• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Zwracam sie do Dyrekcji z unizona prosba o ponowne rozwazenie mozliwosci uruchomienia/ otwarcia opcji korespondencji,wymiany pytan,odpowiedzi,pogladow w formule "PW"(prywatna wiadomosc)

    Po raz kolejny,otrzymujac dosc duzo emaili ,w roznych kwestiach zwiazanych z moim bytowaniem na waszym forum,widze klopot z przerzutkami niektorych emaili do spamu i mnogoscia info w tematach typu," poszedl email", " podaj emaila" " w stopce nie ma" itp,itd

    Jako argument ,z mojego punku widzenia,podam przyklady z innych miejs typu forum,ktorych uzytkownikiem jestem i wedlug mnie ,niezwykle wygodnie ,a przedewszystkim czytelnie i natychmiastowo ,jest widzenie info o takiej wiadomosci bezposrednio na pasku
    Wygoda jest odpowiadanie bezposrednio przez forum oraz nie zasmiecanie poszczegolnych watkow dyskusji,komisu,czegokolwiek ,prywatnymi niekiedy niemerytorycznymi uwagami,informacjami

    Prosilbym o wysluchanie tez opini innych uzytkownikow,o ile zechca zajac stanowisko i swoje zdanie tutaj wyłuszczyć,mimo iz "demokracji tu nie ma";))

    Proponowalbym np, czasowe wprowadzenie takowej opcji,jezeli sie nie sprawdzi,bedzie klopotliwa,lub beda tony narzekań,zawsze jednym wyłącznikiem moze Szacowna Dwöjka opcje skasowac

    Jest teraz dwumiesieczny czas luzu ,wiec moze chociaz miesiac zrobicie wakacji dla demokracji?;))

    Pozdrawiam
  2. # 2
    System PW jest na forum, ale posiada dwie poważne wady:
    1. Jest niewygodny i mało intuicyjny w użyciu.
    2. Administratorzy widzą wszystkie "prywatne" wiadomości. Co z perspektywy użytkowników jest mało fajne (bo nie każdy o tym wie), a dla adminów jest irytujące (no bo ja serio, nie mam ochoty czytać cudzej korespondencji).

    System PW jest w planach, ale na pytanie "kiedy" odpowiem jak Konrad "jak będzie, to będzie".
  3. # 3
    Dzieki,to naprawde ide sie napic!;))
    Poki co wody,zimnej!

    Bede czekal z niecierpliwoscia
    Pozdr