• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Towarzyszu Piotrze :) Nie wiem w 100 % co bedzie ale w planach ZSZ1-2M z przyłbicą i Autyn.
    W takiej kolejności.Na fotce ZSZ 1-2 M którego kopia jest w planach.Na dzisiaj bez słuchawki i mikro.

    Załączniki:

    • zh_1-2m_2.jpg
  2. # 32
    Jest może jakaś wstępna cena ZSz1-2m?
  3. # 33
    Dziękuje za odpowiedź! Na Ałtyna będę na 100% chętny bo minie kilka lat zanim dopadnę oryginalnego. :)
    • cyp
    • 2014-01-21
    # 34
    Towarzyszu, jak dla Ciebie rozmowa z końca grudnia jest "kilka miesięcy temu", to... chciałbym żeby mi tak szybko czas leciał ;-)
  4. # 35
    Grabek, nie mam cen niestety.
  5. # 36
    To teraz pytanie z innej beczki - jest możliwość zamówienia zestawu mundurowego ACU/SFU w camo innym niż na stronie? Chętnie bym łyknął takiego ale przykładowo w żółtej brzozie lub ss lato.
    •  
      Igur
    • 2014-01-21
    # 37
    Zbieram hajs na Zsz1-2m :d Masz w planach szyć pokrowce na hełmy, ale takie jak ten na fotce powyżej?
  6. # 38
    Autor cytatu: dexterTowarzyszu Piotrze :) Nie wiem w 100 % co bedzie ale w planach ZSZ1-2M z przyłbicą i Autyn.
    W takiej kolejności.Na fotce ZSZ 1-2 M którego kopia jest w planach.Na dzisiaj bez słuchawki i mikro.


    To jest zdjęcie kopii czy zdjęcie oryginału, którego zostanie wykonana kopia?
    •  
      Maza
    • 2014-01-22
    # 39
    Fajnie jakby jeszcze były repliki 6B7 i 6b8 ;)
  7. # 40
    delin0m - to oryginał na focie. Oj Maza jak sie uda z tym Autynem i ZSZ 1-2 m to ja i tak będę happy !!!!!.
  8. # 41
    VSO napewno zyskałoby nowych klientów gdyby Ałtyn doszedł do oferty. :) Nie żebym podpuszczał czy coś... ;)
  9. # 42
    ZSZ 1-2 m też chapne jeśli będzie
  10. # 43
    Ja czekam z zapowiedziami vso - materiały na samoróbkę mam od ręki... Ale dać stówę-dwie więcej i dostać gotowca? To i czekam (;
  11. # 44
    Autor cytatu: sliver64To teraz pytanie z innej beczki - jest możliwość zamówienia zestawu mundurowego ACU/SFU w camo innym niż na stronie? Chętnie bym łyknął takiego ale przykładowo w żółtej brzozie lub ss lato.


    Na zestaw mundurowy ACU/SFU w ss lato miałbyś trochę chętnych ;) Sam kupiłbym taki twór.
  12. # 45
    Też byłbym. Sam o takim pomyśle wspominałem Dexowi w mailu z 2013.06.
  13. # 46
    A mi Dex napisał kiedyś mają być mundurki w SS lato.
  14. # 47
    ACU i SFU lub CPU w SS Lato i ripstopie było by ciekawe i byłbym wstępnie chętny na taki twór.
  15. # 48
    Ok może być w ss lieto. Ale mam propozycję -lista zamówień z rozmiarami -wtedy będzie konkretnie.
    Jednocześnie uprzedzam iż tkanina w SS LIETO jest na dzisiaj tylko cienka taka jak na Anoraku (160 gram).

    LISTA NA MUNDUR ACU/SFU w kamo SS LIETO

    lp Nick wzrost klatka pas

    1. ............
  16. # 49
    Nie wiem jak to mozliwe,ale zakupiona przezemnie gorka dla kogos innego od Kazika,ta czarna,nie dosc ze jest zajebiaszcza niczym kominiak dla AT ;), to jeszcze rozmiarowo jest git na mnie ,;)

    Kazik,albo zes sie rozpasl,zeby " szał był";), albo ja tak zmizernialem;))
  17. # 50
    @Dex - 160gram starczy.
    dla mnie 52/4
  18. # 51
    56-4
  19. # 52
    Autor cytatu: waterKazik,albo zes sie rozpasl,zeby " szał był";), albo ja tak zmizernialem;))

    Mój największy problem z tą Gorką, był właśnie rozmiar, więc obawiam się, że to po prostu metka kłamie :)
  20. # 53
    Kazik- realnie były robione 3 czarne gorki . Jedyne wytłumaczenie takiej sytuacji to to że szwaczki na metkowni poplątały rozmiary.

    Tylko Potfur i Silver64 na to SS lieto ACU /SFU
  21. # 54
    Dodam jeszcze tylko ze jest to rozmiar mniejsze niz zawsze u ciebie Dex zamawialem
    Ale napewno nie jest to rozmiar ,ktory opisal Kazik,w taki ,gdyby byl od SSO np,
    wcisnalbym jedynie szyje w bluze lub noge w portki,innej opcji nie przewiduje
  22. # 55
    Dex - w sumie mnie tylko spodnie interesują, więc nie traktował bym mnie jako zamawiającego :)
  23. # 56
    Autor cytatu: dexterTylko Potfur i Silver64 na to SS lieto ACU /SFU


    Ja odpuszczam, mundur z tak cienkiego materiału nie zda egzaminu. Będziesz miał w przyszłości grubszy materiał albo ripstop w ss lato?
  24. # 57
    Dex planujecie pałatki w różnym camo? Ostatnio coś takiego pojawiło się u Owcy i zastanawia mnie,czy macie zamiar wydać coś w tym stylu. http://www.frontowiec.com/index.php?p3302,ukrycie-uniwersalne-palatka-cyfrowa-flora Bo cyfrowa mi trochę nie podchodzi :)
  25. # 58
    Grabek - Raczej bardzo nikłe szanse na pojawienie się takich pałatek
  26. # 59
    Może mi ktoś podać dokładne wymiary PLECAKA ATAKI 2 SPONSU- wysokość ,szerokość, głębokość ? Pilne !!!
    • cyp
    • 2014-01-27
    # 60
    Kazik ma na sto procent, napisz do niego.