• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 181
    Witamy kolejnego Rosomaka :) i przedmówców oczywiście też.
  2. # 182
    Do Rosomaków jeszcze długa droga, póki co staram się chociaż w części dorównać chłopakom. Poziom wyszkolenia, zgrania i sprzętu, który posiadają to nie takie hop siup :) Ale próbować trzeba!
  3. # 183
    Kakaroth ruskiem koniec świata!
  4. # 184
    Piekło zamarza, Szkoci zakładają spodnie... No stało się :) W sumie lepiej na ruskie niż na hamburgera czy inny tałatajstwo :)
  5. # 185
    Przeważnie przeglądałem forum jako "gość" w końcu padła decyzja żeby się zarejestrować ;) to też się przywitam szanownym forumowiczom.

    Oski ze śląska ze 105 JS
  6. # 186
    Maciej, Brodnica
  7. # 187
    Witam wszystkich!

    Mam na imię Mateusz, pochodzę z okolic Lublina, mam 19 lat i interesuję się wszelkimi sprawami wojskowymi. Zajmowałem się delikatnie mówiąc szeroko pojętymi polskimi siłami specjalnymi ( GROM i JWK ) oraz wcześniej amerykańskimi SEALs. Za kwestie rosyjskie bądź radzieckie nigdy się nie zabierałem i nie jest to dla mnie temat do "reko", aczkolwiek zarejestrowałem się tu po to, by dowiedzieć się ciekawych rzeczy o soldatach zza wschodniej granicy i ich sprzęcie. Nigdy nie wiadomo, kiedy to może się przydać :D
    •  
      Maza
    • 2014-10-21
    # 188
    O mnak24 z Brodnicy :)
    Myślałem, że najbliźsi rusofile mojego rodzinnego miasta są w Olsztynie. Teraz mieszkam w Wawie, ale pochodzę z Nowego Miasta ;)
  8. # 189
    Maza, znamy się z forum Nml asg ;)
  9. # 190
    Witajcie!
    Na imie mam Oskar jestem z opolskiego ( Niemodlin) mam 17 lat , chodzę do budowlanki do Opola . Interesuje się wojskowością
    Radziecką/Rosyjską. Strzelam się od 2 lat ( w Polskim szpeju , ale za niedlugo będe robil reko współczesnego sołdata WDW) ostatnimi czasy głównie w Nysie .Aktualnie jestem posiadaczem RK-05 .
    zestaw jaki mysle , że do następnych wakacji będe mial
    "Cifra" wz09
    6SZ112 "strzelec AK"

    P.S Jest ktos z opolskiego? Najlepiej z okolic Opola czy Nysy kto tez chce lub już rekonstruuje zołnierza współczesnego żolnierza wdw?
    • sor
    • 2014-10-25
    # 191
    Sor
    Miasto: Biała Podlaska
    Zawód: nauczyciel

    W asg hulam już z 7 lat, na Mateczkę Rassiję wzieło mnie ponad 2 lata temu, od tego czasu cierpię na natręctwo notorycznego szyjoskrętu w kierunku wschodnim i bacznie wypatruję atomowego grzyba. A że trzeba się solidnie przygotować na apokalipsę, toteż trochę się tego nazbierało:

    Kamizelki: Smiersz SWD (custom) SSO, Łazutczik SSO, Lifczik, Briest SSO, WO Tigr, chiński czikom,
    Mundury: Partizan SSO, Partizan M SSO, Partizan zimowy VSO, białoruski Lieszij, Diewiatka-Anglia: Zmierzch, Toczka 4, Jagiel, Toczka 3-Tien, Riab (od wczoraj mój ulubiony); Bojec Riab,
    WDW „Cyfrowy Tien”, Dubok, Flora, WDW cyfrowa flora, PSN 009 „Cyfra”, VSR Butan, KZS, KZM Pogranicznik, nakolanniki SPLAV, p-gaz GP-7, z 10 t-shirtów splavu, parę bandan, czapek, kominiarek w russian camo, kilka ostrych magów i masa innych pierdół bardziej lub mniej koszernych ale raczej bardziej ;)
    Gorki: Gorka 3 Dima, Gorka Lieto SSO, Gorka Splav,
    Plecaki: Rd-99, Bober, Wjuk, RG-25 Cyfra.
    Ostrza: Giurza M, 6H3, 6H4, 6H5.
    Kombinezon kompresyjny + spadochron PC-M (jak ktoś potrafi go złożyć to zapraszam)
    Arużie: AIMS od G&G + PK-A
    Cm0.35+ chińska kobra
    Cm0.48 przerobiony na RPK
    RK-104 od G&G + PGO-7W
    SVD Atoz + Pso-1 POSP
    Makaron ;)

