• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 121
    Jezu ale przyburaczyłem... Ale to chyba ze strachu, że reklamuję naszego pierwszego, mega niszowego larpa na rus.milu... Wstyd i hańba dla mnie.
    Wszystkich rusofilów przepraszam za nieumieszczenie info o Zonie Bałtyk na forum (był to eksperyment dla znajomych a rozrósł się do prawie 40 osób co było absolutnym rekordem w lokalnej scenie ASG). Jednocześnie chciałbym poinformować, że porządną dawkę promieniowania będziecie mogli złapać u nas już na przełomie października/listopada 2014 na Zonie Bałtyk II.
    W Zonie będziecie mnie mogli spotkać najwcześniej w Nysie we wrześniu albo na Kotlarni już w maju (nie mam jednak pojęcia kogo zaprosi tam Memoris). Na Sęki się nie wybieram.
    Pozdrawiam,
    Husar z Zony Bałtyk

    PS - Jak chcecie być na bieżąco to zapraszam na https://www.facebook.com/zonabaltyk Jak tylko zmusimy jednego z orgów żeby w końcu dokończył naszą oficjalną stronę, to z chęcią przeniesiemy się z tego facebookowego pierdolnika.
  2. # 122
    Water jadziesz na STALKERA w kwietniu???? :D z całym księgozbiorem wpadam :D
  3. # 123
    Autor cytatu: mg schutzeWater jadziesz na STALKERA w kwietniu???? :D z całym księgozbiorem wpadam :D


    Bede trzeci raz z rzedu;)
    Wpadaj Prusaku jeden,wychylisz kielona z Centusiem ,Gumofilcem Nowohuckim;)

    Bede robil za Zombiaka tym razem,bedzie kilku rus.milowcow
  4. # 124
    Z miłą chęcią napoję Was czarnym, mrocznym płynem do czyszczenia rur i kibli, lepszym niż odrdzewiacz od czerwonej mafii :)
    • cyp
    • 2014-02-03
    # 125
    Zapowiada się ciekawa ekipa :-)
  5. # 126
    Przerzutka na temat " Stalker Ociseki" Kazik,zeby tu nie robic zamieszania
    •  
      Sowa
    • 2014-02-03
    # 127
    Hmm to w końcu ma być 4 edycja Ocisęk? Myślałem, że ta zeszłoroczna była ostatnia...
    •  
      Seth
    • 2014-02-03
    # 128
    Wiele osób tak myślało. Na szczęście Gyver podjął się trudu organizowania tego po raz kolejny.
    Odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia. Tak jak pisał Water trochu rus-milowców będzie
  6. # 129
    Sowa,zaspales zimowo;))?


    http://www.gyverasg.org

    Biore troche "rzeczy";)) niezbednych przy paleniu...ogniska;))
    Cyp i Seth piszecie sie chyba na ...sluchanie ...reegee;))
    •  
      Seth
    • 2014-02-03
    # 130
    reegee...tak...
    Ja pamiętam jak to wasze ognisko ostatnio wyglądało:)


    jedzie ktoś jako wojsko?
    Bo ostatnio co się pytam to wszyscy zmutowali:(
  7. # 131
    Seth -zona nie wybiera-Mutacja może dopaść każdego . Ja jadę -jeszcze nie wiem jako ,,kto lub co,, ale jadę
  8. # 132
    Seth ja będę w Armii :)
    •  
      Seth
    • 2014-02-03
    # 133
    Great!


    A kojarzy ktoś jak to będzie właśnie z frakcjami?
    Za armię znów odpowiada Fatah?

    Pytałem na forum o pod-fora frakcji i podobno będą u Gyvera (a nie jak ostatnio na innych forach).
  9. # 134
    Fatahy zrzekli sie prowadzenia armii. Podezerterowali my wsie i za stalkerstwo sie wzieli ! :P
  10. # 135
    Ja + 2 Desantników z Bydgoszczy do armii ;)
  11. # 136
    Autor cytatu: ThePesHFatahy zrzekli sie prowadzenia armii. Podezerterowali my wsie i za stalkerstwo sie wzieli ! :P


    To moim zdaniem lipa,bo wedlug mnie dobrze Dieslowi szlo,a reszta zajebiscie klimat trzymala..
    Mam nadzieje ze ich ktos godnie zastapi
    •  
      Seth
    • 2014-02-03
    # 137
    Ja również mam nadzieję, że znajdzie się godny następca, jak również, że wojsko będzie bardziej agresywne tym razem
  12. # 138
    "Zgadzam sie z przedmowca!"

    Jednak pamietaj ,ze agresywnosc warunkuje mozliwosc zamiany larpa w jebanke...

    MG pijemy zatem!:)))wiesz przeciez za co!:)))
    •  
      Seth
    • 2014-02-03
    # 139
    No niestety jest to bardzo prawdopodobne. Ale ogólnie przydało by się coś by soldaty nie siedziały jak ostatnio po 2-3h na posterunku, godzina przerwy i to samo. Część wojaków na ostatniej edycji kończyła zabawę w okolicach godziny 22:00 ze względu na brak zajęć.
  13. # 140
    Water jasne :) za to to z Tobą wypiję musowo :D
    •  
      Sowa
    • 2014-02-04
    # 141
    Autor cytatu: waterSowa,zaspales zimowo;))?

    No właśnie trochę zaspałem, ale jak tylko zbiorę kumpli to w 8-10 zbierzemy ekipę do woja i rozruszamy trochę tą stronę. Oczywiście standardowy posterunek postaramy się zgodnie z tradycją utrzymać :)
  14. # 142
    Grubo sie rus.mil pokaze zatem!

    Robimy ognicho zatem pod egida tego forum:)

    Juz sie pakuje!;)
  15. # 143
    Jak się uda to i ja wpadnę :)
    • cyp
    • 2014-02-05
    # 144
    Ja wojsko jak zawsze, ale będę miał "misję specjalną" razem z ziomkiem i doktorem (obu water poznałeś na ort :-) ). Na razie nie mogę nic zdradzić, ale zobaczycie, że będzie konkret ;-)
  16. # 145
    Autor cytatu: cypJa wojsko jak zawsze, ale będę miał "misję specjalną" razem z ziomkiem i doktorem (obu water poznałeś na ort :-) ). Na razie nie mogę nic zdradzić, ale zobaczycie, że będzie konkret ;-)


    Bede cie tropil non stop!
    Jako truposz nie dam ci żyć!
    • cyp
    • 2014-02-06
    # 146
    Ty mi lepiej Ałtyna i jakiś ciężki pancerz pożycz, bo nie mam się w co ubrać :P
  17. # 147
    Cholerne terminy. Znowu nie będę mógł jechać. Od dwóch lat się wybieram...
    • cyp
    • 2014-04-16
    # 148
    Tak w ogóle mnie niestety nie będzie, terminy mi się zeszły z innym ważnym wydarzeniem :/ Sorka.
    •  
      Sowa
    • 2014-04-17 *
    # 149
    To w takim razie kto się wybiera? Kilka nicków poznaję z forum od Gyvera, ale może ktoś postanowił pod innym mianem się zarejestrować. Z Aurory będzie nas 9 (tu z forum ja, maza, fumfel hubert i emperorpalpa).
    •  
      Maza
    • 2014-04-17
    # 150
    Sowa,ekhem, ekhem :)