się podpisuje pod mailami?