• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Kazik dobrze mnie zrozumial. Stwierdzilem ze chce potestowac tego full sztila a za te cene to nie jest zle. W 2007 kupowalem za prawie 3000 AKMSa z inokatsu (full steel) i chce zobaczyc postep.
    No i czy wytrzyma ciagniecie za samochodem po lesie :)
    No i czy jest ladniejszy od mojego VFC z 2005.
    Ciekawe kiedy wysla bo w potwierdzeniu zamowienia pisza "dostawa do 3 dni".
  2. # 32
    Nie wiem czy zauważyliście , ale kiedyś pokazali zdjęcia kolby SWD bodajże :P
    Jeśli repliki E&L będą tak świetne , to nie mówię już jak będzie prezentować się SWD ;)
  3. # 33
    Wie ktos jaki tam ma byc gwint na tlumik plomienia (w 74m) ? 24 czy 14 CCW?
    •  
      Maza
    • 2013-11-28
    # 34
    Kolejna rzecz świadcząca o zbliżającym się SWDku od E&L ;)
    http://gunfire.pl/product-pol-1152202793-Replika-lunety-PSO-1M2.html
    • cyp
    • 2013-11-28
    # 35
    Cena tego jest co najmniej śmieszna :)
  4. # 36
    Czemu śmieszna?
    •  
      Igur
    • 2013-11-28
    # 37
    950pln SERIO? ZA REPLIKĘ? Nie znam się na wersjach PSO zazbytnio,ale i tak wolałbym mieć oryginał innej wersji niż replikę :D
    • cyp
    • 2013-11-28
    # 38
    Bo oryginał można dostać w tej cenie...
  5. # 39
    Pod warunkiem że to replika a nie chiński prawdziwek :)
    •  
      Igur
    • 2013-11-28 *
    # 40
    To całe E&L nie jest gorsze jakościowo od LCT przypadkiem??
    "Producentem lunety jest firma E&L Airsoft, która swoimi doskonałymi replikami rosyjskich karabinków szturmowych dowiodła, że nie ma sobie równych w produkcji sprzętu rodem zza wschodniej granicy. Także przy produkcji akcesoriów, E&L nie decyduje się na żadne kompromisy " - nie było recenzji na rusie, nigdy tego jeszcze nie macałem i chyba nikt nie posiada ów replik w swoim arsenale. Według mnie mówią HOP,a nie przeskoczyli. Oby się nie okazało,że to bubel :D
  6. # 41
    Jak się nadarzy okazja i dobrze poszuka, to oryginalne PSO-1 można nabyć nawet w przedziale 600-800 zł. Jak dla mnie to przesadzili i to ostro z tą ceną.
  7. # 42
    Ja mam w sklepie oryginalne radzieckie PSO-1 z działającym detektorem podczerwieni, pokrowcem i kompletem akcesorii za 1250,00...
    A to na Gunfire jest w zasadzie POSPem - bez detektora podczerwieni i ma "ersoftowe" akcesoria. Litery RS przed numerem seryjnym sugerują, że jest to kopia repliki zrobionej przez Real Sworda do swoich SWD. Więc chyba kopia repliki za te pieniądze jest zupełnie bez sensu. Białoruskie POSP 4x24 można jeszcze czasami dostać w okolicach 1000 za nówkę, używki chodzą po 500-700...
    •  
      Maza
    • 2013-11-28
    # 43
    Owca, to co jest na GF to jest prędzej JJJ nie POSP. A orginalne PSO-1 z detektorem, żarówkami i pokrowcem za 600zł można dostać.
  8. # 44
    A ja głupi kupiłem ruskie PSO-1 z detektorem za 400 z wysyłką....
  9. # 45
    Autor cytatu: mg schutzeA ja głupi kupiłem ruskie PSO-1 z detektorem za 400 z wysyłką....


    Odkupie za 500!:))
  10. # 46
    Nie ma szans :) ;)
  11. # 47
    • cyp
    • 2013-12-19
    # 48
    TEN BAKELIT... A myślałem, że gorzej niż Cyma być nie może.
    •  
      Igur
    • 2013-12-19
    # 49
    Willard chyba kupił 74m od nich. Czekam na jego recenzję :D
    •  
      Maza
    • 2013-12-19
    # 50
    Nie wiem czemu jest taki szał na te repliki. Przecież to przemalowany (konkretnie przeoksydowany) LCTek. Poza inną kolorystyką to ja nie widzę, żadnej różnicy.

