• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 151
    A okej
    Panowie jakie repliki defendera 2 są według was najlepsze jakościowo ?
    •  
      Uber
    • 2016-11-24
    # 152
    Miałem IRT, chwalę sobie. Najlepsze ori, wiadomo.
  2. # 153
    Zdecydowanie najlepsze są repliki od I.K.A.R. Tactics - identyczne materiały (i cena)
  3. # 154
    Słyszałem że jakość IRT niepowala
    o I K A R nie słyszałem jeszcze muszę ogarnąć
    A czy z Defenderem 2 od Bastion miał ktoś do czynienia ?
  4. # 155
    Poszukuję repliki Korunda VM, jest ktoś w stanie coś polecić? (znalazłem na grey shopie ale wiecznie niedostępna).
  5. # 156
    Nie wdziałem nigdzie recenzji, sam nie miałem w łapach, ale cena jest chora. Naprawdę, kiedyś na grey shopie był czarny korund -vm oryginalny i chyba nawet tańszy parę eurasów.
  6. # 157
    Kupowanie na greyshopie to jak sortowanie azbestu.

    Nakarmisz raka i może Cię to dużo kosztować.
  7. # 158
    Doszło to do mnie jak znalazłem korunda na alledrogo i był dużo tańszy niż ta kopia.
  8. # 159
    Panowie mam pytanie, czy któryś z Was mógłby określić producenta tego defendera?

    https://goo.gl/photos/goDGiivYzJZC6BG37

    Załączniki:

    • clipboard01.jpg
    •  
      Maza
    • 2017-02-12
    # 160
    Dober Guard?
  9. # 161
    To jest raczej I.K.A.R.
    Poprawne taśmy - takie same jak w oryginale, poprawne odwzorowanie. Panel odczepialny?

    Generalnie bardzo dobra replika wersji z 2009 roku. Bez bliższego przyjrzenia można pomylić z oryginałem.
  10. # 162
    Tak, przedni panel odczepiany :)

    Kurcze nie spodziewałem się, że kupię tak dobrą kopię,

    dziękuję bardzo :)
  11. # 163
    Witajcie

    Ostatnio dobrałem się do defendera (Bastion).

    Potrzebując wkładów do niej zająłem się robieniem atrap samemu (nie robię reko). Na razie zrobiłem wkłady "twarde". Miałem wymiary oryginalnych płyt oprócz grubości. Po poskładaniu wszystkiego w całość i przymiarce nie jestem do końca przekonany, czy atrapy które zrobiłem nie są zbyt grube. Dlatego pytanie do Was:

    Jak grube powinny być płyty do defendera? I przy okazji, jako iż atrap miękkich wkładów jeszcze nie robiłem - jaką grubość ma miękki wkład do defendera?
  12. # 164
    Odkopię trochę temat ale ma ktoś wymiary '"twardych" płyt do defendera 2?
  13. # 165
    Na RA kiedyś były, poszukaj a znajdziesz.
  14. # 166
    Czy ktoś z Was miał do czynienia z repliką Defendera od Bastion? Jak wypada na tle innych.

    Druga sprawa to czy ktoś coś wie o stronce grey-shop.ru?
    • sor
    • 2018-02-01
    # 167
    Grey-shop miał być ponoć taki zajebisty a paczka mi juz drugi miesiac idzie, może jąa mam pecha a może tak u nich teraz to dziala. Dziasiqtki maili i lamerskie tłumaczenia ze mieli black frajdej czy inny new year srajdej i nie wyrabiają na zakrętach.
  15. # 168
    Szybkie pytanie. Z czego radzicie zrobić wkłady do Defendera. Te gotowe to 400 zł z przesyłka... Jakieś pomysły? Ewentualnie wymiary z który można by kombinować ktoś posiada?
  16. # 169
    Tu masz temat u nas:

    https://rusmil.net/forum/discussion/9131/1/wymiary-twardych-plyt-def-2/#Item_4

    Tu na RA:
    http://www.red-alliance.net/forum/index.php?topic=28845.0

    Ja robiłem z wymiarów, które podałem w pierwszym wątku.
  17. # 170
    Szary dzięki za odpowiedz ale potrzebuję raczej wymiarów miękkich wkładów.
  18. # 171
    Chyba też były na RA, ale nie mogę teraz znaleźć.
  19. # 172
    Witam

    Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale mam pytanie:

    Ile jest warta kamizelka SRVV ALPHA czarna z ładownicami(4 na 1 magazynek AK), plecaczkiem i replikami płyt?
  20. # 173
    Dla mnie taka Alpha warta byłaby około 600-650zł, po tyle też widziałem kiedyś jak ktoś wystawiał. Ale ostatecznie zweryfikowałby to rynek
  21. # 174
    Dzięki za odpowiedz
  22. # 175
    Jakby Ci nie zeszła w najbliższej przyszłości to może sam bym się o nią odezwał jak będę miał co za nią dać.