• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Nie wydaje mi się żeby była taka potrzeba. Tutaj wątki hydeparkowe pojawiają się raz na 100 lat.
  2. # 32
    Czwarty dzień pod rząd, na dwóch różnych komputerach

    Załączniki:

    • blad.jpg
  3. # 33
    To ciekawe, nigdy mi się to nie trafiło...
  4. # 34
    Mnie od piątku, strona ładuje się po 'do trzech razy sztuka'.
  5. # 35
    A po ostatecznym załadowaniu chodzi już OK, czy potem też szwankuje?
    Co prawda odpowiedź nie ma za bardzo znaczenia, bo nie mam pojęcia co może być tego przyczyną :/ (bo też tego nie zauważam, ale Potwór wspominał, że też miewa takie problemy).
  6. # 36
    Po załadowaniu działa bez zarzutu, jednak przy dłuższej przerwie i wyczyszczeniu ciasteczek oraz pamięci sytuacja czasem się powtarza.
  7. # 37
    Autor cytatu: KacperixCzwarty dzień pod rząd, na dwóch różnych komputerach

    Mam to samo.
    Próbowałem dojść co jest nie tak... ale problem, jest tylko z dwiema konkretnymi - reszta działa bez zarzutu (ba, serwer też działa bez zarzutu).

    Nic w tej sprawie zrobić nie mogę, może Kazik zaatakuje firmę hostingową i powie co o nich myśli. Bo od naszej strony - wszystko jest jak najbardziej ok.
  8. # 38
    Generalnie to jakiś problem na łączach, bo w domu i z komórki forum działa bez problemu, a z pracy to jakby na modemie 4800bodów ;)
  9. # 39
    Takie mam zapytanie:
    Otóż czy da się zmienić stronę główną portalu tak, aby newsy zajmowały trochę więcej niż malutki wycinek strony? Bo po oczach świeci leciwy już artykuł, a to że można już głosować na zdjęcia z pewnością bym przeoczył gdyby nie info na fejsie.
  10. # 40
    Zmienimy to. Tą samą uwagę dostaliśmy też od innych osób.
  11. # 41
    Ja nie dostałem....
  12. # 42
    Siergiej do mnie o tym pisał.
  13. # 43
    Autor cytatu: PotfurJa nie dostałem....

    Bo Ciebie się boją...
  14. # 44
    poniewaz czesto/gęsto wymieniam "światopoglądy" z innymi forumowiczami lubiacymi tutejszy klimat...

    czy jest opcja właczenia na Rus.milusińskim tzw."PW"?

    pytam bo pisanie typu -pisz na GG,lub emaila i potem odpowiedzi
    -poszla Emaila
    -nie doszlo
    -doszlo

    itd/itp

    jest zasmiecaniem watkow/tematow/handlowych targow

    jest opcja?
  15. # 45
    Było coś takiego włączonego na forum, ale działało bardzo kiepsko - robiło śmietnik w oznaczaniu przeczytania tematów (źle zliczał posty), a dodatkowo "prywatność" takich wiadomości była bardzo wątpliwa (my mogliśmy je wszystkie czytać).

    Dlatego opcja ta jest wyłączona, a napisanie własnego "autorskiego" modułu, który by to robił zajęłoby nam zbyt wiele czasu.
  16. # 46
    szkoda,
    dzieki za info

    ale jesli sie zgodzicie,mam kolege informa,ktory "zna soe" i hula na asg forum,sam prowadzi inne jakies fora,moze za waszaq zgoda,zapytam,czy podjaby sie "non profit" takiej modernizacji?
    jest akces?
  17. # 47
    Musielibyśmy to z Potworem omówić.
  18. # 48
    poprosze zatem o debate
    po jutrzejszych wyborach,oczywista oczywistość:)
  19. # 49
    Autor cytatu: kazikByło coś takiego włączonego na forum, ale działało bardzo kiepsko - robiło śmietnik w oznaczaniu przeczytania tematów (źle zliczał posty), a dodatkowo "prywatność" takich wiadomości była bardzo wątpliwa (my mogliśmy je wszystkie czytać).

    Mówisz o tych "adresowanych" wątkach? Faktycznie było to głupie, Willard zrobił wątek adresowany do mnie i wszyscy mogli go komentować :D
    Ale faktycznie PW na forum byłoby mega funkcjonalnością i często mi tego brakuje.
  20. # 50
    Autor cytatu: kazikDlatego opcja ta jest wyłączona, a napisanie własnego "autorskiego" modułu, który by to robił zajęłoby nam zbyt wiele czasu.


