• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Autor cytatu: BerdozonMa być Mirosław Utta? :)


    Tak!mentalnie:))
  2. # 62
    No dobra pokemony :P
    Oficjalnie rozpocząłem urlop i odliczam godziny do rana. I potem z górki: dom - z buta na stacje - pociagiem - autem nr1 - samolotem - autem nr2 i już jestem w Zonie...

    Do zobaczenia
  3. # 63
    DePesz szukaj ogniska z krakusami,kolo Range Rovera jednak,bo do Ski bym nie zmiescil ludzi oraz badziewia...
    • cyp
    • 2013-04-16
    # 64
    water, pamietaj o racji dla mnie. wynagrodze ;)
  4. # 65
    Juz spakowana od kilku tygodni
    Jako najmlodszemu,pozwole ci smak wybrac;)
    • cyp
    • 2013-04-16
    # 66
    jaki zaszczyt mnie spotkal!!! :)
  5. # 67
    A jak!:)))bedziesz rzadził!;)
    • cyp
    • 2013-04-16
    # 68
    W takich chwilach chcialoby sie byc wiecznie mlodym... ;)
  6. # 69
    Do zobaczenia w Strefie!
  7. # 70
    Juz za chwil pare wyruszamy
    Do zobaczenia w Zonie
    • cyp
    • 2013-04-21
    # 71
    no chlopaki, bylo zajedwabiscie, dzieki za obecnosc! ;)))
  8. # 72
    Było zajebiście ;) Cyp, z tego co widziałem to chyba byłeś najmłodszym trepem w Zonie.
    •  
      Seth
    • 2013-04-22
    # 73
    Istotnie zabawa była zajebista:)

    Cyp jak tam kolano?
    • cyp
    • 2013-04-22 *
    # 74
    Dalej boli, czekam do jutra starając się go nie forsować i smaruje ketonalem. Jak nie przejdzie to do lekarza...
    Sethu, jedziemy na Nysę? :)
    P.S. Co tam, że najmłodszy, za to byłem najszybciej uciekającym człowiekiem w balistyce na świecie :D
  9. # 75
    Bylo wy...ście!

    Foty wlepie...przy wolnej chwili

    Zachecam do Nysy
    Bylem poprzednio,robia go goscie ci ktorzy byli Snorkami i to jest noc + dzien wiec jest naprawde mega

    My juz wstepnie klecimy ekipe!
    • cyp
    • 2013-04-22
    # 76
    gadam juz z madratem, water wstepnie wbijam do ekypy :)
    •  
      Seth
    • 2013-04-22
    # 77
    ja jestem chętny ale nie wiem co na to powie mój grafik, dam znać jak wrócę do siebie.

    PS
    Water po jakiej stronie wybieracie się do nysy?
  10. # 78
    Na pewno stalkerskiej,ale korci mutacja..;)
    W koncu Zona mnie juz 3 razy napromieniowala,ma prawo wyrosnac mi " kawał k" na czole;)
    • cyp
    • 2013-04-22
    # 79
    mnie tez mutki kreca, snorki szczegolnie. acz perspektywa biegania z wssem silniejsza... ;)
    •  
      Seth
    • 2013-04-22
    # 80
    no ja mam na chwilę obecną dylemat między wojskiem a stalkerami...
    • cyp
    • 2013-04-22
    # 81
    tez sie zastanawiam. z jednej strony wojo mega zorganizowane, smaczki typu slz itp a z drugiej malo pozwiedzalismy. ale solidarnosc.byla piekna :)
  11. # 82
    Specyfika wojska jest karnosc,patrole i sterczenie nieraz poldnia na patrolu,ale zauwazylem ze rotacje,a nawet potyczki spotykaj zoldakow czesciej niz Stalkerow

    Stalker ma swietne zadania,ciagle niepewnosc czy zrealizuje zadanie,trafi w Zonie na odpowiednie miejsce,dostanie to czego potrzebuje
    Wiele niespodzianek i pulapek czai sie na Stalkerow,ale tez czasami nogi do dupy wchodza jak dymasz 2 kilo,zeby cie sparalizowalo przy wejsciu do anomalii,i wracac musisz na pusto ,albo jakis soldak chce cie kropnac ,bo nie czaji ze tylko mowic nie mozesz,a nie zmutowales
    :))
    • cyp
    • 2013-04-22
    # 83
    wypraszam sobie, to banan sie darl zebym cie ubil, ale z kolezenstwa tego nie zrobilem! ;)
  12. # 84
    Autor cytatu: cypwypraszam sobie, to banan sie darl zebym cie ubil, ale z kolezenstwa tego nie zrobilem! ;)


    Teraz w Nysie jak bede mutem,to banana zjem,a ciebie z kolezenstwa...zjem pozniej;))

    Nysa 21.09!
  13. # 85
    Jak dobrze pójdzie to też zawitam w Nysie ;)
  14. # 86
    A może są juz jakieś foty ze stalkera
    •  
      Seth
    • 2013-04-23
    # 87
  15. # 88
    Autor cytatu: dexterA może są juz jakieś foty ze stalkera


    Wlepie w wolnej chwili...
    • cyp
    • 2013-04-23
    # 89
    wlepiajcie do galerii internetowych, bo zrobilem temat zbiorczy na pejsbuku i bede rzucac linki
  16. # 90
    No to widzę ze impreza była przednia. Szkoda że obowiązki wywiały mnie na wschód.Ehhhh