• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    • cyp
    • 2013-04-03
    # 31
    To co, water, jakiego zmutowanego świniaka upolujemy na ognisko? :) Tak w ogóle to ile żarcia wziąć? Nie orientuję się, bo nie byłem nigdy na tak długiej imprezie. Brać raczej swoje, czy powiedzmy francuskie racje się lepiej sprawdzają?
  1. # 32
    Zawsze zostaje OldTown - całkiem niezłe postapo, larping spoko jako taki. Wybieram się w tym roku z ekipa stalkerową z Poznania, więc polecam jak co ;)
  2. # 33
    Fotki przednie. Szkoda że tak daleko ...
  3. # 34
    Autor cytatu: cypTo co, water, jakiego zmutowanego świniaka upolujemy na ognisko? :) Tak w ogóle to ile żarcia wziąć? Nie orientuję się, bo nie byłem nigdy na tak długiej imprezie. Brać raczej swoje, czy powiedzmy francuskie racje się lepiej sprawdzają?


    Jezeli chcesz to mam jedna ,moge ci za friko dac
    Wystarcza od kolacji do obiadu
    Ja biore dodatkowo kilka rzeczy,wode sobie wez przedewszystkim zeby ci wystarczylo na caly czas imprezowania,
    Lat masz malowiec do kieliszka chyba cie nie dopuscimy?;)
    • cyp
    • 2013-04-03
    # 35
    Chętnie przyjmę taką racyjkę, jak rozumiem, będziesz stalkerem, więc przymknę oko na posterunku ;)
    No woda, to wiadomo, kilka butelek się weźmie, coby nie zaschło w gardle.
    A co do kieliszka - po ostatniej domówce życia u znajomego, już nigdy więcej. Normalnie nie piłem, co najwyżej browara, ale coś mi krótko mówiąc od***ało i rano obudziłem się cały zabełtany, posiniaczony, morda rozbita i w ogóle... Alkohol mi nie służy :)
  4. # 36
    Autor cytatu: cypAlkohol mi nie służy :)

    Każdy tak mówi xD

    Kusi ten stalker jak cholera, ale grafiku w pracy już nie zmienię :/ A popykało by się z Mosina jak znalazł.
    • cyp
    • 2013-04-03
    # 37
    Dwa kieliszki i latam :) Dlatego mi nie służy ;)

    A jak to jest z tymi komendami po rosyjsku? Czytałem, że właśnie tak się trzeba porozumiewać chociaż częściowo. Ma ktoś może jakiś spis takich podstawowych typu wpieriod etc.? Mógłbym znaleźć w słowniku, ale wiem, że ten wojskowy żargon się trochę różni od cywilnego.
  5. # 38
    Byłem na poprzedniej edycji i na tej również zawitam. Będę po stronie stalkerów samotników ;)
  6. # 39
    To pysznie bedzie,zatem poszwendamy sie wspolnie,"pol basa" padnie przed snem to rano i snieg nie bedzie zniechecal;)
    • cyp
    • 2013-04-04
    # 40
    Będę trzepał na posterunkach! :)
    Btw. Ma ktos pozyczyc jakiegoś markowego mida lub lowa do 74?
  7. # 41
    Autor cytatu: cypBędę trzepał


    Nie wiem czy ci pozwola...
    Pozatym tam jest mores i dryl,wiec raczej kaza ci isc do latryny...
    Sanitariuszki tam sa itd
    Rozumiem ze fridom i swaboda ale bez przesadnictwa z ta wolnoscia seksualna...:))))
    • cyp
    • 2013-04-04
    # 42
    Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że kogoś najdą włochate myśli :D
  8. # 43
    Autor cytatu: CyrithFotki przednie. Szkoda że tak daleko ...


    Eeee ja mam jakieś 1500km w lini prostej i jade :D
  9. # 44
    Autor cytatu: ThePesH[quote]Autor cytatu: CyrithFotki przednie. Szkoda że tak daleko ...


    Eeee ja mam jakieś 1500km w lini prostej i jade :D[/quote]

    Otóż to...
    Odleglość ma znaczenie wtörne,co DePesz pokaze mam nadzieje!
    Czekam na ciebie z flaszkà Wody:)
  10. # 45
    Hmm... Jak wygląda sprawa z zapisami? :D
  11. # 46
    jak masz cuś "na myszach" w tej flaszce to ja chętnie , albo jaki koniaczek dla pana dohtora :P hahahha
  12. # 47
    Autor cytatu: CyrithHmm... Jak wygląda sprawa z zapisami? :D


    Pisz do Gyver'a na gyverasg.org



    Autor cytatu: ThePesHjak masz cuś "na myszach" w tej flaszce to ja chętnie , albo jaki koniaczek dla pana dohtora :P hahahha


    Konina nie pasuje do ogniska,bedzie Wojak dla wojakow oraz % wieksze dla starszakuff
    • cyp
    • 2013-04-04
    # 48
    Panowie ja Was klimatycznie zaopatrzę, Ciebie water szczególnie za opiekę, ale sam tego pić nie będę :)
  13. # 49
    Szkoda, że nie będzie powinności, bo robili naprawdę dobry klimat i zajmowali się sprawami areny ;) mam nadzieję cyp, że dobrych stalkerów też uraczysz napojem ;)
  14. # 50
    Nie ma już dobrych stalkerów ... dawno poumierali tacy :P A tym dzisiejszym tałatajstwem wojsko się zajmie :-) :P
    • cyp
    • 2013-04-05
    # 51
    ThePesh, to co, będziemy ich gnębić? :) Chyba, że dadzą odpowiednie fanty ;-)
    @grzybeks Stalkerzy też swoje dostaną ;-)
  15. # 52
    Phiiiii.... bo wy wojskowi myślicie, że jesteście niezniszczalni....
    • cyp
    • 2013-04-05
    # 53
    Bo jesteśmy ;-)
  16. # 54
    Pamiętaj ThePesh: dobre układy z mutkami i zielarką zwracają się kilkukrotnie ;)
    • cyp
    • 2013-04-05
    # 55
    Trochę to naciągane, bo w pikniku mutanów nie było, a w grze dogadać się nie dało...
  17. # 56
    Nie czepiaj się ;) sami tworzymy klimat Zony, więc to co się w niej dzieje zależy wyłącznie od nas.
  18. # 57
    Dokładnie klimat jest najważniejszy
  19. # 58
  20. # 59

    Takie komunikaty i oprawa dzwiekowa ma byc ponoc w tym roku
  21. # 60
    Ma być Mirosław Utta? :)