• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Maza
    • 2014-11-26
    # 61
    Pamiętam, że kiedyś Adi wspominał, że to SRWW.
  1. # 63
    Jak mnie pamięć nie myli to chyba fumfel będzie bliżej prawdy, coś było chyba o tym na forum straszydeł, albo tutaj...
  2. # 64
    Autor cytatu: MazaPamiętam, że kiedyś Adi wspominał, że to SRWW.


    Poprawna nazwa "międzynarodowa" to SRVV
    Transliterowana nazwa rosyjska to KW
  3. # 65
    Mam małe pytanie. Czy oryginalny Kompensator DTK-1 wejdzie bez żadnego problemu na moją replikę aks-74u ? Moja replika to cm.045 i jest wyposażona w ten gruby gwint 24 mm nakręcany na standardowy 14 mm.
  4. # 66
    Teoretycznie tak, praktycznie różnie. Na przejściówce boyia ostry tłumik ak74 wchodzi bez problemu, na cymowskiej którą miałem nie chciał, musiała mieć minimalnie inną grubość gwintu bo zaczęła się narzynać, dalej nie próbowałem. Może to tylko pechowy egzemparz. W najgorszym wypadku po prostu zmienisz adapter :)
  5. # 67
    No takjak myślałem - Japończyczy chyba nie wiedzieli do czego służy ta część i się do niej nie przyłożyli - https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1450103_740292529383871_3332664268051036919_n.jpg?oh=33670f4220c4ca60b5f9a30d1798cc1e&oe=551577E5
  6. # 68
    Autor cytatu: ЧебурашкаNo takjak myślałem - Japończyczy chyba nie wiedzieli do czego służy ta część i się do niej nie przyłożyli - https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1450103_740292529383871_3332664268051036919_n.jpg?oh=33670f4220c4ca60b5f9a30d1798cc1e&oe=551577E5

    Na początku myślałem że w ogóle jej nie będzie, bynajmniej na jakichś surowych prototypach nie było.
  7. # 69
    Ja czekam aż inne części tej kolby zaczną się sypać... Materialy sa slabsze w kopiach
  8. # 70
    A najlepsze to jest to , że po dzisiejszym kursie 12000 rubli to 238 dolarów :-) Czyli kopia (ta z TWI) zrównała się ceną z oryginałem.

    Co do ceny tlumika za 170zł (za szt) z wysyłką (po Polsce) mogę puścić 2 szt
  9. # 71
    Autor cytatu: ЧебурашкаA najlepsze to jest to , że po dzisiejszym kursie 12000 rubli to 238 dolarów :-) Czyli kopia (ta z TWI) zrównała się ceną z oryginałem.

    Co do ceny tlumika za 170zł (za szt) z wysyłką (po Polsce) mogę puścić 2 szt


    Jak już ktoś pisał oryginał został wycofany z produkcji
  10. # 72
    Okej, to ja wezme to DTK-4 w wersji 5.45 ;)

  11. Jak już ktoś pisał oryginał został wycofany z produkcji


    Tak, ale to nie jest tożsame z pozbyciem się wszystkich zapasów w sklepach.
    Co więcej - zazwyczaj w takich sytuacjach sklepy się wyprzedają z takiego towaru. Patrz promocje na stare modele TV :-)
    niekonieczne musi to mieć zastosowanie w tej branży - ale kto wie?
  12. # 74
    W sumie to trudno sie nie zgodzić. Dziwnym jest to że informację o wycofaniu PT-1 podała strona która zajmuje się eksportem zenitowych rzeczy i prowadzeniem russian thundera. Na oficjalnej stronie zenitco w aktualnościach nic o tym nie pisali. Może kolba została wycofana z "eksportu" a nie z produkcji?
  13. Nie ma się co martwić, niedługo jeszcze Core wypuści swoją i będą sie ciąć na ceny. Na razie wyszło że ASURa dała ciała to TWI będzie cenę trzymało - ale z czasem...
    •  
      Igur
    • 2014-12-16
    # 76
    Ostatnio przypomniałem sobie o pewnej rosyjskiej firmie, która robi tanie modernizacje do ak. Chodzi mi o te kolby z 2rurek i stopki. Mieli też szyny z polimeru. Może ktoś podrzucić link do sklepu?
    Z góry dziekuje.
  14. # 77
    Jezeli chodzi o mwri to wcale nie taka tania...
  15. # 78
    •  
      Igur
    • 2014-12-16
    # 79
    o własnie :D ,kurde to coś mi się pomyliło. Chwyty chyba mają tańsze. Dzięki.
  16. # 80
    Niewiele tańsze... :)
  17. # 81
    Witam,
    Po delikatnej interwencji TWI podjęło prace nad adapterem PT-1 pod E&l...

