• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Jakubs = Staszek Alcatraz?
    Kyrie Eleison...
    Czytając kiedyś jego wypociny myślałem, że go wyrwę z monitora i nabiję na pal (metodą duszmenów).
    Wydawał się taki ura bura szef podwóra, tyle zawsze miał do powiedzenia, szkoda że zazwyczaj nie na temat a argumentację i tok myślenia można było spokojnie uznać za "wyjątkowo odchylony od przyjętej normy" Wot durak.
    Nie żebym sam się uznawał za specjalistę i eksperta w tych dziedzinach ale jak się czegoś nie wie to się net przetrząsa na "obkoło" i w ostateczności pyta...
    "Jak obszyć florę" - naprawdę?
    Jak to mówi pewne przysłowie - "są ludzie i taborety, ale..."

    Koszernego 2K14 panowie, zdrowia i hajsu
  2. # 32
    http://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/148190_372804099475360_1730702255_n.jpg?lvh=1

    Panowie, przecież to dzieciak jest, niewiele większy do kałacha.
    Szkoda tracić czas...

    ps. jakiś czas temu wywaliłem go z grupy "Russian Militaria" na FB, bo gnój robił
  3. # 33
    Kazik,masz go teraz na fotce...

    Robi " szał "? :)))
    •  
      Maza
    • 2014-01-01
    # 34
    "Reko" najlepsze. Szczególnie ten AKS-74N z dwoma jebitnie plastikowymi 45tkami, łożem z kbk AK i Polskim pasem.

    Jaki jakubs-kubas-kubassas-bananass-jakubskubs ma nick na wumagu? Bo jeden cały czas wszystkich gwałci o bakelitowe magazynki pod 7,62mm. WSZĘDZIE I WSZYSTKICH.
  4. # 35
    Autor cytatu: Maza"Reko" najlepsze. Szczególnie ten AKS-74N z dwoma jebitnie plastikowymi 45tkami, łożem z kbk AK i Polskim pasem.

    Jaki jakubs-kubas-kubassas-bananass-jakubskubs ma nick na wumagu? Bo jeden cały czas wszystkich gwałci o bakelitowe magazynki pod 7,62mm. WSZĘDZIE I WSZYSTKICH.

    Teraz FanatykAK , prędzej Kreciu92
  5. # 36
    Dajcie już spokój.... To takie "rekokoko całkiem spoko". Nie gnębcie już dziecka - lepiej niech mu ktoś zasugeruje, że ruskie wojsko to lipa, chała, bida i nieudacznicy, za to marynesi są zajebiści i pr0. Może pójdzie sobie z naszego podwórka i będzie robił rekonstrukcję USMarynes....
    • cyp
    • 2014-01-01
    # 37
    A i uwaga na RA ma nick assasin cos tam i avatar z pingwinem. Wiem bo sprzedałem mu na wakacje RDka.
    •  
      Maza
    • 2014-01-01 *
    # 38
    Owca,
    i będzie gnębił chłopaków z USMC ;D
    - Jakie naszywki nosi USMC?
    - gdzie można kupić (wpisz dowolny sprzęt USMC, który jest na allegro,ebay, itd)?
    - jak wyregulować Cirasa?
    -dlaczego fanty z epoki 1ego iraku sa juz tak niedostepne?
    - jak taka IBA sie sprawuje w bieganiu z asg?

    -bez sensu w senisie takie noszenie?

    -za ile mija ryba na wumagu?

    -dzieje sie cos na podkarpaciu jesli chodzi o USMC asg? jakas kontynuacja xavrasa czy cos?

    -wiesz moze skad wziac czarna gabke co by nia helm wyłożyć?

    -Delinom przerobisz mi orginalne magi od emki?
    -GDZIE KUPIĆ MAGI OD EMKI

    -Jaka emka jest najlepsza?
    -Co zrobić żeby dołączyć do USMC Force Recon?
    -Owca sprowadzisz mi 30 zestawów KAC RIS do M16A4?
  6. # 39
    Autor cytatu: Maza"Reko" najlepsze. Szczególnie ten AKS-74N z dwoma jebitnie plastikowymi 45tkami, łożem z kbk AK i Polskim pasem.

    Jaki jakubs-kubas-kubassas-bananass-jakubskubs ma nick na wumagu? Bo jeden cały czas wszystkich gwałci o bakelitowe magazynki pod 7,62mm. WSZĘDZIE I WSZYSTKICH.


    Mnie męczył pół roku magami do RPK-74, żebym mu przerobił. Oczywiście do tej pory ich nie zakupił ;)
    Moje ulubione pytanie z jego bogatej kolekcji, to: "A propos asg - czy legalne by było wykorzystanie np. gazu bojowego ( nie iperyt tylko jakiś łzawiący na przykład) na zlocie? Atak gazowy w asg- było już takie coś? "
    Potwierdzam asasynPL, FanatykAK oraz kreciu92 to też on.
    • cyp
    • 2014-01-01
    # 40
    92... Że on poważnie niby jest 4 lata starszy ode mnie?
    •  
      Igur
    • 2014-01-01
    # 41
    U nas na strzelanke ni stąd ni zowąd przyjechali soobie chłapakiz AT pocwiczyc, strzelalismy sie z nimi już więc cyk pyk i runda rozpoczęta. W 2giej lub 3ciej rzucili do budynku granat z gazem lzawiacym :) BYŁO :D
  7. # 42
    Autor cytatu: IgurU nas na strzelanke ni stąd ni zowąd przyjechali soobie chłapakiz AT pocwiczyc, strzelalismy sie z nimi już więc cyk pyk i runda rozpoczęta. W 2giej lub 3ciej rzucili do budynku granat z gazem lzawiacym :) BYŁO :D


    Mozna,oczywiscie...
    Sam organizowalem dla grupy asg,zwarcia i symulacje w cqb,gdzie celowo puszcz sie " łzawiki", wtedy koniecznie stosujemy maski
    Cyp,ta ktora masz po mnie,wlasnie jest po takich " zabawach"
    Kwestia tylko,czy wszyscy taki realizm akceptuja ,w sumie podczas zabawy
  8. # 43
    To i ja wrzucę coś z PW na fanpage mojej grupy

    Staszek Alcatraz

    co sadzisz o lunecie prod E&L?

