• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Nie wiem czy powinienem otwierac nowy watek,ale w " szukaj" nie wyszlo nic,wiec zrobilem
    Jezeli burak,to prosze Adm o przeniesienie w odpowiednią półke

    Udalo mi sie dzis byc na premierze gry planszowej ,karcianej

    " Afganistan"

    Jestem pod wrazeniem
    Wykonanie,systemem i rozwiazaniami,naprawde swietna i z ciekawa grywalnoscią
    Na dodatek rozegralem partie z autorem ksiazki "IX zmiany" Marcinem Gaweda ,oraz przy asyscie jednego z pomyslodawcow gry Krzysztofem Schechtelem

    Jako bezposredni zwiazek z Rus.milem uwazam fotki na kartach Mudzachedinow sa robione z naszym kolega Massudem i jego grupa;))
    Massud prawda?:))

    Polecam wszystkim na wakacje,na deszczowe dni,na wypady gdziekolwiek,gdzie z pivkiem,w namiocie ,na plazy,mozna naprawde militarną karcianą potyczką umilic czas

    Jako smaczek powiem,ze jest rozpatrywany motyw wojny czeczenskiej( wojska rosyjskie vs czeczency) oraz stalkerskie klimaty

    Zachecam,cena nie zniecheca,45 zeta
  2. # 2
    Dziękujemy @water za miłą recenzję :)
    Jest wielce prawdopodobne, że przy czeczeńskiej edycji znów zobaczycie twarze naszej grupy :)
  3. # 3
    Kacper,przepraszam jezeli styralem jakiegos babola...
    Nie wiem czy trafnie rozpoznalem grupe,ale Massud chyba tam jest..
    Nie rozpoznaje grup reko,mimo ze zdjecia sa mega profi i nie wszystkich kojarze,chcialbym wiedziec kto jest na ktorej karcie

    Sory jezeli urazilem kogos,lub zle rozpoznalem,ale tak sie zjaralem sama rozgrywka;)
  4. # 4
    A czy GRH Hindukusz ciągnie profit za każdy zakupiony egzemplarz gry? Bo jeśli tak to jest argument absolutnie za wykupieniem całej partii :D

    Ps. Tak, jest tam Massud (między innymi).
  5. # 5
    Spokojnie, wszystko w porządku :)
    W GRH HINDUKUSH jest obecnie 5 osób. Niestety nie wszyscy mogliśmy brać udział w sesji zdjęciowej.
    Nikt się nie poczuł urażony :)
  6. # 6
    Aj szkoda, że nie wiedziałem... Premiera była w Krakowie, tak?

    Oczywiście zakupię egzemplarz :)
  7. # 7
    Tak,Krk
    Bardzo bylo sympatycznie
    Byly slajdy z oryginalnymi afganskimi obrazami naszych wojakow
    Byli zaproszeni ,krakowscy spadochroniarze misyjni,byly osoby zwiazane z projektem,autorzy ksiazek WarBooka
    40 minut zajebistej gierki,wrocilem do dziecinnych lat...:))
    •  
      Maza
    • 2013-06-26
    # 8
    Trzeba zrobić wersję rus.mil ;)
    Gruzja kontra FR albo wersję Czeczeńską!
  8. # 9
    raczej Dexter kontra Owca :)
  9. # 10
    Autor cytatu: delin0mraczej Dexter kontra Owca :)

    Haram!
  10. # 11
    Autor cytatu: delin0mraczej Dexter kontra Owca :)

    Zrobiłeś mi dzień:D
  11. # 12
    Również zastanawiam się nad zakupem egzemplarza, zapowiada się naprawdę dobrze. Póki co prowadzę ZSRR do zwycięstwa w partiach Zimnej Wojny, którą również gorąco polecam.
  12. # 13