• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Jeszcze dwa zdjęcia z pionierami.
    http://h.imagehost.org/0353/0_2b9cc_7e3a7fb8_orig.jpg

    http://h.imagehost.org/0820/2002_3.jpg
  2. # 32
    Jest masa zdjęć ludzi z pionierami... swojego czasu był bardzo popularny (bo ma swoje plusy :) )
  3. # 33
    Pragnę zauważyć :) że pioniery w liesie (wg metki) często są w łudlandzie czy nato (jak by nie zwał). Choćby ten z recenzji Potfura. Oczywiście można tu dyskutować co jest liesem a co nie bo nazewnictwo rosyjskich kamuflaży (albo rosyjskie nazewnictwo kamuflaży) jest dość dowolne, ale najczęściej liesem jest kamo widoczne na zdjęciu powyżej wrzuconym przez fRANCooZa wyraźnie innym niż ten na potfurowym pionierze i nie będącym kopią łudlanda jułesarmy. Na potfurowym lies jest tylko po wewnętrznej stronie. Prawda, że na zdjęciach chyba tak samo często są pioniery w jednym i drugim "liesie". Takie tam przemyślenie:)
    edyta: to prawda przepraszam recenzja i pionier są/były Potfura, poprawione
  4. # 34
    Małe sprostowanie - recenzja Pioniera jest autorstwa Potwora nie mojego ;)
  5. # 35
    Właśnie, to mój pionier był :)

    Mroov - chyba się mylisz. Jest wręcz odwrotnie, lies jest ciemniejszy od woodlanda (nawet od tego amerykańskiego), dominują brązy i ciemna zieleń. W spławowskim woodlandzie za to dominują jasne kolory - piaskowy i jasniejsza zieleń.
    Wystarczy zerknąć na zestawienie próbek na stronie spławu :)
  6. # 36
    Potfurze właściwie to się zgadzam z tym co napisałeś o kamuflażach lies i nato, ale nie wiem, w którym miejscu ja się mylę: w tym, że pioniery, które są w liesie bywają w dwóch różnych kamuflażach liesie i nato (a zawsze nazywają się "w liesie"), czy w tym, że Twój pionier był w nato (bo tak uważam). Twierdzę, że to jest lies (na pionierze i mundurze gościa po prawej).

    Faktycznie jest ciemniejszy od woodlanda itd. Dodałbym jeszcze, że wzór jest "drobniejszy", czyli "plamki są mniejsze".
    Wzór na Twoim pionierze odpowiada moim zdaniem opisowi nato.
  7. # 37
    Pisząc, że się mylisz - prędzej bym powiedział że na zdjęciu zamieszczonym przez fRANCooZa są goście w woodlandzie, a na moim pionierze jest lies.
    Ale w sumie, to takie głupie bicie piany - bo na moim pionierze są przekłamane kolorki (na zdjęciach z opisu), a i rosyjskie produkcje są znane z różnych odcieni tego samego materiału - wystarczy spojrzeć na flory, czy spławowskie gorki 3 - ja mam brązową, znajomy kupił rok później i już ma zielonawą :)
  8. # 38
    Na każdym pionierze jakiego widziałem w ciapki, czy wyglądały bardziej jak lies tudzież woodland/nato - producent zawsze umieszczał na metce napis LES .
    Autor cytatu: Potfurwystarczy spojrzeć na flory, czy spławowskie gorki 3 - ja mam brązową, znajomy kupił rok później i już ma zielonawą :)

    No właśnie, ja już się przyzwyczaiłem do takich "poprawek" szpeju rosyjskich producentów :) Szyją z materiałów jakie mają w danej chwili - to przecież nie garnitury :)
  9. # 39
    http://vm.aganet.pl/gts/?p=157

    Część druga będzie już bardziej pr0 lans jak dojdzie reszta szpeju :)
    •  
      Face
    • 2012-08-14
    # 40
    Witam, jakiś czas temu kupiłem Pioniera. Wszystko pięknie, pakowny, wygodny ale z jednym mankamentem- nie ma ładownicy na szelce. Sprawdziłem dokładnie, żadnych śladów odpruć. Metki ma odprute ale raczej nie ma szans żeby to była jakaś uber podróbka z chin. To jakaś inna wersja? Błąd produkcyjny? Jakieś pomysły?
  10. # 41
    pionier od odroznieniu od tarzana nie ma linii rozwojowej produktu i w zasadzie jest takim sam od lat za wyjatkiem materialu i detali szycia. Egemplarze bez kieszonki zdarzaja sie ale nie wiem czemu.
  11. # 42
    Mój także trafił do mnie bez tej ładownicy. Pewnie została u poprzedniego właściciela.
    A swoją drogą wiecie który to model z katalogu? Bo chętnie bym taką dokupił.
  12. # 43
    @Kacper - w moim pionierze, ów kieszonka nie była "odczepialna", była integralną częścią kamizelki.
  13. # 44
    A to zagwozdka.
    •  
      Face
    • 2012-08-14
    # 45
    Hmmm może jednak była jakaś inna wersja, w której ta kieszonka była odczepiana lub po prostu pominięta? Mój pionier ma wszystkie cechy opisane przez Cincina na poprzedniej stronie więc może rzeczywiście jest to jakaś wersja rozwojowa.