    Generalnie kilka osób uznało, że jestem uzależniony od militariów ale prostuję to jasnym stwierdzeniem, iż infekcja dotyczy głównie rosyjskich mundurów. Jeszcze ich kilka zostało wiec misja jeszcze nie jest zakończona. Nie rekonstruuję żadnych formacji. Mundury nierosyjskie (pewnie z 10 ich jeszcze wygrzebie) trzymam sobie na grzyby, a hamerykańskie do pracy w chlewiku.
    Forum oraz ich użytkownikom należy się pochwała za kompetencję i zakres wiedzy względem prezentowanych materiałów. Nie ma na chwilę obecną bardziej rzetelnego źródła wiedzy odnośnie rusofilskiej tematyki. Muszę przyznać, iż kilkukrotnie świerzbił mnie palec aby zabrać głos w kilku postach jednakże świadomość potencjalnej kompromitacji skutecznie odwiodła mnie od tego zamiaru. Człowiek z ulicy nie przetrwa 5 sekund w konfrontacji z Waszymi argumentami ale to jest z jednej strony inspirujące, motywuje do zagłębienia się w temat. Czuć, że część z WAS żyje tym forum i nim oddycha… mi z braku czasu pozostaje zastosować bardziej frywolną taktykę selekcji danych. TAK TRZYMAĆ!!!
  10. # 192
    Witamy wszystkich!

    @Sor - pokaźna kolekcja jak na nieco ponad 2 lata zbierania.
  11. # 193
    @sor, gratuluję pojemnej chaty :)
    • Olo
    • 2014-11-07
    # 194
    Cześć!
    Olek z Warszawy, lat 24. Jeszcze student. Militariami interesuję się od dość dawna. Dlaczego zainteresowałem się tematyką Rosyjską? Klimat przede wszystkim :)
    Trochę szpeju już mam, ale nadal mi go mało. Czy się strzelam? Kiedyś się strzelałem potem przestałem, ale mam plan wrócić na ersoftowe pole walki.
  12. # 195
    Cześć wszystkim zapaleńcom!
    Armin spod Warszawy - rusofil (a jakże by inaczej) i wielki fan zespołu "Kino", a także pasjonat fantastyki post-apokaliptycznej :)
    Wybaczcie, że się dopiero teraz przedstawiam, ale dopiero teraz zauważyłem ten temat :)
  13. # 196
    Cześć :)

    Z tej strony Eddie, lat 18, mieszkam w okolicach Chrzanowa (30 km od Krakowa).
    Bawię się w airsoft od półtora roku, a rosyjskim szpejem interesuje się od pół roku.

    Dopiero zaczynam przygodę ze stylizacją na Rusia, na razie mój sprzęt stanowi cymka 0.40 lekko stylizowana na afgan :)
    http://postimg.org/image/jxxewzmkx/


    Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
  14. # 197
    Witam wszystkich
    Jakiś czas temu zacząłem interesować się FSB MWD.I zaczynam teraz rekonstrukcje wojsk rosyjskich,na tym forum znalazłem dużo przydatnych informacji i porad odnośnie szpeju.
  15. # 198
    Witam wszystkim rusofili.
    jestem Gracjan mieszkam w okolicy Żywca.
    Rusofil a także pasjonat fantastyki post-apokaliptycznej.
  16. # 199
    Cześć wszystkim.
    Nazywam się Karol, jestem z kujawsko-pomorskiego, z Brodnicy. Dopiero 16 lat skończone, stawiam tu swoje pierwsze kroki, zbieram szpeik w klimacie Donbasu.
    •  
      Maza
    • 2018-08-19
    # 200
    Witamy na tej opustozałej/ martwej stronie!

    Szpeik z Donbasu, rozumiem że UKO-M, wz.2005, mundurek MTP, żółte tasiemki na ramionach?
  17. # 201
    Bardziej chodzi mi tu o rosyjską stronę, Myślę że gorka 3 i pasoszelki lub tarzan zrobią robotę, a co do reszty szpeju zobaczymy jak to się rozwinie ;)
  18. # 202
    I po co tak ofensywnie, a może cosplay kapkana he? :D?
  19. # 203
    Autor cytatu: KaszubI po co tak ofensywnie, a może cosplay kapkana he? :D?

    A można jak najbardziej ;p