    Konkretniej rzecz biorąc - od ... pół roku z kazikiem zabieramy się za przebudowę portalu i zabrać się nie możemy (czasu brak :/).
  21. # 51
    a zdania forumowiczow,ich propo,pomysly,sa brane pod uwage?
  22. # 52
    Są brane pod uwagę, jeśli ktoś ma propozycje może napisać na forum, lub wysłać maila.

    Odnośnie twojego znajomego - niestety jesteśmy na "nie" z poniższych powodów:
    1. Zajęłoby to mu wbrew pozorom dosyć dużo czasu. Jeśli miałoby to być dobrze zrobione, to na zapoznanie się ze strukturą aplikacji i bazy danych + sama robocizna + testowanie i poprawianie błędów osoba, która by się tym zajęła musiałaby poświęcić od dwóch do trzech tygodni (licząc ok 3-4 godzin dziennie).
    2. Jeśli to zrobi ktoś inny niż my, to najprawdopodobniej będziemy kręcić nosem na efekt prac, twierdząc, że "moglibyśmy zrobić to lepiej" (co niekoniecznie musi być prawdą, bo kto wie, może twój znajomy to Maharadża PHP i interfejsów webowych ;) ). A wymaganie od niego poprawek też byłoby nie fair, bo zostało to zrobione za darmo.
    3. Gdyby faktycznie był Maharadżą, to na pewno ma swoje własne, bardziej interesujące projekty i mało poważne wydaje mi się, odciąganie kogoś takiego od jego własnych rzeczy żeby pracował przez te 2-3 tygodnie za zwykłe "dziękuję".
    4. Jeśli natomiast nie jest Maharadźą, to tym bardziej wolimy takiej osoby trzeciej nie angażować, gdyż obecnie forum działa (raczej) stabilnie, co jest dla nas bardzo ważne.
  23. # 53
    baaardzo dobrze uzasadniona odmowa:)
    dzien po wyborach ,w kraju naszym wszysko gra jak nalezy:)
  24. # 54
    Jest tu gdzieś opcja "oznacz wszystkie tematy jako przeczytane" czy coś równoznacznego?
  25. # 55
    Mam takiego problema: Otóż wchodząc z kompa mojej dziewczyny na portal, połowa strony głównej jest czarna z charakterystycznym przyciskiem z literą X na samej górze. Wygląda to jak wielka flashowa reklama bez żadnej treści, w dodatku nie da się jej zamknąć rzeczonym przyciskiem. Trzeba zjechać na sam dół strony i przez linki na dole dopiero można wejść na forum. Dzieje się tak tylko na tym jednym jedynym komputerze. Przeglądarka to Firefox.
    Nie jest to dla mnie jakiś specjalnie ważny problem, bo aż tak znowu często nie przeglądam z tego kompa rus.mila, na portal prawie nie zaglądam, a nawet z tym czymś da się wejść na forum, ale może być tak że więcej czytających-niepiszących ma takie coś na głównej.
  26. # 56
    Wirus!
    Sprawdź oprogramowaniem antywirusowym komputer dziewczyny, bo z siłą wodospadu konsekwentnie od lat unikamy jakiekolwiek flasha na stronie.
    PS. Albo jakiś toolbar.
  27. # 57
    To dziwne, bo coś takiego się dzieje tylko z rus.milem, antywirus jest też na kompie i cały czas jest włączony.
    No ale ok, zgram jej jakiegoś innego antywira i sprawdzimy.

    edit. Toolbary też posprawdzam.
  28. # 58
    Autor cytatu: KamilTo dziwne, bo coś takiego się dzieje tylko z rus.milem, .


    Nie jest to dziwne...
    Poprostu to rus.mil jest sam w sobie virusem...;))
    Jak raz wszedlem na ta strone to za w.uja nie potrafie sie jesj pozbyc i codzien niemal zagladam..

    Wie ktos jak sie pozbyc rusvira?

    Pozdr
  29. # 59
    Jedynym sposobem na pozbycie się tego wirusa jest zmiana orientacji seksualnej lub utrata pamięci wskutek wypadku.
  30. # 60
    Kamil może zmień dziewczynę....