• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 121
    chcialem osobiscie i chodizlo mi o twoj sklepik ale nei wiem kaj on jest ;)
  2. # 122
    Ten tokarz to jakiś "wybitny" fachowiec .Może opisze na forum jak się wierci owalne otwory. Gwintowanie takich to czysta przyjemność a efekty to ...

    Farba na wzór schnie już dwa dni i dalej się lepi do palca.
    Po przejrzeniu palety farb okazało sie ze jest to standardowy kolor nazywany Rusian Army.
    0,5l podkładu + 0,30l farby + 0,15l utwardzacza + 0,25l rozcieńczalnika = ok 70zł.

    Farby zostanie .Nie mieszają mniejszych ilości.

    Damy radę.
  3. # 123
    Krzychu - ile w końcu pomalowałeś wyszło tych granatów do malowania? Bo najlepiej koszta byłoby podzielić zależnie od ilości granatów (+ koszt gwintowania jeśli ktoś miał gwintowane u Ciebie), żeby nie było, że osoba z 2 granatami płaci tyle samo co ten z 8mioma.
  4. # 124
    moge napisac algorytm uwzgledniajacy ilosc sekow ;) a tak na serio to zgadzam sie z ww.
  5. # 125
    Jutro odbieram farbę i będziemy podkładować.
    Przeliczę ile jest tych "klocków" do pomalowania i wyliczę ile za sztuki.
  6. # 126
    Zapodkładowane.Trzeba jeszcze poszpachlować szpary przy sękach i przeszlifować .
    Razem jest 47 .Musiałem dokupić "zmatowiacz" za 8zł i razem wyszło 75zł.
    Za sztukę wychodzi 1,60zł.
  7. # 127
    Łopryskane! Zimno i ciemno ale jakoś udało się zakonczyć pracę .Jak lakier się utwardzi to będę dzielił i rozdawał.
    Razem wyszło 52szt i kasuję po 1,45.
  8. # 128
    jupi! będziemy mieli czym rzucać w Modlinie ;)
  9. # 129
    Teraz trzeba pomyśleć o pieczątkach.
  10. # 130
    Ja moje proszę bez pieczątek.
    I jak z tym kasowaniem? Na Modlinie czy jakieś przelewy?

    edycja:
    Moje 8 sztuk nie mają gwintów. Wchodzą pięknie na "wcisk" - dodatkowo w "gwintach" są cyferki od 1-8 pisakiem czarnym. W każdym razie 8 sztuk bez "pieczątek".
  11. # 131
    ..bajzel się z tym zrobił bo nie wiem teraz od kogo ile dostałem. Kazik z Grzesiem przytargali karton a teraz nie czaje ile tam tego było i od kogo.
    Kasa przy odbiorze. Ali nie bardzo się pali by targać pociągiem na Modlin cały zestaw. Trza coś wydumać.

    Gwintowania oczywiście nie liczymy.
  12. # 132
    Granatów, które ja podrzuciłem to granaty należące do:
    - Potfora (8)
    - Kamila (6)
    - Yakarova (8, te niegwintowane)
    - mnie (8)

    Ale mogę się mylić, co do cudzych granatów, bo gdzieś podziałem karteczkę z zapisanymi wszystkimi liczbami (a była nieco inna niż te podliczone na pierwszej stronie tematu). Jeśli się zgadza, to przy najbliższej okazji zapłacę za wszystkie i później porozliczam się z poszczególnymi właścicielami.
  13. # 133
    Hmmm...
    Potfur miał tyle samo granatów co Kazik. Więc tutaj sprawa jest prosta.

    Ale.. to mi się kojarzy z:
    Potfur miał tyle samo granatów co Kazik, kamil miał o dwa granaty mniej, Yakarov miał połowę tego co Potfur i Kazik razem wzięci. Ile granatów miał Kamil jeśli w kartonie było 30 granatów. :D
  14. # 134
    Maryś miał 3. Odbierze osobiście ;)
  15. # 135
    trzeba by zrobić rózniczkę, z całkować, odwrócić granice i wyjdzie ;)

    w kartonie było też moje 6 sztuk - miejsce na granaty znajdzie się w bagażniku jakby co...
  16. # 136
    Nie zmuszajcie mnie do matematyki... Wierzę na słowo Kazikowi że miałem 6 granatów :D
  17. # 137
    Ja dalem 4 moje - kazdy mial w srodku gwintu zrobione 4 kreski markerem niebieskim ;) i moje byly juz nagwintowane, do tego mialy rozne kolory. odbiore osobiscie - jesli moglbys krzychu zostawic w sklepie...
  18. # 138
    Ja miałem 4 nienagwintowane.
    + 2 f1 oczywiście ;)
  19. # 139
    http://img90.imageshack.us/img90/5300/obraz002re6.jpg
  20. # 140
    Prawie jak plantacja granatów ;)
  21. # 141
    Ładnie wyrosły, gdzie kupiłeś nasionka? :)
  22. # 142
    These grenades were actually made by a guy, who usually does wooden furniture parts and ufortunately he isn't a member here and I doubt anybody has any contact with him anymore. Still assuming we had, there would have to be a bigger order, because the last time they were made it was a batch of around 40-50 grenades.

    Of course there could be some people who might want to sell their grenades, but to be honest I guess they would already contact you. Sorry we couldn't be of too helpful.
  23. # 143
    yakarov - sprzedajesz jeszcze granaty ?