• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Kolas rezerwuje miejsca i nas zaprasza. Impreza mila ze sporym watkiem reko. Polecam. Bede jechal UAZem. Wpisujcie sie kto chetny. Gwarantuja spanie, namioty i pewno wyzerke. Lans gratis.
  2. # 2
    Chętny. Dobrze widzę, będzie to niedziela i poniedziałek?
  3. # 3
    Teoretycznie byłbym zainteresowany, ale nie wiem czy nie będę miał jakiś innych wyjazdów (rodzinno-wycieczkowych).
  4. # 4
    powinna byc sb-nd ;)
  5. # 5
    Ok. dalem znac, ze nas impreza nie interesuje. Ja osobiscie (pewno grzes tez) sie przejade i polansuje jako 2osobowa GRH (Karol, a Ty?).
  6. # 6
    Fajnie, nie będzie konkurencji ;)
  7. # 7
    Kurcze, ja tez wybrałbym sie. Cos mnie kreci ten Kraków mimo iz daleko..tyle ze u mnie nawiekszy problem to wyżebranie wolnego z pracy...Ale chetnie bym pojechał.
  8. # 8
    spanie bedzie, jadlo bedzie ;) czegoz chciec wiecej. laseczki to na peczki do wyboru do koloru...
  9. # 9
    A Krakowianki są ładne....
  10. # 10
    No fajne, fajne, mam tam kilka kolezanek:-) Nawiasem mówiąc juz dawno im mówiłem,ze nastawiamy sie na piknik lotniczy;-)
  11. # 11
    Przy planowaniu wyjazdu, prosze zwróccie uwage na fakt że termin tej imprezy pokrywa się z Piknikiem Historyczno-Wojskowym w Hażlachu :)
  12. # 12
    Prosze o wpisywanie osob ktore pojada ORAZ wyslanie maila jak ostatnio (imie, nazwisko, mail, tel) na willard <at> poczta .fm
    Robie liste uczestnikow. termin zamykam za 48h.
  13. # 13
    ja odpadam, powod jak wyżej (post #11)
  14. # 14
    Ja się piszę. Mam tam dobry dojazd i zaplecze noclegowe ;)
  15. # 15
    Ja i Hel myslimy ;) Damy znać jeszcze.
  16. # 16
    Jak Tomek przyprowadzi koleżanki, to jadę ;)
  17. # 17
    Tak, tak...koleżanki to fajna sprawa..i na pewno maja jeszcze inne koleżanki...hehe A tak serio to dwie z nich zajmują sie tak półprofesjonalnie fotografowaniem, dysponuja lepszym sprzetem niz nasze idiotenkamera i pewnie maja lepsze oko...Jesli wystawialibysmy sie tam podobnie jak w Modlinie (ja nie wiem czy bede ale zaczynam molestowac swoje kierownictwo w pracy a jako argument mam...wprowadzenie elementu rekonstrukcji historycznej do siebie do pracy) to może warto byłoby pocykac kolejne zdjecia na stronke. Dajcie cynk czy tam sa miejsca gdzie mozna sensownie sie pofotografowac a ja zagadam z dziewczynami. Przyznam, ze chetnie pojechałbym na Kraków ale co wyjdzie to nie wiem...
  18. # 18
    To molestuj ze zdwojoną siłą (kierownictwo, nie koleżanki ;) )! Musimy się zebrać wszyscy jeszcze raz, żeby stachanowskim zwyczajem podwoić lub potroić stopień fajności jaki był w Modlinie :D
  19. # 19
    Ja będę, bo wstyd byłoby nie iść...prawie za płotem to mam ;)
    Jakby co to mogę posłużyć noclegiem.
    Co do miejsca to nie pamiętam czy jest tam klimatycznie, ogólnie teren płaski...przejdę się tam kiedyś, pooglądam.
  20. # 20
    Termin się zbliża...
    Kto jedzie?
    Ja i ricken mamy jechać. Jechalibyśmy w sobotę z rana?
  21. # 21
    Ja jadę prawdopodobnie w czwartek popołudniu (wezmę sobie wolne w piątek :) ).
  22. # 22
    Jadę oczywiście! Niestety mam &^*##$@ imprezę firmową z piątku na sobotę, tak więc jak będę w stanie ;) wpadnę w sobotę ze spaniem, a jak nie to na spokojnie w niedzielę na cały dzień. Żonka pewnie nas pofoci.
  23. # 23
    jade na sb-nd, ale zyganie i chlanie malo mnie pociaga.
  24. # 24
    Czyli będziemy kulturalnie pić herbatkę, jak w Modlinie ;)
  25. # 25
    Dla mnie to za odległy termin - jeszcze nie wiem co będę wtedy robił :)
  26. # 26
    hmm, moze i mnie sie uda wyrwac na niedziele z imprezy w hażlachu :)
  27. # 27
    Ja mam z głowy wyjazd...praca..sezon turystyczny i kicha..ale dajcie cynk czy sciagac kolezanke-fotografke do zdjec..z tego co z nia rozmawiałem to mam miec wolny ten walsnie weekend.
  28. # 28
    fotograf bedzie wiec nie musisz jej klopotac.
    wyjazd sobota rano
    dzis wysylam zgloszenie (o 15.00) wiec ci co mi maila nie pisali dopisac sie prosze...
  29. # 29
    ja na 99% bede na niedziele
  30. # 30
    może naszemu fotografowi coś wypadnie? nigdy zbyt wiele fotografów ;)