• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Zawsze pozostaje jeszcze kopia TWI która jest już w preorderze na BunnyWorkshop.
  2. To człowiek z Holandii odpowiada za te masakryczne ceny.
    Coś co na Tajwanie TWI ma wystawione za 30$ on wyceni na 40€
  3. # 33
    Ja osobiście nie myślałem na razie nawet w kategoriach kupna - po prostu jestem ciekaw, paru rzeczy:
    1. Czemu zaptrzestano produkcji PT1 - zbyt skomplikowany projekt? Były zwroty / reklamacje?
    2. Czy Zenitco wprowadzi jakiś nowy model, zastępujący PT1. Przyznam, że bardzo podoba mi się "design" ich produktów - w przeciwieństwie np. do większości produktów FAB Defense (które wg mnie wyglądają paskudnie, jakoś tak pseudo-organicznie).

    A co do cen TWI w Europie - zdecydowanie lepiej sobie odpuścić.
  4. # 34
    Trza sie na mwri przerzucić ,pancerne i sprawdzone a nie jakis tam "posh" zenitowski...
  5. # 35
    https://www.facebook.com/video.php?v=951976721501036&set=vb.227961040569278&type=2&theater

    Parę naprawdę fajnych rozwiązań ma ten PT-1. Rozumiem, że to wzięte z oryginału, ale nie wiedziałem wcześniej jak oryginał działa.
  6. Wiele patentów jest "rosyjskich w duchu" - zaskakująco prostych i skutecznych. Choćby zatrzask kolby, który w replikach azjaci przenieśli na dół osady kolby (też sprytnie).
    •  
      Igur
    • 2014-11-14
    # 37
    Mam pytanie odnośnie wysyłki do PL, czy zenit wysyła swoje akcesoria do naszego wspaniałego kraju? Wiem,że Kazik i chyba Czeburaszka mają szyny na swoich awtomatach . Zdaje mi się,że ktoś już o to pytał, ale w szukajce po wpisaniu słowa zenit wyskakuje tylko temat ten i do lansu.
    Czy jest jakaś inna możliwość sprowadzenia od nich szyn?
  7. # 38
    RA Forum
  8. # 39
    Aj Hooligan, stare wieści masz :)

    Zenitco wysyła do PL w bardzo dobrych cenach. Spokojnie można wszystko sprowadzić co mają w ofercie.

    A kupić i zapłacić kartą (póki co paypala nie obsługują, ale zwykłe karty jak najbardziej) można tu:
    http://www.russian-thunder.com/

    I tak, jest to oficjalny sklep zenitco, promują go na swoim FB i tak dalej.
    •  
      Igur
    • 2014-11-14
    # 40
    Ok dzięki za informację, kuszą mnie szyny do aksu już od dawna, planuje w końcu sobie takie sprawić
  9. # 41
    Przesyłka to jakieś 20 USD, dajcie znać na forum gdy będziecie zamawiać - zawsze taniej wyjdzie ;)
  10. # 42
    Ja korzystałem z usług russian-thunder właśnie (dwa razy jak dotychczas).
    Chciałbym zwrócić uwagę, że szyny AKSU mają bardzo dobrą cenę w porównaniu do pełnowymiarowych.
    •  
      Igur
    • 2014-11-14
    # 43
    Planuję zamawiać po świętach/nowy rok :) Jeśli nie przyjmują PP tylko zwykłym przelewem to może być wielka prowizja.
  11. # 44
    Kartą płatniczą będzie OK
  12. # 45
    Potwierdzam - przy płatności kartą jedyna prowizja to kurs waluty. Nic więcej. Zamówiłem testowo RP-1 i wszystko cacy.
  13. # 46
    Dostałem paczusie od Asura :D

    Panowie pilna sprawa! Szukam osoby, która ma gazowego AK i chciałaby napisać recenzje chwytu pistoletowego.

    Oczekuję rzetelnego tekstu oraz dobrych fotek na replice. Ma być lans, a nie zdjęcia robione kartoflem.

    Więcej info na streszczenia@wp.pl lub fb Straszydła ( preferowane).

