• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    No ty jesteś z Krakowa, więc może na tobie nie zrobić aż takiego wrażenia :)
    Chociaż na tyle, na ile ja się znam na historii architektury, to stylem jest nieco bardziej "niemieckie" w porównaniu do twojego miasta rodzinnego.
  2. # 32
    Generalnie to warto i sam teren gry zwiedzić na spokojnie, bez mutantów i całego tałatajstwa kręcącego się pod nogami.
    Jak pierwszy raz ze Sliverem zwiedzaliśmy "Gwiazdę" to jedyne o czym myśleliśmy to to, żeby nie natknąć się na patrol Monolitu. Jak odwiedziliśmy teren po raz drugi, już spokojniej i w dzień to można było skupić się na zwiedzaniu :)
  3. # 33
    No wlasnie,macie racje,dlatego zajezdzam dzien wczesniej
    W tamtym roku przyjechalismy na 15 ,wiec niemal z marszu na start sie udalismy,bajera jeszcze z Gyverem i innymi z wczesniejszych edycji Sekow i Nysy i nie bylo czasu sie rozejzeć...

    Gwiazde obejrzelismy raptem z zewnatrz,bo juz 3 w nocy byla,ze wszystkich stron ,z ktorych podchodzilismy byla zapeklowana anomaliami,a rano sie okazalo ,że Gyver tam buszował do świtu i wybrał wszystkie rodzynki(artefakty)...

    Dlatego,jak wyzej,dzienwczesniej-flaszka,rano kavka w Gwieździe ,śniadanie na Rynku i obiadokolacja "po francusku" na miejscu rozgrywki

    Jezeli bedzie tak jak rok temu,taka organizacja( a pamietajcie ze Rat,Memo sa czynnymi uczestnikami np Ocisekuff- jak wiadomo,nikt lepiej nie styra imprezy jezeli wczesniej niebral w niej udzialu),taka pogoda,taki klimat i ci sami uczestnicy,to ja juz w ten week sie pakuje;)

    Moim zdaniem Sęki i Nysa to calosc!
    Dzieńdobry Sęki,DobraNysaNoc!
    Jak dla idealna kompozycja!
  4. # 34
    Z Rzeszowa zaglądnie około 9 osób, oczywiście po stronie wojska :)
  5. # 35
    Z Kuj-Pom do zony też prawdopodobnie wybierze się mała ekspedycja :)
  6. # 36
    No my się do Gwiazdki udaliśmy, jak anomalii tam jeszcze nie było, ale przy wychodzeniu parę nas zaskoczyło dość mocno. A koło niektórych artefaktów to można było przejść, potknąć się i nie zauważyć - cholernie tam ciemno było, a latarkę strach zapalić.
  7. # 37
    Można jakieś info na temat imprezy pliz?
  8. # 38
    Autor cytatu: KamilMożna jakieś info na temat imprezy pliz?


    http://www.stalker.nysa.pl/
  9. # 39
    Tuż przed egzaminami na aplikację. Smuteczek.
  10. # 40
    Autor cytatu: KamilTuż przed egzaminami na aplikację. Smuteczek.


    Jak prokuratorska to akurat bedziesz mial material z morderstw ;) typu kanibalizm,skrytobojstwo,kradziez,produkcja narko,handel bez zezwolen i akcyzy,itp:))
  11. # 41
    My zazwyczaj po stronie stalkerow ale jak nas namowicie to moze i do wojska wstapimy. Byle bylo jak w radzieckim :) i duza swoboda w polowaniu, a nie tylko dryl na bazie to wchodzimy w to w min 3 czlowieka.
  12. # 42
    Autor cytatu: willardMy zazwyczaj po stronie stalkerow ale jak nas namowicie to moze i do wojska wstapimy. Byle bylo jak w radzieckim :) i duza swoboda w polowaniu, a nie tylko dryl na bazie to wchodzimy w to w min 3 czlowieka.


    Nie ma szans!
    Tam jest podobnie jak wojsku w Ocisekach
  13. # 43
    Ja do stalkerów zapewne. Moja stylówa będzie bezbłędna :)
  14. # 44
    Autor cytatu: asgszczepanJa do stalkerów zapewne. Moja stylówa będzie bezbłędna :)


    Prezentacja opisowa?
  15. # 45
    Autor cytatu: waterTam jest podobnie jak wojsku w Ocisekach

    Dlatego wojsko to nuuuda!
    • cyp
    • 2013-04-25
    # 46
    Bez nas mielibyście ch a nie klimat :p
  16. # 47
    Autor cytatu: Kamil[quote]Autor cytatu: waterTam jest podobnie jak wojsku w Ocisekach

    Dlatego wojsko to nuuuda![/quote]

    Niekoniecznie,poprostu trzeba to lubic

    Poprzednio, czesc Stalkerow z Sęków,w Nysie "poszla w kamasze"...
    W tym roku ,na powrot penetrowali Zone jako" biedacy z plecakami"...
  17. # 48
    Gralem na pierwsazyzh stalkerach na slasku i po stronie wojska i stalkerow. W nysie jako stalker chyba 3x i zawsze slyszalem ze w woju byo ujowo, a nawet dezercje masowe :)
    Ze wzgledu na klimat wolalbym wojo i popolowac na bandytow, ale jak to ma byc kopanie rowow to wole se ogrodek przekopac.

    PS
    Widze na liscie ze sa miejsca dla spc i gru, ale to pewnei juz zajete dla wybrancow.
    • cyp
    • 2013-04-26
    # 49
    ja mam miejscowke w spc :)
  18. # 50
    Po liście graczy widać że będzie mocna ekipa hanysów z Górnego Śląska:)
    •  
      Seth
    • 2013-04-26
    # 51
    Cyp, będziesz miał transport od siebie do nysy?
  19. # 52
    Btw. ktoś też miał problem z założeniem konta na ichniejszym forum?
    •  
      Seth
    • 2013-04-26 *
    # 53
    Mam, ciągle mam problem z tym forum - konto niby założone ale link do aktywacji nie ma ochoty dojść do mojej poczty.

    przy próbie wysłania kolejnego wyskakuje



    Could not connect to smtp host : 110 : Przekroczony czas oczekiwania na połączenie
  20. # 54
    mam to samo
  21. # 55
    Panowie mam lacznosc z Memorisem,wiec dawajcie do mnie na emalie ci co nawet gdyby Jarek zostal Premierem i tak pojada
    Klepne zbiorowke!
    • cyp
    • 2013-04-26
    # 56
    Autor cytatu: SethCyp, będziesz miał transport od siebie do nysy?

    bede mial, moge Cie nawet przenocowac u babci jakby co xd
    •  
      Seth
    • 2013-04-26
    # 57
    w poniedziałek wracam do siebie więc odezwę się jak tylko będę coś wiedział
    • cyp
    • 2013-04-26
    # 58
    ok, pisz na maila z profilu to Ci wysle nr tel jeszcze
  22. # 59
    Waterku do mnie emalie masz :D
  23. # 60
    Pany
    Ja juz mam numer nadany,wiec ci ktorzy na 100 pojada dawac do mnie, w sytuacji trudnosci z rejestracja przez emalie do Nich