• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Temat do przywitania się (i offtopowej integracji) z nowymi osobami na forum.
  2. # 2
    Witam Wszystkich .
    Jako sympatyk zaglądam często i obserwuję Wasze poczynania. Może wybiorę się gdzieś z Wami
    Jakby jeszcze kto nie znał tej strony to zapraszam.

    Wasz pstrykacz
  3. # 3
    Witamy, witamy!

    Nie jedna fotka na tym forum jest Twojego autorstwa :)
  4. # 4
    Witam!

    Dołącza sojusznik, polska 6 Pomorska Dywizja Powietrzno - Desantowa. Jak gdzieś w Darłowie, Bornym, Bielsku czy zbliżonych klimatach zobaczycie PRL-owskiego desantowca wzrostu 164 cm z brodą i w okularach to prawie na pewno będę ja.
  5. # 5
    Pozdrawiam wszystkich nowoprzybyłych :)
  6. # 6
    Witam
    Pozdrowienia dla towarzyszy prosto z Łodzi :)
  7. # 7
    Cześć Wszystkim!
  8. # 8
    Cześć tobie!
    (i oto odkryliśmy pierwotne znaczenie tego powitania) :D
    •  
      Foox
    • 2008-09-11 *
    # 9
    Salut!
    Pozdrowienia z Bochni
  9. # 10
    Witamy :)
  10. # 11
    Здравствуйтe доpогие товаpищи coлдаты!!!
  11. # 12
    Komsomolskie pozdrowienia, tawariszczi
  12. # 13
    Pozdrowienia dla wszystkich rusofili prosto z Wrocławia ;-)
  13. # 14
    Ohh dopiero teraz ten temat zauważyłem! Więc przeprosiny za chamstwo z mojej strony że sie nie przedstawiłem.
    No to teraz przejde do sedna sprawy : A więc witam wszystkich maniaków , myśle że jestem jednym z młodszych rusofili , bo mam 16 lat ;) Bawimy się razem z kolegami (1 ROTA ) w rekonstrukcje WDW w okresie Afganistanu // 1 oraz 2 wojny czeczeńskiej .
    Pozdrawiam : ))
  14. # 15
    To ja ci powiem jedno. Nie jesteś sam ;-)
  15. # 16
    Ja też nie jestem sam! :) Witam wszystkich serdecznie!
  16. # 17
    Witam wszystkich rusofili, interesuję się wojskami radzieckimi z okresu od 1945r, zwłaszcza WDW. Zamierzam wziąć się za odwzorowanie (w jakimś stopniu) tych właśnie wojsk z okresu 1 wojny czeczeńskiej. Jestem z Augustowa, więc raczej się nie spotkamy, ale pozostaje komunikacja na forum. Pozdrawiam Marcin.
  17. # 18
    Witam
    Augustów to nie koniec świata, są też rozmaite środki lokomocji, więc istnieje ryzyko, że się kiedyś spotkamy ;)
  18. # 19
    Powitać załogę,
    choć uczyniłem to już nieoficjalnie w innym wątku , to tym razem spieszę powitać wszystkich raz jeszcze. Sprowadza mnie tu chęć szeroko pojętego odtworzenia Waszych wrogów (Afganistan, Czeczenia). Pozdrawiam!
  19. # 20
    Szczerze życzę powodzenia i wielu naśladowców. Brakuje do pełnego klimatu Afgańczyków, jakby się zebrała jakaś grupka, możnaby zorganizować jakiś mały pokaz...
  20. # 21
    Ba, fajną rzeczą byłaby cała sekcja duchów w Razwiedce...
  21. # 22
    Ach... marzenia...
  22. # 23
    Aj tam marzenia, w zależności od pory roku - mogę robić za ducha albo afgańca :) Wszystko to kwestia 'nieogolenia'.
  23. # 24
    Autor cytatu: MassudPowitać załogę,
    choć uczyniłem to już nieoficjalnie w innym wątku , to tym razem spieszę powitać wszystkich raz jeszcze. Sprowadza mnie tu chęć szeroko pojętego odtworzenia Waszych wrogów (Afganistan, Czeczenia). Pozdrawiam!

    Powitać! Wszelkie informacje o tych "drugich stronach konfliktu" zawsze mile widziane :)
  24. # 25
    Witam wszystkich z Wrocławia, trafiłem tu dzisiaj a już odnalazlem wiele odpowiedzi na moje pytania a kilka mi jeszcze zostało, głównie tych dotyczących oporządzenia.
  25. # 26
    Witamy! Tylko się cieszyć, że ktoś skorzystał :D
    •  
      wilu
    • 2008-09-15 *
    # 27
    ПРИВЕТ ВСЕМ
    Autor cytatu: grigorijAch... marzenia...

    Czemu marzenia lubią się spełniać heheh sam mam kumpla który jest zainteresowany robić za ducha. Więc może powoli uzbiera się mała gromadka:)
  26. # 28
    Witam wszystkich!
    Są jacyś rusofile z okolic Będzina?
  27. # 29
    Znam paru z Katowic i Bytomia ;)
    •  
      Foox
    • 2008-09-16 *
    # 30
    Z okolic Bochni nie wiem by był jakiś poza mną :D, ale mi to nie przeszkadza :D