• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Siema! Jestem z Poznania i uwielbiam wszystko co ruskie :p
    Staram się rekonstruować Spetsnaz z lat 90.
    Jest ktoś jeszcze z stolicy wielkopolski?
  2. # 62
    Jest ktoś z Wrocka. Co prawda we Wrocku jestem tylko poniedziałek - czwartek (studia), no i raczej nie strzelam w stricte "wrocławskim" środowisku, ale jednak Wrocław :)
  3. # 63
    Ja jestem z Wrocławia, nie strzelam ale ujeżdżam ruski motor z koszem
  4. # 64
    Pozdrawiam wszystkich
    Od pewnego czasu śledzę Wasze forum jak i stronę GRH Razwiedka.
    Powoli kompletuję sprzęt :)
    Liczę na Waszą wyrozumiałość i pomoc.
    Duhec.
  5. # 65
    Witam
    Jestem rusofilem;p, interesuje się współczesna Rosja.
    Jestem z Brzeska, jak na razie mam więcej chęci jak sprzętu ale powoli zbieram fanty.
    •  
      Foox
    • 2008-11-01
    # 66
    O, z Brzeska, to obok mnie, nie strzelaliśmy się czasem kiedyś?
  6. # 67
    Witamy :)
  7. # 68
    Łelkam, miło nam wszystkich powitać :)
  8. # 69
    Witam wszystkich
    Mam 18 lat, jestem z Tarnowa. Konfliktem w Afganie zainteresowałem się już jakiś czas temu, ale dopiero od niedawna zbieram sprzęt. Z ciekawszych fantów mam już afgankę, AKMa, chicoma i UAZa (a nawet dwa) ;] Mam nadzieję, że spotkamy się niedługo na jakimś zlocie.
    Pozdrawiam
    • ejs
    • 2008-12-17 *
    # 70
    Pozdrowienia z Lublina.

    26 lat i do tej pory zajmowałem się reko oddziałów Navy Seals - niestety musiałem chwilowo tp zawiesić z przyczyn niezależnych. Od początku zabawy (czyli od jakichś 3 lat) pociągała mnie strona wschodnia. Na gruncie ersoftowo-milsimowym zajmuje się stylizacja na konflikty byłej Jugosławii. Z użytecznych ( i bardziej koszernych ) rzeczy - 2 lata z okładem trenuje sisteme i samoobronę na niej opartą.

    Razem z grupą przyjaciół postawiliśmy na nogi lubelskie środowisko airsoftowe i prowadzimy największe lokalne forum internetowe dla wspomnianego obszaru.

    Forum przeglądałem od dłuższego czasu, ale dopiero teraz przypomniałem sobie hasło:)

    PS. Jezeli kiedyś zobaczycie niekoszernego potworka AK74SU z PBS-1 (sic!) to będę to pewnie ja.
  9. # 71
    Już tyle czasu, a ja nie zauważyłem tego tematu.
    Я вітаю вас.
    Nazywam się Jasiek, mieszkam pod Opolem i mam 15 lat (młokos ze mnie).
    Jestem fanem Armii Czerwonej, rosyjskiej i ukraińskiej. Czuję się po części ukraińcem. Rusofilia zaczęła się u mnie od kupna Przewodnika po uzbrojeniu radzieckich wojsk lądowych, autorstwa Ray'a Bondsa (czemu nie Bonda?), a kupiłem ja w wieku 8 lat. Możecie się śmiać :D . Obecnie moje zboczenie przybiera formy nauki języków - rosyjskiego i ukraińskiego, a z jakichś szpejów - poprosiłem rusycystkę, aby załatwiła mi gdzieś na Ukrainie uszankę, naturalnie z czerwoną gwiazdą. Jeszcze się nie strzelam. Chciałbym się stylizować na 80. Pułk Aeromobilny z Lwowa, lub jakiegoś stalkera z frakcji Monolit.
  10. # 72
    Autor cytatu: ejsPS. Jezeli kiedyś zobaczycie niekoszernego potworka AK74SU z PBS-1 (sic!) to będę to pewnie ja.


