• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 121
    Mam pytanie :]. Z jakiego drzewa robione są okladziny w ostrym? Muszę dobrać odpowiednią bejcę :]
  2. # 122
    Starski nie widziałem wcześniej zdjęcia tego AKS-74! Jest super ;) Ale jednak popieram potfora i lekko wytarty byłby boski :P
    Ja osobiście również postawiłem na wycieranie podczas walki, ale to ze względu na słabą jakość lakieru na cymowskim body ;) Już zaczyna wyglądać coraz to lepiej ;)

    A czy mógłbyś mi powiedzieć albo w sumie potwierdzić czy to jest AKS Dboys? I czy to są stockowe okładziny tylko po spotkaniu z papierem ściernym? strasznie mi się podobają, ale dla siebie bym jeszcze czymś postarzył drewno ;)

    Czy ktoś próbował dopasować okładziny Dboys do cymy?
  3. # 123
    Też go widziałem, w realu jest naprawdę ładny :).
    Co do wytarć widziałem, już parę kałachów które wycierane były na "szybko" i muszę przyznać, że nie wszystkim się to udaje.
    Czasami lepiej jest dać mu się skatować naturalnie, wtedy efekt jest najbardziej realistyczny :).

    A to moje bardzo dawno temu:
    http://img101.imageshack.us/my.php?image=hpim7115xy1.jpg

    Czasy kiedy plastik był w normie.
    Nie dopytujcie się co to jest bo jest to jedyna w Polsce unikalna przeróbka z AK-47 na AK-74.
  4. # 124
    AKS-74 Dboys, drewno toże (papier ścierny, bejca, lakier akrylowy połsyk)
  5. # 125
    No to moje małe dzieciątka, jeszcze tylko suczka przyjdzie jutro.
    AKM ( modern Afghan style ) wkrótcę przeistoczy się w RPK :d

    http://img239.imageshack.us/my.php?image=replikihf1.jpg
  6. # 126
    Ładna kolekcja :)

    Jak wykonałeś chwyt pistoletowy w AKMie? Malowanie, sklejanie z dwóch od ostrego, czy jeszcze jakoś inaczej?
  7. # 127
    Malowanko:)

    I cały czas obiecuje sobie że go dokończę ( nałożę jeszcze jedną warstwę a później lakier ) - no i nadal tego nie zrobiłem:P
  8. # 128
    Muszę Was jeszcze trochę pomęczyć :) Czy ktoś wie czy to fikuśne logo P&J na kałachach Boyi'a z taiwangun.com da się usunąć i jeśli tak, to jak? :)

    wiadomość przeniesiona do adekwatniejszego tematu - k.
  9. # 129
    Nie widziałem nigdy tego logo. Jak masz je na swoim AK, to wrzuć jakieś zdjęcie.
  10. # 130
    Nie mam na swoim, bo nie mam AK :) ale mam zamiar kupić i stąd moje pytanie.

    Proszę : http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=895

    zdjęcie 2gie, od lewej, z dołu.
  11. # 131
    Wygląda jak namalowane, myślę że papier ścierny lub wata stalowa dałby sobie z tym spokojnie radę.
  12. # 132
    Jeśli to coś podobnego jak w starych cymach, to starczyłaby gumka do wycierania.
  13. # 133
    A jednak, dziś miałem okazję się przyjrzeć. Niestety to logo to "zdarta" farba :/ Więc jedynym sposobem usunięcia go, to zamalowanie.. Czy macie jeszcze może jakieś inne pomysły? :)
  14. # 134
    Zedrzeć resztę farby? ;)
  15. # 135
    No dobra, ale to już chyba za dużo nawet jak na Afgan :)
  16. # 136
    Oksyda na wszystko ;)
  17. # 137
    mały pości lekko związany z tematem ;) liczę na odpowiedź tak lub nie, chociaż nie pogardzę szczegółami :P
    Czy do boyi dam radę założyć części od ostrego AK? np muszka, kolanko, okładziny, pokrywę, rączkę?
  18. # 138
    Mocowaniami części są identyczne. Ale wymiarami?
  19. # 139
    Muszka - raczej bez problemów
    kolanko - nigdy nie widziałem aby ktoś miał takie cudo od ostrego na sprzedaż (od 74)
    okładziny - łoże musiałem minimalnie podszlifować pod środka ( w miejscu podstawy muszki, z czego wynika że w boyiu jest szersza niż w ostrym), w rurze kawałek metalu trzeba podciąć.
    pokrywa - nie pasi, za krótka
    rączkę - chwyt pistoletowy? Niema szans, w asg tam jest silnik, jacyś czarodzieje składali jeden chwyt z kilku, ale kupa zabawy przy tym.
  20. # 140
    Lekko byłem zamotany pisząc ostatniego posta - przednia część (cała lufa zewnętrzna i wszystko na niej) jest mocowana w identyczny sposób do ostrego.

