• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam
    Mam oryginalny pas A i B i noszę się z zamiarem wykonywania replik. Kopie posiadałyby bicia oraz byłyby wykonane z materiału podobnego do oryginału. Zamierzam robić repliki pasa A i B.
    Teraz pytanie- jaki byłby popyt na coś takiego?
    Pozdrawiam.
  2. # 2
    Widze że odzewu zero. No nic, liczyłem na większe zainteresowanie.
  3. # 3
    Autor cytatu: kubasWidze że odzewu zero. No nic, liczyłem na większe zainteresowanie.


    Jak zrobisz porządne repliki, to będzie odzew :)
  4. # 4
    Jak cena będzie dobra to czemu nie ale ciężko cokolwiek stwierdzić skoro nawet nie wiemy jak te twoje repliki wyglądają wstaw jakieś zdjęcia
  5. # 5
    Gościo pisze że zamierza dopiero, może po prostu sprawdza popyt ;)
    • cyp
    • 2013-11-21
    # 6
    W handlu jest tak, że jak nie zaryzykujesz pierwszego rzutu, to mało osiągniesz "sprawdzając popyt" :) Ludzie zaczną kupować, dopiero jak zachwycą się próbką produktu, a nie informacją, że "można zrobić", bo to jest oczywiste.
  6. # 7
    Autor cytatu: cypW handlu jest tak, że jak nie zaryzykujesz pierwszego rzutu, to mało osiągniesz "sprawdzając popyt" :) Ludzie zaczną kupować, dopiero jak zachwycą się próbką produktu, a nie informacją, że "można zrobić", bo to jest oczywiste.


    Masz w 100% rację, cyp :)
  7. # 8
    Ja mam wątpliwości czy będzie popyt na więcej niż kilka sztuk. Pas A/B to nie jest jakiś szczególny rarytas który wymagałby kopii. A repliki dużo ciekawszych sprzętów (np. BWD) sprzedawały się na rusmilu raczej nie za dobrze.
    • cyp
    • 2013-11-21
    # 9
    Jeżeli chcesz w tym coś osiągnąć, niestety musisz uderzyć w zagraniczny rynek. Zrób tak, że uszyj jedną kopię, ładnie obfoć, zrób śliczny małketingowy opis i wrzuć na RA. Jak wszystko będzie miód malina, to znajdziesz nabywców. Tym bardziej, że mógłbyś robić nawet (chyba?) dowolne lata produkcji na stemplu.
  8. # 10
    Rozumiem. Więc chyba sobie odpuszcze.