• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Gdzie: Bytom, Dolomity
    Kiedy: 8 Czerwca 2008 (niedziela)
    Czas gry: 8 godzin
    Rodzaj gry: LARP-o-strzelanka
    Ilość osób: ~60
    "Wpisowe": 5-10zł (jeszcze nie ustalone dokładnie)

    Razem z Marysiem organizujemy (z pomocą reszty NTK oraz SZOTu) "manewry" we współczesnych (niestety) klimatach Afgańskich. Mamy dużo wolnych etatów na miejscowych, więc serdecznie zapraszam. W planach m.in.:
    - bardzo afgański teren ;) (patrz zdjęcie podane wcześniej)
    - "miasteczko" (szumna nazwa na parę namiotów), z paroma atrakcjami (m.in. "namiot rozrywkowy"),
    - podstawowe wymagania wobec osób na etaty tubylców (by klimat się nie rozleciał),

    Więcej szczegółów podam po ogłoszeniu się na WMASGu, na forum śląskim. Termin, co prawda pokrywa się z Red Storm Rising, ale nie znam zbyt wielu osób, które tam jadą ;)
  2. # 2
    Autor cytatu: kazik- "miasteczko" (szumna nazwa na parę namiotów), z paroma atrakcjami (m.in. "namiot rozrywkowy"),


    Jest jakaś tancerka brzucha? ;)
  3. # 3
    Jak się jakiś chętny do "odgrywania" znajdzie, to pewnie będzie ;)
  4. # 4
    Wolałbym, by to była 'chętna', a nie 'chętny' ;)
  5. # 5
    Wybrzydzasz ;)


    Jeszcze mi się przypomniało, że rus.milowcy mogą nie wiedzieć kto jest z NTK, a kto z SZOT, więc pozwolę sobie rzucić listą "znakomitości", które powinny się pojawić:
    - Maryś,
    - Helgrind,
    - Krzychu / Ali,
    - Willard,
    - Grigorij
    no i ja.
  6. # 6
    Jeśli czasowo i finansowo będę w stanie - to z chęcią poudaję turbana.
  7. # 7
    A właśnie. Jeśli ktoś potrzebuje noclegu (czy to z soboty na niedziele, czy też z niedzieli na poniedziałek) to służę uprzejmie. Do 3-4 osób spokojnie jestem w stanie u siebie ugościć.
  8. # 8
    Zasadniczo mam wtedy wolne, więc mógłbym wpaść. Ale to jeszcze trochę czasu, więc trudno powiedzieć.
  9. # 9
    No - ja na pewno bym kazikowi okupował sypialnię ;)
  10. # 10
    Ja też...ale jak Kamil zauważył..jeszcze trochę czasu jest...wiec trudno powiedzieć...
  11. # 11
    100% deklaracji oczywiście teraz nie oczekuję :) Termin jednak wolałem podać wcześniej.
  12. # 12
    Ze względu na problemy organizacyjne (czytaj: mój permanentny brak czasu) niestety LARP nie odbędzie się w planowanym terminie. Kiedy to nastąpi na pewno się dowiecie około miesiąc wcześniej od przewidzianego terminu, obecnie jednak nie jesteśmy w stanie tego określić.
  13. # 13
    szade...