• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, chciałbym poinformować wszystkich o realizacji projektu GRH która odwzorowywałaby 1.PSN Witiaź WW MWD biorącej udział w działaniach na terenie Dagestanu. Okres to rok 2008-2009. Zasięg to imprezy ogólnopolskie i międzynarodowe, szkolenia, strzelnice. Póki co działania zaczynamy na obczyźnie (Anglia) i zaczynamy wszystko ogarniać od 0. W niedługim czasie pokażemy sprzęt i pierwsze fotki. Chętnie przyjmiemy każdego kto jest właśnie w UK, ale nawiążemy współpracę z każdym kto wniósłby coś co pomogłoby nam w zebraniu dodatkowych informacji.

    Zapraszamy wszystkich rusofili

    http://www.grhdagestan.pl/
    https://www.facebook.com/GRHDagestan

    Pozdrawiamy.

    Kontakt:
    akms@op.pl
  2. # 2
    Temat w Polsce bardzo niszowy. Jestem ciekaw jak wam to wyjdzie, interesuję się tym tematem, więc możecie liczyć na jurora :) Fajnie, że ukierunkowaliście się co do konkretnego okresu, bo wyposażenie różni się z każdym kolejnym rokiem.

    Nie podoba mi się jedna rzecz, ale to tylko moje zdanie, że nazywanie się grupą rekonstrukcji historycznej w momencie gdy:
    -nie ma się jeszcze żadnego sprzętu,
    -odwzorowuje się jednostki sprzed 3-4 lat,
    jest nieodpowiednie. Bardziej pasująca nazwa to np. "grupa stylizacyjna".

    Trudność tematu raczej niska. Wszystkie oryginalne elementy wyposażenia z okresu są szeroko dostępne, tylko kwestia kasy, żeby uzbierać wyposażenie.
  3. # 3
    Poprzeczkę sobie wysoko wyznaczyliśmy by stawiać na jakość, zaangażowanie. Także będziemy się więcej skupiać na imprezach niestrzelających, szkoleniach na "ostro" i ewentualnie jakieś sprawdzające MilSimy więc dlatego tak. Jak coś to zapraszam do naszego tematycznego forum ukierunkowanego właśnie pod tematykę współczesnych konfliktów na Kaukazie. Jest nas póki co 2 + 1 zainteresowany, ale to dopiero kilka dni minęło od kiedy się ogłosiliśmy no i to że wszystko dzieje się w Anglii. Osobiście cieszę się, że wszystko mimo że od zera ma już jakieś echo w środowisku.

    Nasza strona i forum: www.grhdagestan.pl
  4. # 4
    W Anglii, czyli rozumiem, że przeprowadziłeś się na wyspy? Jeśli tak, to tutaj za dużo milsimów nie ma - jednak jako dobry punkt zaczepienia polecam forum PAP: http://pap.air-soft.eu/

    Ze strzelaniem "na ostro" też będzie ciężej, chociażby ze względu na duże ograniczenie dostępności do broni samopowtarzalnej.
  5. # 5
    Terenowy wasza stronka nie bangla :( bład 404
  6. # 6
    Już bangla, był zły przedrostek adresu w poście.
  7. # 7
    Gdzie w tej Anglii jesteście ?
  8. # 8
    Taaak, na stałe na Wyspy się przeprowadziłem. 2 z nas jest z Portsmouth, a trzeci z Southampton, czyli póki co południe Anglii.

    Zapraszamy zapraszamy, potrzeba nam kilku ludzi by projekt miał moc.
  9. # 9
    To przynajmniej macie ładną pogodę.

    My (Depesz i ja) siedzimy na północy (Manchester, Doncaster).
  10. # 10
    Anglia, fuj. Sam nie pamiętam co brzydsze- pogoda, czy dziewczyny.
    •  
      Maza
    • 2013-09-03
    # 11
    Czy miasta...
  11. # 12
    Ja na słowianki nie narzekam :P
  12. # 13
    Miasta akurat są w większości ładne, podobnie tereny wiejskie.

    Ale nie o tym chyba ten temat.
  13. # 14
    Rusofile napadać na południe, temat do ogarnięcia.
    Przy okazji interesując się tą UKARĄ, to zanim ją wyrobię na ewentualne "szczelanki" muszę z różowym landrynkowym pimp Kałachem? Bo z tego co doczytałem biegając na treningach itd z ostrym deko AKM nie muszę mieć nic w jebitnych kolorach bo ustawa dotyczy tylko replik ASG.


    PS. U mnie pogoda jak w Hiszpanii, z kobitą jestem - polką :)
  14. # 15
    Terenowy - nas tu w dziskiej angoli jest naprawde sporo wiec jesli chcesz dołaczyć to wiesz gdzie się odezwać.
    W październiku jedziemy na "Operacje Broken Sword" - milsim PL VS UK - polska strona gra swołocz.
    Szczegóły na PAP
  15. # 16
    Noo, jak już offtopowo jedziemy to zarejestrowalem sie na PAPie, ale nie ma (nie widziałem) żadnego forum powitalni czy coś :)
    Ponadto airsoftowo mogę być w jakieś ekipie bo pewnie się przydam, lecz pierwszorzędnie GRH Dagestan jest dla mnie ważny.
    A co do październikowego milsimu to nie wiem czy się wyrobię sprzętowo. Wiele rzeczy zamówiłem i tu i tam (angielskie zarobki robią swoje) ...
  16. # 17
    Autor cytatu: TerenowyPrzy okazji interesując się tą UKARĄ, to zanim ją wyrobię na ewentualne "szczelanki" muszę z różowym landrynkowym pimp Kałachem?

    Sensowniej wychodzi raczej porzyczanie repliki z sajtu, na który idziesz.
  17. # 18
    Trochę aktualności:

    - spotkanie organizacyjne odbyło się
    - mamy już/aż 4 ludzi
    - nowy wygląd strony (ach stare dobre czasy)
    - artykuły informacyjne (o jednostce którą sobie wybraliśmy, o konflikcie i o nas)
    - pierwsze foto jak to wygląda

    niebawem:

    -prezentacja kolejnych sylwetek w naszym reko (strzelca wyborowego i dowódcy oddziału)
    -trochę o wyposażeniu, adaptacji reko->milsim oraz aktualności z Kaukazu
    -artykuły DIY

    Zapraszamy do polubienia naszego fanpage:

    https://www.facebook.com/GRHDagestan

    jak i odwiedzenia naszej strony.

    http://www.grhdagestan.pl/

    Pozdrawiam