    Barbarzyńca :P
  11. # 73
    Właśnie spalić na stosie za coś takiego to mało;p;p
  12. # 74
    To jest temat do witania, a nie palenia na stosie, więc witamy ;)
  13. # 75
    Towarzyszu 7,62 - jesteście dla mnie naprawdę towarzyszami. W marcu będę miał lat 15. xD
    A moja rodzina to pochodzi z Huty Pieniackiej.
    Ale stosik powinien stać zawsze. Tak apropo stosiku - czy z magazynka stalowego na 7,62x39 będą dobrze (lub czy w ogóle) podawane pociski 5,45x39?
  14. # 76
    No, ja tu jeszcze nie pisałem, to coś o sobie też powiem ;P
    Pochodzę z Żabna koło Tarnowa, woj. Małopolskie ;P Rosją i wszystkim co z tym związane interesuję się od ok. 2 lat, ale myślę, że jak na taki okres czasu, to całkiem nieźle wyglądam i ma kolekcja uboga też nie jest ;) Zbieram wszystko- ruską optykę, poprzez umundurowanie w szeroko pojętym zakresie, skończywszy na łuskach od ruskich sprzętów. Można powiedzieć, że jestem zboczony na tym punkcie :D Jak ktoś kiedyś słyszał o ekipie ASG z Żabna, strzelającej się na terenie Zakładów Ceramiki Budowlanej(ZCB), to właśnie ja do tej grupy należę, ale niestety tylko ja z mojej grupy stylizuję się na ruska. Pomijam osoby, które mają kałacha od cymy, bo poza kałachem to nic ruskiego nie noszą. Poznać mnie można to mundurze w VSR, kamizelce we florze i orzechu w maskowaniu a'la KLMK :P . 11 listopada była dość pokaźna strzelanka na ZCB, możliwe, że wtedy ktoś o nas usłyszał.
    Witam was ;)
  15. # 77
    Należę do tych co to z butami wleźli i się nie przywitali, nie dobry, nie ładnie będzie rózga pod choinką:/
    przepraszam i już się poprawiam.

    ----cenzura----

    Witajcie
    Jestem z Warszawy i miło mi będzie poczytać i popisać z Wami
  16. # 78
    rety co za bzdury
    wybaczcie!!!
  17. # 79
    za co? :D
  18. # 80
    Pewnie wytrzeźwiał i przeczytał to co sam napisał ;)
  19. # 81
    też mam takie wrażenie że był łapnięty jak to pisał :P Filozof ;)
  20. # 82
    Witamy Cię Serdecznie Towarzyszu :)

    muszę przyznać że efekty jakie osiągnęła Wasza GRH są wspaniałe !

    Ba to wie każdy ;)
  21. # 83
    Witamy :)
  22. # 84
    To i ja się przywitam. Jestem z Krakowa. Udzielam się głównie w ASG i to nie nazbyt koszernie... Latam z AK74 z PGO-7 ale we flecktarnie :( Wiem już, że pod choinką znajdę AKS74UN - po prostu AK mi się podoba. Forum jest kopalnią wiedzy - tak trzymać:D
  23. # 85
    Ahh :P
    Więc jednak jest temat do przedstawienia się...
    Skoro już zaistniałem ( dość dawno ) na forum - to prawdziwym nietaktem było by ominięcie tego tematu.

    Jestem z Poznania, rekonstruuję współczesny Vityaz oraz hobbystycznie kompletuję umundurowanie/wyposażenie piechoty Czarnomorskiej :-)

    Pozdrawiam
  24. # 86
    Witam wszystkich. Mam 17 lat i jestem z Żagania. Od 3 lat interesuje się militariami, w szczególności armią radziecką i współczesną rosyjską. Obecnie jestem w trakcie rekonstrukcji umundurowania i wyposarzenia żołnierz rosyjkiego Specnaz'u. Forum jest dla mnie kopalnią wiedzy na temat rekonstrukcji i nieraz Mi pomogło.
    Pozdrawiam wszystkich Ivan.
  25. # 87
    Witamy wszystkich, starych i nowych ;)
  26. # 88
    Autor cytatu: baju123 :P Filozof ;)


    FIZJOLOG raczej ;)
  27. # 89
    Привет!
    Jestem Aleks i mam 20 lat. Pochodzę z okolic Rzeszowa, ale mieszkam i studiuję w Krakowie. Interesuje się historią ZSRS i ichniejszym wojskiem. Nie strzelam i nic nie rekonstruuję, lubię po prostu historię. Forum studiuję od jakiegoś czasu i jest tu sporo ciekawych informacji, choć trudno jest mi się połapać, ale to wina mojej anty-technicznej natury :). To tyle tytułem wstępu. Pozdrawiam towarzyszy rusofili.
  28. # 90
    Kurde, jakoś nie zauważyłem tego tematu wcześniej, więc uzupełniam braki forumowe.

    Nazywam się Michał, lat 28. Interesuję się militariami (asg i stylizacja) oraz muzyką (kapelka :D ). Jestem członkiem olsztyńskiej grupy airsoftowej Amok Jastrząb (podgrupa 4GD Omega). Generalnie mało piszę na forum, gdyż jestem absolutnym laikiem jeśli chodzi o wojska rosyjskie, jednak rus.mil zawiera wiele baaardzo przydatnych informacji.

    Pozdrawiam