• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Najlepiej znalezc srube lub utoczyc bolec z odpowiednum gwintem dla tokarza to chwila pracy:)
  2. # 92
    Mi kombinerki ślizgają się po zapalniku. Ogólnie gwintowanie zapalnikiem to chyba zły pomysł ;)
    Będzie trzeba dorwać śrube o odpowiednim gwincie.
  3. # 93
    mam moje nagwintowane, 1 spaprany ze zapalnik trzeba bedzie wkleic ;/ no i na 2 skorupach slady po imadle. nie ma to jak neimiecka kuchwa precyzja..

    to kto maluje? :D
  4. # 94
    podszpachluj i będzie git..ja wszystkie szpachlowałem. Ja się zbytnio gwintami nie przejmowałem wkręciłem i jest ok..jak się przyłożę to nawet wykręcę...
    mam wzornik koloru od saperskiego więc jak wróci z urlopu zaprzyjaźniony lakiernik to powinien namieszać farby...zapytam ile wiec jak namiesza więcej to pośle kazikowi farbę...chyba, że już macie :/
  5. # 95
    Nie, wciąż nie mamy. Za farbę będziemy wdzięczni, bo Trojanus nic mi nie odpowiedział (albo jego odpowiedź do mnie nie dotarła).
  6. # 96
    bierzemy, bierzemy farbke na pewno ja, grzes, kazik...
  7. # 97
    do farby tez bym sie podpial
  8. # 98
    Kolor manierki / menażki jest odpowiedni?
  9. # 99
    Drobna informacja odnośnie grupowego malowania granatów:
    - Yakarov wyśle mi próbkę farby (od Saperskiego), gdyż ma problemy z lakiernikami
    - ja ją przekazuję Krzychowi
    - on przez swoje kontakty produkuje farbę i maluje granaty które mamy na stanie (jeśli Yakarov mi prześle to także jego granaty)
    - wszyscy żyją długo i szczęśliwie ;)

    Ja dodatkowo do swoich granatów u Krzycha korzystam z usługi gwintowania (bo sam nie bardzo daję radę to zrobić).
  10. # 100
    czyli przekazujemy nasze krzychowi ;)
  11. # 101
    Takie zapalniki się nadadzą?
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=333490039

    Pamiętam, że zjechaliście wcześniej produkty tego gościa, ale niektórzy (co prawda nie ja) jeszcze nie mają zapalników do swoich granatów.
  12. # 102
    Ekspertem nie jestem, ale moje UZGRMy wyglądają inaczej - zwróć uwagę na górę...
  13. # 103
    Gwint jakiś taki inny i wygląda inaczej.
  14. # 104
    zdzierstwo 10zl/szt. a gwintu to one wogole nie maja, pewno lyzka jest oryginal a reszta dorobiona.
    BTW
    lezy u mnei 1 zapalnik po ktory nei zglosil sie kamil...
  15. # 105
    Aj waj, całkiem o nim zapomniałem. Zastanawiam się tylko czy jest sens żebyś mi ten jeden teraz wysyłał i tak się za miesiąc widzimy...
  16. # 106
    no to spoko, trzymam dla ciebie.
  17. # 107
    Postanowilem sie nieco pochwalić efektem finalmym prac moich oraz kolegi nad granacikami ;) kolory na zdjeciu niestety sa nieco przeklamane, zwlaszcza ten brazowawy :(
    Nie jest to jeszcze wersja ostateczna

    Kolor, kształt i wielkość napisów może uleć zmianie. To tylko "demonstrator technologi". (napisy na niektórych zdjęciach są małe i bez nacięć w szablonie na innych duże)
    Zapalniki UZRGM nie zostały jeszcze przerobione.

    Czekamy na konstruktywną krytyke!

    F-1 to oryginalne deko, pozbawione cech bojowych, zgodnie z Ustawą o broni i amunicji !.

    Załączniki:

    • RGD-5 F-1 01.JPG
    • RGD-5 F-1 02.JPG
  18. # 108
    mnie na nic konstruktywnego nie stać, jedynie och i ach ;)

    te granaty są wykonane na bazie drewniaków od Yakarova, czy miałeś jakieś inne, swoje źródło?
  19. # 109
    Oczywiscie drewniaki od Yakarowa :)
  20. # 110
    Dotarła do mnie próbka farby. Ktoś z Bytomia bywa w najbliższym czasie w Gliwicach? (dowolny dzień, dowolna godzina, no prawie ;) ). Mógłby wtedy ją wziąć i przekazać Krzychowi.
  21. # 111
    Ja jutro jadę do Bytomia więc mógłbym podrzucić komuś ;)
  22. # 112
    na gielde mykasz cwaniaczku? o ktorej :P
  23. # 113
    a co, chcesz być wcześniej? ;) myśle przyjechać tam na 15stą
  24. # 114
    Autor cytatu: grigorijJa jutro jadę do Bytomia więc mógłbym podrzucić komuś ;)
    To ci dzisiaj podrzucę wieczorem.
  25. # 115
    Grzesiek - ja po 15 szkołę kończę. A ze szkoły mam na giełde 3 minutki ;) Także jakby co to się umówimy. Chyba, że Krzychu/Ali osobiście wpadnie.
  26. # 116
    Podrzucę Krzychowi, ale spotkać na giełdzie możemy się swoją drogą
  27. # 117
    Aleście to spi.... Ciekawe czy się farba nie zważy.Gwinty...
  28. # 118
    Ja się absolutnie nie znam na farbach...
    Jeśli chodzi o te kolorowe granaty, to mają być niegwintowane ponoć...
  29. # 119
    krzychu jak moge ci podeslac/przekazac moje 4 sztuki do malowania?
  30. # 120
    Will - Paczka PP,UPS,Pocztex,osobiscie.Dwa razy w tygodniu jestem w katowickim Makro w godzinach porannych.