• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Złota łopata dla mne, ale dopiero zauważyłem że zostałem wywołany do tablicy. Miałem napisać reckę o A-tacsie Spłavu ale... jest identyczny jak Propper, Taki sam krój, ten sam materiał (orginał) inna metka. Niczym się nie różnią.

    Dorzucam fotki,
    Widać na zdjęciu że wkład na kolana z Gorki 3 spłavu wchodzi idealnie.

    P.S Dudek fotki robił:)

    Załączniki:

    • img_9286.jpg
    • img_9287.jpg
    • img_9288.jpg
    • img_9290.jpg
    • img_9291.jpg
    • img_9292.jpg
    • img_9293.jpg
    • img_9294.jpg
    • img_9295.jpg
    • img_9296.jpg
    • img_9297.jpg
    • img_9298.jpg
    • img_9299.jpg
    • img_9300.jpg
    • img_9301.jpg
    • img_9302.jpg
    • img_9304.jpg
    • img_9305.jpg
    • img_9306.jpg
    • img_9307.jpg
    • img_9308.jpg
    • img_9309.jpg
    • img_9310.jpg
    • img_9311.jpg
    • img_9312.jpg
    • img_9313.jpg
    • img_9314.jpg
    • img_9315.jpg
    • img_9316.jpg
    • img_9317.jpg
    • img_9318.jpg
    • img_9319.jpg
    • img_9320.jpg
    • img_9322.jpg
    • img_9323.jpg
    • img_9324.jpg
  2. # 32
    Oczy mnie bolą od widoku ruskich w A-TACS/Multichłamie

    Czapel czy to "mój" szermiesz ? :D

    ten krój bije po oczach.
    Mógł być chociaż ten nowy z cyfrowej flory.
  3. # 33
    Tak na oko ten A-TACS maskuje jeszcze gorzej niż Cyfrowa Flora, no ale jak taka moda...
    •  
      Maza
    • 2013-08-23
    # 34
    Arturro, zgadzam się z Tobą ;)

    Mi tylko Multisram podoba się częściowo, na przykład tylko spodnie albo tylko bluza w połączeniu z tradycyjnym szpejem.

    Co do maskowania, w jesień powinno się chyba lepiej sprawdzić.
  4. # 35
    Autor cytatu: Arturro1Oczy mnie bolą od widoku ruskich w A-TACS/Multichłamie

    Czapel czy to "mój" szermiesz ? :D

    ten krój bije po oczach.
    Mógł być chociaż ten nowy z cyfrowej flory.


    O gustach się nie dyskutuje :) Mnie rażą zdjęcia zwykłej flory :P
    Tak to ten smiersz co Ci go sprzedałem
    Co do własności maskujących A-tacsa to są świetne. Ale ja się nie znam bo go tylko nosze. Oczywiście wszystko jest zależe od pogody, ilości zieleni itp itd. Ale na okres zielona wiosna do zielona jesień jest bomba.
  5. # 36

    Co do własności maskujących A-tacsa to są świetne. Ale ja się nie znam bo go tylko nosze. Oczywiście wszystko jest zależe od pogody, ilości zieleni itp itd. Ale na okres zielona wiosna do zielona jesień jest bomba.


    W takim razie bije się w pierś ;) Jak to mawiają "na oko, to chłop w szpitalu umarł"... i mają rację!


    Na oko przypomina kolorystycznie kamuflaż "Palma z Amebą" :)

    http://rusmil.net/main/upload/thumb/sposn_km-l_palma_amoeba_03_319x200_38353093_thumb.jpg
  6. # 37
    Palma z amebą ma ciut inszą kolorystykę i wg mnie o niebo lepszy wzór niż a-tacs, że o właściwościach kamuflujących nie wspomnę.
  7. # 38
    Pax, pax. Przypomne tylko, ze nie sztuka jest zrobic kamuflaz idealny w 1 wybrany teren/klimat ale maksymalnie uniwersalny. Gros mundurow idzie w tym kierunku podczas gdy maskalaty stanowia tymczasowa forme dostosowania sie do lokalnych warunkow. Remember that :)
  8. # 39
    Ja bym przede wszystkim podziękował Czapelowi za podzielenie się wrażeniami (i zdjęciami) :) Jeśli nie ma różnic w porównaniu do Propera, to teraz trzeba będzie być naprawdę dużym fanatykiem "rodowodów", żeby ściągać ten mundur ze Spławu.

    I na tle, na którym zrobiono zdjęcia sam kamuflaż wygląda całkiem niezle.
  9. # 40
    Ja to bym prócz marudzenia na kamuflaż i mundur, to bym poprosił o dokończenie recki.
    Proper, nie proper - wg mnie opinia o tym że to jest to samo ale z ruską metką też się przyda.
  10. # 41
    Coś skrobnę może do końca w tym tyg.
    To jest wybór dla ludzi których "pali" sprzęt nie ruski na sobie a jednak chcieli by coś zachodniego. Ja kupiłem go jako ciekawostkę. Lubie ten krój i kamuflaż.

    Autor cytatu: kazik... to teraz trzeba będzie być naprawdę dużym fanatykiem "rodowodów", żeby ściągać ten mundur ze Spławu.

    Wychodzi tak samo cenowo. Więc jak ktoś za wszelką cene chce mieć tylko ruskie rzeczy to why not :)
    Ostatnio popularna robi się stylizacja na nowoczesnych sf więc to jest idealny wybór :)
    Ja bym bardzo chętnie zobaczył A-tacsa w Parizanie.
  11. # 42
    Mam omamy wzrokowe, czy to jest mundur SPECOPSu? :o

    http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1888634_363710613767961_691651512_n.jpg
  12. # 43
    a to może są jacyś PMC ?
  13. # 44
    Najemnicy nie mogą nosić mundurów w kamuflażu jest to usankcjonowane prawnie.
  14. # 45
  15. # 46
    Serio nikt nie zagląda do nas na facebooka na RussianMilitaryAndPoliceVademecum :) ? Tam przecież podałem że to SOBR "Terek" z Czeczenii. Oddział ten jest że tak powiem "Propagandowy", sponsorowany przez samego Ramzana Kadyrowa. Składa się on w większości z czeczenów. https://www.youtube.com/watch?v=02QUs6vzszc