• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Juz skrobnałem maila Paulinie i czekam na info od niej czy nic sie u niej nie pozmieniało.Jak tylko bede miał odpowiedz to naskrobie na forum.
  2. # 32
    Pytanie za sto punktów: czy znalazłoby się jedno wolne miejsce u kogoś jadącego z Warszawy?
  3. # 33
    U mnie niestety bez szans. Jadę z ojcem i wieziemy z tyłu materac (taki jebutny, że ledwo się mieści do kombiaka) :/
  4. # 34
    rozumiem, ze jedziemy na 2 dni?

    jak wyglada wyjazd ludzi ze slaska? pakujemy sie do zredukowanej liczby wozów, czy każdy sobie?
  5. # 35
    Ja na pewno biorę samochód.
    Ze mną ricken. jak hel i ali beda mogli to jada ze mna.
  6. # 36
    tak, jedziemy na 2 dni. sb-nd. kazik i grzes slyszalem ze jedziecie ze mna ;)
  7. # 37
    To ja sie jeszcze wcisnę Will ? :) (na zlot nie do samochodu)
  8. # 38
    Hel, 12 wysylalem zgloszenia. Wpadaj ale nie bede sie teraz bawil we wkrecanie kolejnej osoby zamiane listy etc. SOrry ale mam lepsze rzeczy do roboty. Najwyzej zabulisz wjazd i bedziesz jadl konserwy ;) a moze kols ci cos zalatwi.
  9. # 39
    Spoko ;]
  10. # 40
    Ricken nie może jechać więc chyba nie będzie problemu...

    w takim razie mam wolne szmaty mudżahedina.
    Ktoś need?
  11. # 41
    nie wie mco zenek i szczepi bo cos mowili ze jada...
    wyjazd o 9 z katowic z BP przy wylocie z tunelu pod rondem.

    kto ma dostep niech prosze kupi d ospolki sznurek taki lniany albo konopny!
    brac palatki!
  12. # 42
    Gdzie śpimy (brać namiot?)? O której planujecie być na miejscu? Ja jadę jakoś z samego rana (czytaj 10-ta ;) ), to sobie jeszcze samoloty pooglądam :)
  13. # 43
    Jak o 9 wyjeżdżamy, to 10-11 będziemy na miejscu pewnie ;)
  14. # 44
    mamy do dyspozycji miec namiot (NS)
  15. # 45
    Byda.
  16. # 46