• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    dex ,we wrześniu Zona w Nysie, szmat czasu na uklepanie sobie terminu. Na zeszłoroczną trafiłem dość fartownie (na 2 tyg przed imprezą kumpel zrezygnował i wskoczyłem na jego miejsce) ale na tegoroczną wpadnę na 99.99%
  2. # 92
    Kilka moich fotek - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10201048654928550.1073741827.1533198143&type=1
    Dotarłem jakaś godzinkę temu do domu - naprawdę WARTO było się tłuc przez pół europy !
  3. # 93
    DePesz link nie dostepny
    I jak to sie stalo ze nie dotarles na ognicho gdzie pekaly pivska z butelkami z vodą?

    Silver to samo...

    Jezeli jedziecie na Nyse,ta sytuacja musi ulec zmianie;))
  4. # 94
    wasiawiaki mnie upodliły na ognisku obok uaza :P
    Water a twojej ekipie to pogratulować - niezłe walki tam kręciliście !
    • cyp
    • 2013-04-23
    # 95
    water, gdzie ty byles jak deklamowali pizdoline? wtedy byla najlepsza impreza, tower mnie musial zbierac ale co ciekawe w ogole na drugi dzien skutkow nie odczulem :)
  5. # 96
    Autor cytatu: ThePesH niezłe walki tam kręciliście !


    Wałkuff sie nauczyłem tutaj;)))

    Dasz rade na Nysie sie pojawic?
    Wczesniej w wakacje ma byc jeszcze Ortega!

    Cyp!spalem juz!
    Ja jestem juz stary,wiec po zmroku za sypiam z kurami!:)
    • cyp
    • 2013-04-23 *
    # 97
    pytalem o Ciebie i bylem strasznie zawiedziony jak mowili ze juz spisz ;(
  6. # 98
    water, strzelam że gość w hipstersko-australijskim camo na spodniach to byłeś jednak ty, o ile mnie pamięc nie myli to na którejś Raszówce chyba zawitałeś (któraś edycja "Miasta"?)

    edit
    Na poprzedniej Nysie "spałem" całe 15 minut - podwójna wycieczka do gwiazdy i kilka questów spokojnie zajęło mnie i ekipie, z którą latałem większość czasu. Po imprezie byłem na wpół żywy więc jedyne co dla mnie zostało to pojechać trupiarką do domu i odespać czas, który się gdzieś w zonie zapodział
  7. # 99
    Sliver przyznaj tylko, że cholernie warto było tylko 15 minut spać - mina orga, jak się o tym dowiedział - bezcenna :D
  8. # 100
    ho-ah, a jakie bonusy były za to, uuhhhh, nawet ułamka wartości tych kombezów przez pierwsze 12 godzin nie udało nam się uzbierać
  9. # 101
    Sliver64 no chyba się zaklepię na wrzesień.
  10. # 102
    Tak Silver,w auscamo porcietach bylem w Nysie i rzeczywiscie Raszowke tez zaliczylem rok temu z liczna grupa pojebusuff z Krk;))

    Zbierajmy sie jako rusfani tutaj na Nyskiego

    Zaraz wlepie watek...
  11. # 103
  12. # 104
    Tia ... a kamerzysta tu obecny zjebki słucha :P Dziarska dziewczyna !
  13. # 105
    Na forum jest juz zapowiedz S.T.A.L.K.E.R.a 2014!
    Co prawda szczegolow brak,ale skoro tlo juz poszlo,wiec na bank edycja sie odbedzie;)

    Termin zapowiedziany : kwiecien 2@14
  14. # 106
    Ta Pani Major jest baaardzo fajna, kolejny powód dla którego odwiedze tę impreze.
  15. # 107
    Autor cytatu: kubasTa Pani Major jest baaardzo fajna, kolejny powód dla którego odwiedze tę impreze.


    O Major Czeczence mozesz zapomniec!;)
    • cyp
    • 2013-11-09
    # 108
    Hah, jedyne na co możesz liczyć to uzdrawiające przytulaski w szpitalu polowym :D
  16. # 109
    Panowie taki offtop troche- co sądzicie o niedawno rozegranym STALKER Zona Bałtyk?
  17. # 110
    Sądzę tyle, że gdyby do mnie info dotarło to bym się pewnie pofatygował... a tak przepadło :(
  18. # 111
    Autor cytatu: PotfurSądzę tyle, że gdyby do mnie info dotarło to bym się pewnie pofatygował... a tak przepadło :(


    Dokladnie,dopiero na Wmasgu przecZytalem post factum recke...
    Termin mi srednio pasowal,ale moze bym cos wymyslil,
    Za rok sprobuje z kilkoma fanatykami klimatu stalkowego z malopolski
  19. # 112
    Nyski stalker jest zawsze na weekendzie? Czy akurat w tym roku tak wypadło?
  20. # 113
    Ponoc next ma byc z piatku na sobote
    Wiele bylo narzekan ,ze finisz w niedziele wykancza luszi przed poniedzialkową pracą,a nie kazdy ma 100 kilo do domu...
    •  
      Seth
    • 2014-01-17
    # 114
    Wybiera się ktoś na DEGRADACJĘ?
    25-27 kwietnia
  21. # 115
    Tak,ja bede oraz kilku chlopakow z Krk

    No i ..."kubas";)))

    Autor cytatu: kubasTa Pani Major jest baaardzo fajna, kolejny powód dla którego odwiedze tę impreze.


    Warto jechac nie tylko ze wzgledu na Czeczenke:))
    •  
      Seth
    • 2014-01-17
    # 116
    kubas...

    no ja byłem rok temu, odwiedziłem też wasze ognisko, wraz z Cypem.

    Ty znowu jako stalker?
  22. # 117
    Nie tym razem!
    Mutacja mnie dopadla!
  23. # 118
    My też jedziemy z nadzieją że mutacja nie dopadnie pogody heheh
    • cyp
    • 2014-01-17
    # 119
    Rany, wszyscy fajni ludzie teraz mutkami będą... Paaaany, co to się porobiło. Pozostanę wierny matuszce Rassiji i dalej będę dzielnie bronił kontyngentu...
  24. # 120
    Autor cytatu: cypRany, wszyscy fajni ludzie teraz mutkami będą... Paaaany, co to się porobiło. Pozostanę wierny matuszce Rassiji i dalej będę dzielnie bronił kontyngentu...


    Zjem cie!:))

    ...ale wczesniej..popalimy liscie;))