    Co jeszcze przetrzeć w swoim Kałasznikowie?

    Załączniki:

    • DSC022841.jpg
  21. # 141
    zdecydowanie selektor + narożniki body bym "zaświecił"
    Dodatkowo często wyświecony jest też front przewodu skośnego.
    Natomiast nie rozumiem dlaczego tak ostro zjechałeś lufę pod rura gazową. Z tego co pamiętam jak byłem w WP to tam zazwyczaj się oksyda trzymała
  22. # 142
    Nie zjechałem lufy papierem - taka licha farba jest, że przy montażu okładzin się ściera.
    Wszelkie kanty korpusu i selektora są wyświecone... Ale front przewodu skośnego jest mało wyświecony.
  23. # 143
    SoP-PeL jeśli posiadasz to czy mógłbyś zamieścić fotkę na której będzie widać, w którym miejscu zadziałać papierem ;)
    Byłbym wdzięczny ;)
  24. # 144
    Na pewno wszelkie krawędzie do zjechania - w Boyu nawet biurowymi nożyczkami fajnie się ściera... Dotrzeć papierem ściernym i po sprawie. Chyba. xD
  25. # 145
    ./uploads/_inpost/aks74un_aks74.jpg

    Na pierwszym planie Willowy VFCek z tłumikiem Silesii. W tle właściwy powód tej wiadomości - czyli mój AKS-74. Jak widać usunąłem "jaskółczy ogon" i dorzuciłem trytowe źródła światła (tak do lansu teraz, bo na reko raczej trzeba będzie je zdjąć).

    PS. Muszę w końcu pomalować tą nakładkę rury gazowej ...
  26. # 146
    Przetarte mocniej na krawędziach. Front starty (aż taśmą musiałem zamaskować w jednym miejscu, bo paskudnie wyglądało).

    Załączniki:

    • Bez nazwy2.jpg
  27. # 147
    Wygląda ładnie ;) Ja też mam zamiar tak zrobić + jedna rzecz: muszę pomalować okładziny na zielono :) I właśnie:
    - Jaką farbę polecacie, albo inaczej, jaką farbą echelon4 Ty pomalowałeś? :)

    @Grygorij Germow - czy dobrze widzę, iż dzwigienka (jakoś się to nazywa fachowo?) do rozkładania rury i nakładki jest ułamana? :)
  28. # 148
    Autor cytatu: Pumbajakoś się to nazywa fachowo?
    rygiel rury gazowej
  29. # 149
    Ułamane przypadkowo.
    Okładziny i maga zamierzam pomalować na kolor śliwkowy.
    A czym ścieraliście farbę? Ja starłem na całości nożyczkami, pokrywę zamka tylko papierem poprawiałem.
  30. # 150
    Aj, nożyczki to jednak trochę zbyt wielki hardcore. Polecam watę stalową i papier ścierny.

    edycja: W ogóle spróbuj zrobić zdjęcie w naturalnym świetle (albo z lampą), bo dziwnie to teraz wygląda, tak niebiesko ;)