    -nie widzialem
    ani nikt od nas jej nie ma

    Staszek Alcatraz
    9 godz. temu

    a co sadzisz o pomysle kupna oryginalnego POSPa 4x24 i przemalowania na mlotkowy?

    -my polujemy na oryginalne pso-1

    Staszek Alcatraz

    pso-1 trudno dostac, jakie bylo rozpowszecnienie PSO-1 na AK?

    - jest google, sa zdjecia, na tym sie wzoruj
  9. # 44
    Efekty tych " przemyslen",kombinacji i realizacji " zacnych" kwestii... widzimy na powyzszej fotce,(#32)ktora pokazuje ,ze "jest szał";)
  10. # 45
    gosciu ma ok 1.60 wzrostu, ten WSR to nie wiem chyba roz. 3 :D jeśli takowy wogóle da się sprowadzić :C

    @Maza to łon starszy od nas jest :D Może wpadnie na Warmińskie podwórko ;d
  11. # 46
    Jeszcze odnośnie jego renomy w lokalnym środowisku ASG; na ostatniej strzelance znajomi opowiadali mi, jak niedawno wszyscy musieli dość długo czekać na miejscu zbiórki na wyjazd na strzelanie. Dlaczego? Zbiórka była na pewnej stacji benzynowej. Nasz bohater stawił się na stacji, fakt właściwej firmy, z tym że na drugim końcu miasta. I dzwonił po ludziach z pytaniem, gdzie są wszyscy?
    • cyp
    • 2014-01-01
    # 47
    To ile on w koncu ma lat?
    •  
      Igur
    • 2014-01-01
    # 48
    Macie wiecej jego koszer fotek? ;d
  12. # 49
    Jeszcze mi się przypomniało, jak 1,5 roku temu pisał dość chamskie komentarze (w tym ogólnie na temat Rosjan) na FB pod zdjęciem grupy rekonstrukcyjnej, której dowódcą jest ... @czarny001.
  13. # 50
    Autor cytatu: cypTo ile on w koncu ma lat?


    Sadzac po "szale" z foty ,wypowiedziach od dluzszego czasu,czynnym udziale w zyciu internetowym:),
    Wydaje mi sie ,ze dosc dlugo jeszcze bedzie mial ciagle " fefnajście"
    •  
      Maza
    • 2014-01-01
    # 51
    Było by ciekawie Arturro ;D
  14. # 52
    Mi truł dupę czy da się u krawcowej przerobić butana 50-6 na mniejszy i czy bym nie mógł tego zrobić przed sprzedażą XDD
    • cyp
    • 2014-01-02 *
    # 53
    Autor cytatu: water

    Sadzac po "szale" z foty ,wypowiedziach od dluzszego czasu,czynnym udziale w zyciu internetowym:),
    Wydaje mi sie ,ze dosc dlugo jeszcze bedzie mial ciagle " fefnajście"

    No wiesz water, ja też będę miał fejfnaście jeszcze dobre 3 lata... ;-)
  15. # 54
    Nie mówcie, że kreciu92 to ta sama osoba....jak sprzedawałem części od AK bojca to męczył mnie o chyba każdy element z osobna, a taniej, a jakbym w zestawie, a nie mieszkasz na przeciwko...

    Chyba powinienem się cieszyć, że po za tym, nie miałem wiele styczności z jakubsem. :)
  16. # 55
    Zgonie z liczbą przy nicku- rocznik '92 :D
    Kacper, ja go zaproszę, a później bede musiał go komuś wcisnąć. Tego to nawet Czeczenom na zlocie nie zrobię :P
  17. # 56
    Jest taka grupa znajomych którzy robia Rangersów, ISAF GRH. Zamierzam ich zaprzyjaźnić z jakubasostaszkiem. Hamburgery- więc nie szkoda mi ich. :D
  18. # 57
    Przyznam, że trochę mi teraz głupio, że założyłem ten temat.

    Ale też ilość historii związana z tą jedną postacią jest dosyć zaskakująca.
  19. # 58
    Kazik nie przejmuj sie kto w końcu modowi zabroni , z tego co widzę gość to burak i hejt ku jego osobie nie jest bezinteresowny (może mój) , temat raczej do zamknięcia bo ileż można kopać leżącego .
    •  
      Maza
    • 2014-01-02
    # 59
    Kazik, nie wiem czemu czujesz się głupio.

    Według mnie, dobrze że powstają takie tematy. Nienawidzę takich ludzi, groźby, wyzywanie, wieśniackie zachowanie. Po prostu nie trawię takich osób.

    Tym lepiej, że tacy ludzie są "ujawniani".
  20. # 60
    Kazimierzu, zamykaj.
    Pośmialiśmy się, wytknęliśmy dziecinadę, starczy.
    Jeszcze potem ktoś podciągnie to pod cybernękanie czy inne modne pojęcie i będzie nam smutno.