• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Czy ktoś z szanownych kolegów forumowiczów już grywa?
  2. # 2
    Na razie grywam w dwójeczkę. Na dniach planuję kupić A3
    •  
      Maza
    • 2013-04-07 *
    # 3
    Ten cały futurystyczny klimat odrzuca...
    A2 +RHS albo P'85 jest najlepsze ;) Ewentualnie OFP +RHS +HYK +OFPL +IMUC +CBT +SLX.
  3. # 4
    Ja jestem skończonym armofilem i gram w arme odkąd istnieje ale w 3 jeszcze nie grałem bo mam xp :(.A co do futurystycznego klimatu to i tak nie ważne bo arma to tak naprawdę addony i edytor więc za jakieś dwa miesiące od premiery będzie sporo modyfikacji zresztą już są a gry jeszcze jako tako nie ma http://www.armaholic.com/list.php?c=arma3_files_addons .
  4. # 5
    Ponoć konwersja PBO z 2-ki na 3-kę ma być ułatwiona, więc za Czarnorusią się nawet nie zdążysz stęsknić. :P
  5. # 6
    3 alfa kupiłem pierwszego dnia po premierze. Mechanika uległa poprawie, podobnie jak grafika. O płynność nigdy się nie martwiłem. Jak tylko wypuszczą betę z ulepszoną fizyką helikopterów z Take on Helicopters nie odchodzę od komputera. Aha a odrzucający mnie futurystyczny klimat mam w pompce, mody są dla mnie rdzeniem tej gry.
  6. # 7
    Można się zebrać i coś rus.milowo zagrać jak się zbierze więcej luda
    • cyp
    • 2013-04-08
    # 8
    Jak będą partizany, wss, smiersze i K6 to zagram.
  7. # 9
    @Cyp - no to już wiedz, że nie zagrasz :)
  8. # 10
    http://www.armedassault.info/ftp/pics/news/pics1/arma2_spweapon3.jpg
    W dwójce Wintoriez jest, w trójce też pewnie ktoś zrobi
    • cyp
    • 2013-04-08 *
    # 11
    Liczę na mody i sporą możliwość customizacji, może ktoś zrobi.
  9. # 12
    W armie 2 jest nawet Halo i Gwiezdne Wojny więc widzisz jakie ta gra ma możliwości w trójce będzie podobnie to tylko kwestia czasu .W armie można znaleźć rosyjskie jednostki z każdej epoki np. Afganistan , Czeczenia więc Rusofil naprawdę ma tam co robić uwierz mi .
  10. # 13
    Kiedy można kupić w wersji pudełkowej ?
  11. # 14
    Na oficjalnej stronie jest dostęp do alfy za zaproszeniem, albo po zapłaceniu 25 euro. A jako że nie jestem aż tak napalony żeby kupować za ponad stówę na wpół niedorobioną grę (i jeszcze być darmowym beta-testerem), to pozostaje mi zapytać czy jest jakaś możliwość ominięcia powyższych, albo otrzymania zaproszenia?
  12. # 15
    Pirat.
  13. # 16
    To smutek. A więc odpuszczam.
  14. # 17
    Źle zrozumiałeś Kamil. Kupujesz normalnie grę i dostajesz bonusowo dostęp do Alfy, później bety itp. Droższe pakiety to od razu wykupienie DLc i tak dalej.
  15. # 18
    Zakup wersji Alfa ja bym osobiście traktował jako "preorder". Co prawda jestem pewien, że znajdziemy osoby, które nigdy nie zamawiały preordera, ale obecnie taki sposób "promowania" sprzedaży jest bardzo częsty na rynku. (Ja np. kupiłem preorder Bioshock Infinite, bo dawali za darmo XCOMa nowego).
  16. # 19
    No właśnie, jakby nie dawali tej alfy do preorderów, to by ludzie nie narzekali;) Kamil podaj maila, wyślę zaproszenie do Alfy Lite (jeszcze mi klucz chyba został).
  17. # 20
    Tak, wiem że to jest rodzaj preorderu. Z tym, że jak już płacę to wolałbym zagrać w wartościową grę od razu, a nie czekać na niesprecyzowaną datę, z tego względu że gry mnie zbyt szybko nudzą ;) Zanim by wyszła wersja 1.0 już grałbym pewnie w co innego.

    @samek - w profilu, będę dźwięczny!
  18. # 21
    Poszło zaproszenie. Pamiętaj, że to wersja lite- brak multi i modów, edytora chyba też nie ma.
    EDIT: aha, byłbym zapomniał: http://forums.bistudio.com/showthread.php?148045-Russians - zaczęło się;)
  19. # 22
    Podziękował! Zobaczymy co to warte i czy warto za to bulić. No i czy w ogóle to odpalę na moim starym piecyku.

    Ps. Samku, ciekawy login masz na Steamie :)
  20. # 23
    "You were killed by TWOJA STARA" http://images.sodahead.com/polls/002290949/2019501609_75378_TrollFace_answer_1_small.png
    •  
      ADi
    • 2013-04-09
    # 24
    Amatorka... xD Za lat CoD MW robiło się takie numery...

    "You were killed by AIDS"
    "You were kiiled by cancer"
    i bardziej brutalne które przemilczę... :)
  21. # 25
    E tam, to tylko spontaniczny żart tutaj na forum. W grach mam inne nicki niż ten konta steam;)
  22. # 26
    Za lat CoD MW robiło się takie numery...

    Czuję się staro :/
    •  
      ADi
    • 2013-04-09 *
    # 27
    No co? Nigdy nie byłem fanem sieciówek do wydania CoD MW. :P
    No poza liero. xD

    Granie na starych konsolach we dwóch nie uważam za multi. :D
  23. # 28
    Ja z Potforem łupałem w pierwszego Quake'a ;)
    • cyp
    • 2013-04-09
    # 29
    Moje granie w multi to się zaczęło chyba ze trzy lata przed MW...
  24. # 30
    W weekend, z racji jakiejś rocznicy (15lat) steam robi promocyje na różne Army, włącznie z wydawaniem Flashpointa za free.