• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    http://vitiazspec.com/

    Zgodnie z zapowiedzią choć z dużym poślizgiem ruszamy.
    Zapraszamy wszystkich do śledzenia na bieżąco wszystkich nowości.
    Mamy nadzieję że wszystko działa jak należy. Jeśli coś będzie nie tak prosimy o wyrozumiałość i uwagi :)

    Pozdrawiam w imieniu VSO i swoim własnym

    Dexter
  2. # 2
    No i wreszcie;)
    Kiedy Kobry2 i pasy biodrowe?
  3. # 3
    Water- czekamy na cordurę w ss lieto, oliv drab i medusa jesień.

    Jak dotrze to będą :

    1.Pasy biodrowe
    2.Torby cargo -transportowe 200l
    3.Smiersze 47 i Smiersze molle 74
    4.Pokrowce na broń
    5.System Kuguar

    To powinno pojawić się do końca marca.
  4. # 4
    Prosze zalogowac mnie na Kobre2 oraz biodro ,po sztuce
    Kobra bedzie w jakichs konkretnych kamo,czy tylko oliwa?
  5. # 5
    Wg mojej wiedzy we wszystkich trzech - OLIV ,SS LIETO, MEDUSA JESIEŃ.
    Pierwsza będzie OLIV .
  6. # 6
    Dla mnie prosze w Jesieni
  7. # 7
    Zajefajne promocje są na otwarcie.
    Partisan meduza 28,80 Euro!

    Smiersz vog cyfrowa flora 29.33 Euro

    Kupujcie na angielskiej wersji.
  8. # 8
    Ja widzę normalne ceny.
  9. Dodaj do koszyka i zobacz co pokazuje na checkout-cie :-)
  10. # 10
    Faktycznie, suma za zakup pokazana w koszyku jest błędna dla Euro.
  11. Czy błędna to tylko może wiedzieć pracownik/właściciel sklepu. W końcu tam jest miejsce na kupon promocyjny, może jest jakiś na otwarcie zakodowany. Nigdy nic nie wiadomo. Może to on zmienia cenę?

    Czemu nie można wybrać sposobu zapłaty i dostawy?
  12. # 12
    Zapewne sumuje w euro, a później znowu robi konwersję z sumy euro (myśląc, że to PLNy) na euro ostateczne, które widzimy.
  13. # 13
    Pewnie te byki sa poprostu dlatego ,ze sklep i stronka sa raptem kilkadziesiat godzin...
    Ale faktycznie tak jest
    Wazne jednak jest to ,ze w koncu sie cos dzieje pozytywnego
    Jak sie dolaczy jeszcze RZ to juz wogole bedzie "wybor jak sie patrzy"
  14. # 14
    Dzięki Чебурашка za cenne uwagi i pomoc -sklep działa niecałe 24 h i błędy są i jeszcze jakiś czas będą. Już w pierwszym poście prosiłem o uwagi gdy szanowne grono coś zauważy :). Jeszcze raz z góry dziękuję.
    Już pracujemy nad tym :)
  15. # 15
    Dexter, te pokrowce http://vitiazspec.com/p/1543/314/pokrowiec-na-helm-mich-2000-zsz-vv-cyfrowa-flora-.html to są te co miały przyjść w styczniu do ZSh-1? Bo jak one pasują na amerykańskie garnki typu MICH, to nie ma opcji żeby weszły na ZSz-1.
    Mam nadzieję że na ZSz-1 też będą, w szczególności w tym kamuflażu http://vitiazspec.com/p/1543/316/pokrowiec-na-helm-mich-2000-zsz-vv-pogranicznik-.html :)
  16. # 16
    To inny pokrowiec z tego co wiem.
  17. # 17
    Zachar- Jeszcze nie ma do ZSZ-1 i ZSZ 1-2 . Te które są na stronie są do ZSZ VV tylko i przy okazji pasują ma MICH 2000 :)
    Powinienem mieć na dniach te dla ciebie
  18. # 18
    Gorka dojechała, poddupnik też :)

    świetnie wygląda ta gorka choć myślałem, że będzie z ciut grubszego materiału :P
  19. # 19
    el Dario - grubszy brezent jest tylko na zimowych wersjach D ale tych na nasz rynek na razie nie proponujemy. Grube i zbyt ciepłe a przy naszych zimach....Mamy też w ofercie zimowe mundury zintegrowane z polarem membranowym -40 ale kto to kupi ????
  20. # 20
    "Myślałem" :)
  21. # 21
    Dla tych co nie lubią Facebooka kilka fotek możliwości Partizana ZZ VSO w Białej Bieriozce

    Załączniki:

    • p1040427ru.jpg
    • p1040405ru.jpg
    • p1040411ru.jpg
    • p1040425ru.jpg
    • p1040417ru.jpg
  22. # 22
    Maskowanie znamy,ale skad wytrzasnales snieg!;))
  23. # 23
    O trochę specnaz z nad Rosji podrzucił. Małym frontem atmosferycznym. I dzisiaj na imprezie było biało w Wawie
    •  
      Maza
    • 2014-01-19
    # 24
    Dex, czekam na maila z numerem konta w sprawie Gorki w Izlomie.
  24. # 25
    Jutro wyślę.
  25. # 26
    Witam!Są już pokrowce na hełmy w izłomie?
  26. # 27
    Tadeusz 1106 - Może uda się na poniedziałek coś dla ciebie ekstra.Ale nie obiecuję.
    W PONIEDZIAŁEK ZA TO NA BANK PREZENTACJA ,, KUGUARA ,,
  27. # 28
    O widzę że ZSz już są. A VSO ma w planach repliki K6-3/ RYŚa-T lub Ałtyna? Byłbym wielce zainteresowany. Pomimo faktu iż jestem ortodoksyjnym zwolennikiem SSO, SPŁAWu i innych Rosyjskich Wesołych Kółek Krawieckich, ale jeden ''szlem'' nie sprawi mi różnicy :)
    • cyp
    • 2014-01-21
    # 29
    Była mowa o tym...
  28. # 30
    Owszem była... Kilka miesięcy temu. Do tego czasu wiele mogło się zmienić. Poza tym pytanie skierowane było do dextera, a nie do Ciebie. :))))