• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam.
    Stałem sie szczęśliwym posiadaczem tego obuwia. Zauważyłem, że to są nic innego tylko dobrze wykonane sportowe trampki. Zamierzam tego używać do ASG w terenie bardziej miejskim, niż zielonym. Jakieś rady jak sie z tym obchodzić, żeby te buty długo posłużyły i nie padły? Wykonane są chyba z jakiegoś zamszu, albo czegoś podobnego, więc myśle unikać w nich wody. Czegoś jeszcze powinienem sie ustrzegać?
    Dzięki za rady.
    • cyp
    • 2013-05-13
    # 2
    Rozwiazuj sznurowki do zakladania i nie na sile (przyzwyczajenie z tiempo), bo Ci pekna te szwy i skorka.
  2. # 3
    No takiego pytania to się już nie spodziewałem :)

    Polecam forum obuwnicze;) Jak zamsz to niewiele możesz zrobić poza impregnacją (czego nie polecam).
  3. # 4
    Autor cytatu: jakubsWitam.
    Stałem sie szczęśliwym posiadaczem tego obuwia. Zauważyłem, że to są nic innego tylko dobrze wykonane sportowe trampki. Zamierzam tego używać do ASG w terenie bardziej miejskim, niż zielonym. Jakieś rady jak sie z tym obchodzić, żeby te buty długo posłużyły i nie padły? Wykonane są chyba z jakiegoś zamszu, albo czegoś podobnego, więc myśle unikać w nich wody. Czegoś jeszcze powinienem sie ustrzegać?
    Dzięki za rady.


    /lh/photo/gwbJYujt_Phpcxmh5j6G-WZz_xLkkgfCCax1SwRBVgU?feat=embedwebsite

    Jeden zlot, zdejmowane tylko do snu
    ponad trzy tony przerzuconego dolomitu, koszenie trawy, dwa tygodnie chodzenia po asfalcie do pracy.
    Autor cytatu: jakubs
    Można poprosić o podgląd tych butów z ciemną podeszwą?
    klik
    /lh/photo/j9fUIV2mjxiFEHtUQmHammZz_xLkkgfCCax1SwRBVgU?feat=embedwebsite

    /lh/photo/u3lEu2-QX08GJ6dmW5CmhmZz_xLkkgfCCax1SwRBVgU?feat=embedwebsite