    No nic tylko lajkowac panowie..:)

    https://m.facebook.com/pages/Tactical-Weapon-Industries/1483189865248356#!/story.php?story_fbid=1584467888453886&id=1483189865248356
  18. Zenit wlaśnie zapowiedział na swoim FB podjęcie "kroków prawnych" przeciwko tym którzy bez licencji robią kopie ich produktów.
    A podwyżkę cen produktów w dolarach na thunderze faktem konieczności zakupu precyzyjnych maszyn. Zabawni są.
  19. # 83
    Autor cytatu: Чебурашка
    A podwyżkę cen produktów w dolarach na thunderze faktem konieczności zakupu precyzyjnych maszyn. Zabawni są.


    Obiecali obniżyć. Za jakiś czas. Ciekawe, czy rzeczywiście to uczynią...
  20. # 84
    Sądzenie się z firmami spoza Rosji da pewnie tyle samo co odzyskanie pieniędzy od Rosjanina który Cię oszukał :D
  21. # 85
    Maszyn do tej pory nie mieli. Teraz muszą kupić. A aluminium do produkcj to Rosja importuje wyobraźcie sobie. W Rosji aluminium nie ma. Biedny kraj pozbawiony surowców....

    No i wszystko oczywiście w trosce o bezpieczeństwo klienta - bo ktos tam niby sobie zrobił krzywdę jak replikę założył do broni palnej. Pewnie przy strzelaniu chwyt pistoletowy mu ekspolodował.
  22. # 86
    Autor cytatu: ЧебурашкаA aluminium do produkcj to Rosja importuje wyobraźcie sobie. W Rosji aluminium nie ma. Biedny kraj pozbawiony surowców....


    Największy zakład produkcyjny alufelg w Polsce, a trzeci w Europie, importuje rosyjskie aluminium;) Byłem, widziałem...
  23. # 87
    Panowie, krótkie pytanie: modyfikacje a la ZenitCo -tak, tylko do jakiej repliki? W sensie jaka marka wypuszcza produkty o tyle dobrej jakości, że warto na nich zawieszać (nielegalne) "repliki" akcesoriów warte (mniej, więcej) dwa razy tyle co sama replika?
    Pytam poważnie, mnie na placu boju (liście zakupów) pozostał jedynie Real Sword z Typem 56-2, tylko ta replika łączy wygląd, spasowanie elementów z niezawodnością i osiągami (wiem, ze to nie jest forum "ersoftowe" ale zależy mi na estetyce w dobrze pojętym znaczeniu tego słowa), nawet jeśli zupełnie nie przypomina wersji AK-74.
    •  
      Igur
    • 2015-01-29 *
    # 88
    Z tym pękaniem przy strzelaniu palną to ma sens tylko wtedy gdy założymy kolbę zpt-1. Wiem jakie siły działają gdy strzela się ze strzelby i raz sam sobie prawie krzywdę zrobiłem "modyfikując" kolbę i chwyt przedni z plastyku :D Chwyt przedni z alu raczej nie pęknie łoże tak samo, a o rk-3 nie wspomnę :D

    Lukaz999- nam w dużej części chodzi o rekonstrukcje i to ma wyglądać, a spasowanie oraz cena są na drugim miejscu :D
    Sam zamontowałem do mojego rk01sw akcesoria droższe niż sama replika i to nie jest koniec :D
  24. # 89
    Pytanie czy te kolbę da się załozyć do palnej, to raz
    dwa: od razu widać, że to replika bo zawias jest ewidentnie inny.
    Trzy/;widać, ze sankcje dają popalić - kasy szukają wszędzie bo im "koszty parcy i zycia rosną".

    Do typ56 to pasuje kolba z uchwytu lopaty a nie cokolwiek z Zenita.
    •  
      Igur
    • 2015-01-29
    # 90
    Z tym zawiasem to prawda, ale może ktoś jest w stanie ją jakoś doczepić.
    Łoże może się poluzować i tyle w temacie, ale nie ma co dyskutować lepiej przetestować :D