    Osoba, która napisze tekst dostanie w zamian chwyt. Jest nam kompletnie zbędny. Jedyny koszt, to wysyłka, czyli jakieś 9pln. No i coś mocniejszego, gdy się spotkamy na jakimś zlocie. :D

    Załączniki:

    • 10399446_947375345277020_1699478813171814647_n.jpg
  14. # 47
    Zamawianie ze sklepu w którym ceny są w dolarach jest nieekonomiczne. Rubel leci na ryj a w stosunku do dolara złotówka się osłabia więc traci się po dwakroć. Zamiast kupowac taniej w rublach kupuję się drożej w dolarach. Przykładowo B-11 powinna kosztować 75 dolców a chca 90, B-10 85 a chca 120. 45zł czy 100zł rożnicy to już jest coś zwłaszcza, żze przesylka 70zł

    Szkoda, ze ten chwyt pistoletowy tak uprościli. Stary wyglądał efektowniej.
  15. # 48
    Serio nikt nie chce za free chwytu do swojego gazowego ak?
  16. # 49
    U nas jest za zimno na gaziaki

    to w sumie też podpada pod Zenita

    http://i59.tinypic.com/5pj6nr.jpg
    •  
      Igur
    • 2014-11-21
    # 50
    Чебурашка- b11 i b12 wchodzą bez piłowania do Twojej repliki?
  17. # 51
    Fajnie wykonany tlumik;) Cena ciut wysoka IMHO (jesli te 87$ to tez dla Polaków) ;)
  18. W B11 trzeba było podpiłować te skosy które wchodzą w komorę zamkową. W B12 nie ma czego - bo ona niczego z repliki nie dotyka nawet.
    $87 to jest cena z wysyłką na cały świat więc po Polsce moze być taniej. Niestety stal nierdzewna troszkę kosztuje, a to dzięki niej (+ pan z palnikiem acetylenowym) jest taki fajny efekt "przepalenia" - dzięki temu wyglada jak prawdziwy (choć tamten z tytanu).

    Jutro chyba powstaną jakies chwyty do łoża.
  19. # 53
    Info z FB od Asura

    We asura are truly sorry and most definitely upset with the event of sending our loyal customers the wrong catch leaver that comes with the original PT-1 stock. We quickly realized the issue and immediately summoned our engineers to produce the correct measurements catch leaver. We promise to replace the next batch of pt-1 stocks with the new catch leaver and also we are willing to replace all the wrong catch leaver out in the community with free shipping! All you need to do is to take pictures of your stock and receipt and send them to us via facebook message or you can find your local dealer. We are terribly sorry for this incident and w are progressing forward ever so slightly and do bare with our errors and thank you for supporting azura dynamic.
  20. # 54
    I to prawda. PT-1 Lata jak cholera. Montaż na jaskółkę nie pasuje na Boyi. Jaskułka u bojacza jest za wąska i tak skręcaliśmy z Adim, aż połamaliśmy montaż :D

    W kolbie zjebany jest też magnes. Kompletnie nie trzyma pozycji.

    Napisałem co myślę o wadach i mają chłopaki z Asury ruszyć 4 litery, i poprawić.

    btw, chwyt pistoletowy pójdzie do Mg :p

    Załączniki:

    • img_6375.jpg
  21. # 55
    No to jestem ciekaw ile wytrzyma strzemiono w tej kolbie.
    Proszę rozmyć na zdjęciu tłumik bo mi oczy popękają.

    Fajnie wyglądają takie "używane" tłumiki.
    https://www.facebook.com/silencefox/photos/a.804985799566344.1073741936.106844532713811/804986366232954/?type=1&theater
  22. # 56
    Fajnie, bo chcesz je sprzedać ;)
    Powiedz ile chcesz za taki tłumik w Polsce?
    •  
      Maza
    • 2014-11-26
    # 57
    Sorry, ale ten tłumik na zdjęciu podesłanym przez Dudka to SRVV jeśli dobrze pamiętam, więc aż tak strasznie nie pasuje ;) (AKS-74M Adiego)
  23. # 58
    Autor cytatu: MazaSorry, ale ten tłumik na zdjęciu podesłanym przez Dudka to SRVV jeśli dobrze pamiętam, więc aż tak strasznie nie pasuje ;) (AKS-74M Adiego)


    Z tym tłumikiem coś jest nie tak... Jest za krótki.
  24. # 59
  25. Autor cytatu: delin0mFajnie, bo chcesz je sprzedać

    Ta zwłaszcza, że to nie mój jest na zdjęciu. Ten jest aluminiowy.