• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    https://www.facebook.com/veedroid?fref=ts

    Aczkolwiek, uważaj z nim - bo to dziwny gościu
  2. # 2
  3. eee... ale w sumie to o co mu chodzi?
  4. # 4
    Nie mam pojęcia.
  5. # 5
    Przynajmniej potwierdziły się słowa delin0ma
  6. # 6
    To już chyba nikt u niego nic nie kupi:)
  7. # 7
    "Rany Julek, ale nawarzyłem bigosu" ;)

    Przepraszam, jesli ktoś chciał tam kupić i teraz nie ma możliwości.
  8. Ja już wiem.

    Będa kupować, będą.
  9. # 9
    Dobre to, wydzielcie do HP.
    • cyp
    • 2014-03-06
    # 10
    Nawet gdybym znalazł tam coś wartego uwagi, to u takiego buraka bym nie kupił ;-)
  10. Ciekawe jak twoją uwagę przetłumaczy google translator :-)
    Ciekawe kto mu "nadał" temat?
  11. # 12
    Autor cytatu: ЧебурашкаCiekawe jak twoją uwagę przetłumaczy google translator :-)
    Ciekawe kto mu "nadał" temat?

    http://coub.com/view/vcjs :D
  12. # 13
    To wszystko przez Krym :D
    •  
      Sowa
    • 2014-03-06
    # 14
    Heh do teraz nawet nie wiedziałem, że takie coś jest. Niezła beka, jeden wpis (nawet nie obraźliwy) i wziął się obraził na cały kraj :) Z resztą patrząc na ceny, to celuje chyba w obywateli kraju na U.
  13. # 15
    Powiem szczerze że przed tym tematem nie miałem pojęcia o Ost Front a ,,asortyment' ' mają niezły, co do kolegi z Rosji wydaje mi się że trochę przesadnie zareagował.
  14. # 16
    Tak dla waszej wiadomości ten kolega to nie jest z Rosji tylko z USiA :).
  15. Sam siedzi w kraju na U
  16. # 19
    Ja dalej nie rozumiem - ja widzę tylko podlinkowany obrazek inspirowany książką Huxley'a, ale nie mam pojęcia o co chodzi (nawet nikt z tego grona, go nie skomentował ani nie polubił).
  17. # 20
    To ja pierwszy!

    Bardzo Pana Osta prosze,zeby mnie nie wciagal do Bana Polski,bo tutaj oni wszyscy sa za Ukraina,a ja tylko za Rasija...
    I niech mi pan jakis fajny kower na garnek sprzeda,bo nie nalezy jak dawniej NKWd ,rozstrzeliwac calej czeredy niewinnych,za jeden okrzyk " fridooom"!

    Panie Ost,bedzie dobrze?
  18. Chyba nie, bo jemu chodzi o co innego...

    Ost Front udostępnił(a) album użytkownika VSO.
    12 lutego
    If you buy any products from VSO, I will find you and permanently ban you from sales.
  19. # 22
    Aaaa...taka rozgryweczka!;)
  20. # 23
    A no tak , bo to takie oczywiste, jestem Polakiem to muszę kupować w VSO :P
  21. Pewnie z Chicago tak to wygląda :P
  22. # 25
    Autor cytatu: ЧебурашкаPewnie z Chicago tak to wygląda :P

    Tak jakoś mi się skojarzyło :D
    http://x2.zwala.pl/zwala01/9b093029a0a1e70314d1ac43bbc9e703/
  23. # 26
    No ciekaw jestem czy Ost miał choć jedną sztukę naszych produktów aby się wypowiadać. Ale cóż mamy wolność.Chyba w ramach rekompensaty muszę zablokować wszystkich ruskich.Hehehe
  24. # 27
    Autor cytatu: dexterChyba w ramach rekompensaty muszę zablokować wszystkich ruskich.Hehehe


    Już było wspomniane wcześniej, że to Amerykaniec ;)

    W sumie, skoro on też sprzedaje na red-alliance, to czy podchodzi to pod nieuczciwą konkurencję?
  25. # 28
    Ograniczanie sobie kręgu klientów nieuczciwą konkurencją?

    "2. Czynami nieuczciwej konkurencji są w szczególności: wprowadzające w błąd oznaczenie przedsiębiorstwa, fałszywe lub oszukańcze oznaczenie pochodzenia geograficznego towarów albo usług, wprowadzające w błąd oznaczenie towarów lub usług, naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa, nakłanianie do rozwiązania lub niewykonania umowy, naśladownictwo produktów, pomawianie lub nieuczciwe zachwalanie, utrudnianie dostępu do rynku, przekupstwo osoby pełniącej funkcję publiczną, a także nieuczciwa lub zakazana reklama, organizowanie systemu sprzedaży lawinowej oraz prowadzenie lub organizowanie działalności w systemie konsorcyjnym."
  26. # 29
    Już gdzieś to cytowałeś kolego :)
    Ale co tam delin0m- zablokujemy Hamerykańców niech mają.
  27. Jesteś w błędzie kolego.
    To po prostu pierwsze co się otwiera jak się w googla wpisze to hasło, a po drugie tekst ustawy. Więc pewnie wszyscy cytuja to samo bo co możn innego?