• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    No prikrasnyj ino niech zacznie być pulemiot będzie 3 w Polsze :)))))))))
  2. # 92
    Bardzo ładnie wygląda. A nie zgubiłeś przypadkiem listwy celownika bo jakoś jej nie widać? A i czy pokrywa górna się otwiera - pytam gdyż nie widać zatrzasku do zamykania.
  3. # 93
    Autor cytatu: MW-750 A nie zgubiłeś przypadkiem listwy celownika bo jakoś jej nie widać? A i czy pokrywa górna się otwiera - pytam gdyż nie widać zatrzasku do zamykania.


    Hehehe wiedziałem, że ktoś zauważy ;) do tego odrzutnik jakby leciał w dół, ale to może tylko złudzenie apteczne :)
  4. # 94
    che, che, dziękuję.
    Winszuję fachowego oka- jest co prawda kilka niedoróbek, ale wszystko będzie skończone na tip-top. Celownika istotnie na tych fotach nie ma, zatrzasku pokrywy również- docelowa pokrywa jest w renowacji, bo coś chyba po niej przejechało.
  5. # 95
    W razie W gdyby ci brakowało to mam luzem listwy celownika, sprężyny celownika, klapki itd jak i też całe pokrywy z kompletnym wyposażeniem czyli celownikiem, klapkami, zatrzaskiem itd taniej niż na Allegro ;-)
  6. # 96
    Panowie, czy ma ktoś na zbyciu kolanko gazowe?
  7. # 97
    Ten Pan powyżej Ciebie na 100% ;) a jak nie alledrogo tam też powinno być.
  8. # 98
    U mnie kolanek już niet ale na Alle jeden sprzedawca wystawia dużą ilość części do PK i ma takie kolanka. Trochę innych części mi jeszcze zostało po cenach konkurencyjnych do tamtego pana - obniżka świąteczna :-)
  9. # 99
  10. # 100
    Oj tam, jak już chcieć to coś porządnego.
    1000 kulek w pudle + do tego malutki zbiorniczek z gazem i masz nie tylko mocno siejącą zabawkę to i jeszcze dźwięk odpowiedni :D
  11. # 101
    Nie mniej zewnętrznie robi wrażenie.
    • Edi
    • 2010-12-30
    # 102
    Z tego co pamiętam to ten konkretny egzemplarz prezentowany na filmiku jest na sprzedaż za 2200$ :D, możesz sobie go fRANCooZ kupić:P
  12. # 103
    Ok , poczekaj Edi tylko mieszkanie sprzedam. :-D
    Jak mam być szczery wystarczyłby mi nawet zwykły deko.
  13. # 104
    mam pilną prośbę może mi ktoś podesłać na e-maila wymiary komory zamkowej od PK?

    wojnek69@vp.pl

    pozdrawiam :D
  14. # 105
    Dziś zakończyłem prace nad moim PKM i myślę że można by się pochwalić tym co z tego wyszło. Oczywiście jest to działający AEG. Jednocześnie chciał bym podziękować wszystkim za udzieloną pomoc ;)

    Załączniki:

    • pkm.jpg
  15. # 106
    Następna PKśka do kolekcji na rus.milu, klawo :)
  16. # 107
    Ślicznota - gratulacje! Nie ma się nawet do czego przyczepić :-)
    PS.
    Śmiesznie będzie gdy na spotkanie Razwiedki przyjdzie 10 chłopa i każdy będzie z PK :-)
  17. # 108
    Poszukuję szyny tej co się podczepia do niej puszkę z nabojami.Jak by miał ktoś na zbyciu to podaje namiary.GG.6112437,tel.880064160.
  18. # 109
    Z takimi sprawami proszę do komisu...
  19. # 110
    Autor cytatu: miras168Poszukuję szyny tej co się podczepia do niej puszkę z nabojami.Jak by miał ktoś na zbyciu to podaje namiary.GG.6112437,tel.880064160.


    Rzecz nie do zdobycia nigdzie a łatwa do wykonania samemu - bierzesz kawałek blachy, mierzysz i wycinasz pod magazynek a następnie mierzysz pod korpus PK i wycinasz mocowania po czym wywiercisz otworki i donitowujesz do korpusu. Na maila mogę puścić fotki oryginalnego elementu.
  20. # 111
    Sprawa jest wręcz prozaiczna do zrobienia :) wymiarówka krąży po sieci :)
  21. # 112
    MW-750-jak byś mógł podesłać bym był wdzięczny.Z góry dzięki.karwew2007@o2.pl
  22. # 113
    Miras zaraz poleci ;)
  23. # 114
    Nie poleci, bo prośba o pomoc to nie handel ;)
  24. # 115
    Nie zakumałeś Kazik :P poleci mail z wymiarówką :P
  25. # 116
    A, ups. Wybacz, to przez moderatorski sposób patrzenia na wszystko.
  26. # 117
    Mode function off :D NIe za szto, wszak my wsie tylko ludzie ;)
  27. # 118
    A właśnie chodziło mi tylko o pomoc,jak bym chciał kupić to wiem gdzie komis he he.Może źle zabrzmiał pierwszy post .Przepraszam za zamieszanie!!!
    Dzięki za meile!!!!Pozdro.
  28. # 119
    A ja mam pytanko odnośnie lufy , czy ktoś dał by rade wykonać lufę na zamówienie (oczywiście z otworem w środku ) ?? Wymiary bym podesłał .

    Pozdr.
  29. # 120
    mam pytanie do osob posiadajacych wersje deko pkm , co dokladnie jest zadekowane , i co mozna rozlozyc ( o ile wiecie jak sie pekaske rozbiera) poszczegolne zamek ,trzon zamka z tlokiem cylinder gazowy z dwojnogiem , lufe , bo zamierzam zanabyc droga kupna sprzedazy :D:D wlasnie deko pkm i pozniej pokombinowac na przerobienie tej zabawki na asg o napedzie gazowym tak zeby mialo kopiora z gory dzieki i czekam na odpowiedz a jakby kros mogl porobic fotki tych dekowan i wyslac na @ borys0@op.pl