    Zapomniałem wspomnieć, miałem to to w łapach. No fajnie, że stalowy. No fajnie, że oksydowany. Jednak, ubolewam nad brakiem AKS-74U w ich kolekcji, tym montażem lufy na imbusy i wcześniej wspomnianą niedbałością o szczegóły (AK-10X i AK-74M)

    Co do magazynków, to hi capy. Poza tym jaki problem jest z przerobieniem orginalnego magazynka?
  12. # 51
    Autor cytatu: MazaPoza inną kolorystyką to ja nie widzę, żadnej różnicy.
    Komora zamkowa.

    edycja: konkretnie oznaczenia selektora są inne

    Dodatkowo LCT jest fabryką z Taiwanu, a E&L ponoć z Chin (nie wiem, czy HK, czy "głębokich Chin").
  13. # 52
    Wczoraj dostalem info ze "juz wysylaja" wiec mam nadzieje, ze w poniedzialek cos dojdzie... niestety nie mam juz AKMS z inokatsu ale go pamietam az nadto... Mam do porownania AK74 i AKSU - oba z VFC.
  14. # 53
    Autor cytatu: Mazatym montażem lufy na imbusy
    Jak gdzieś o tym wspomniałem, to mi pojechał ktoś z tekstem "że to prototypy są i to poprawią". Wiedziałem, że śrubki LCT i tak zostaną heh :)
    •  
      Maza
    • 2013-12-19
    # 54
    Ogólnie można powiedzieć, że niektórzy hejtują te E&Lki. Ale stwierdzanie, że to najlepszy przedstawiciel rodziny AK w ASG, jest przesadą i najzwyczajniej nieprawdą. Czekam na porównanie z VFC (według mnie niekwestionowanym, królem jeśli chodzi o wykonanie).
  15. # 55
    Jutro będę miał 104 full tactical. Wieczorem będę mógł pyknąć kilka fotek dla ciekawskich.
  16. # 56
    E&Lki jeśli bardzo nie pozmieniali/skopali po LCTku to będą na równi, może ciut lepiej (jeszcze ciekawe jak bebechy im wyszły) od nich. Czyli taka nowa-górna półka, chociaż zewnętrznie to VFC pewnie i tak je przebije.
    Nie wiem, gdzie, albo po co "hejtować" skoro to właściwie to samo, tylko logo firmy inne. No, ale zobaczymy, bo jak wewnętrznie będą one takie jak VFC to trochę słabo to będzie.
  17. # 57
    Tez dostales info o wysylce i ETA na jutro :)
  18. # 58
    Dzisiaj o 15.30 poszło więc jutro musi być. Z ich siedziby do Wrocka jest rzut kamieniem. No chyba, że GLS da ciała
  19. # 59
    U mnie dupa. Wyszedlem z biura kwadrans temu i nic. Bedzie w poniedzialek zatem...
  20. # 60
    Ja dostałem wczoraj swojego AKS-74 E&L i mam dosyć dobre opinie. Miałem RK-02 i wykonanie el jest zdecydowanie lepsze, nie ma żadnych luzów. Suwadło chodzi znakomicie, szczerbinka i tłumik płomienia także zerowe luzy. Na 7,4v Redoxa chodzi bdb. Ma stabilne 435-440 fps. Jak ktoś chce jakieś info to pytajcie. :) Jedyna wada to słabo dopasowany bezpiecznik komory zamkowej, który żeby wrócił na swoje miejsce po zamknięciu pokrywy trzeba podważyć do góry by naskoczył. Bezpiecznik poszedł mi po 5 strzałach, zamontowałem nowy (30groszy) i śmiga ładnie :) jak ktoś ma lipola typu redox 1400 maH to powiem tyle że nie wchodzi tak jak to robił w RK( za mała średnica tego otworu gdzie w oryginale wchodzi tłok z suwadłem) lipole muszę być długie ale nie szerokie bo inaczej lipa.