• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Maza
    • 2014-02-11
    # 61
    Są gdzieś dostępne wymiary tłumika od 74M?
    •  
      Maza
    • 2014-04-08 *
    # 62
    Ciekawy AK-74M.
    Brak bulbulatorów, stara podstawa muszki i szczerbinki. Za to nowy tłumik i pokrywa no i "furniture". Strzelam, że przerobiony AKS-74N.

    W każdym razie, można się fotką posłużyć jako wymówką do braku bulbulatorów itp. ;D

    Załączniki:

    • 831a770ffd62.jpg
  1. # 63
    Strzelam, że przerobiony AKS-74N.

    Chyba masz rację, do tego jeszcze można dodać śliwkowy chwyt pistoletowy i rygiel rury gazowej wyglądający mi na starszy model.
    •  
      Maza
    • 2014-04-08 *
    # 64
    O chwycie zapomniałem, ale o podstawie szczerbinki napisałem ;)
    Co dziwne to nie WDW, a o ile się nie mylę to tylko oni mieli AKS-74N.

    Druga ciekawa fota, obczajcie tłumik. O ilę się nie mylę to jeden z pierwszych tłumików do AK-74.

    Swoją drogą AK-74M nie przystosowany do strzelania z dość dziwnym dla tej broni granatnikiem GP-25. Jeśli się mylę, myślałem, że tylko GP-30 wchodzi na AK-74M (poprawcie mnie). No i dodatkowe ładownice na 6sz112.

    Załączniki:

    • 91bd63f57731.jpg
  2. # 65
    Maza -> goście na pierwszej fotce mają 6B28, czyli to WDW, czyli wychodzi na to, że teoria z AKS-74N jest jak najbardziej trafna ;)
  3. # 66
    Autor cytatu: MazaJeśli się mylę, myślałem, że tylko GP-30 wchodzi na AK-74M (poprawcie mnie). No i dodatkowe ładownice na 6sz112.
    Z tego co się orientuję wchodzi każdy podwieszany rosyjski granatnik. Kolanko gazowe poza brakiem kołków nie różni się przecież za bardzo (dalej ma "montaż na bagnet", który nie jest w nim oczywiście na bagnet ;) ).

    Foto Kardena (74M+GP-25): http://my.mail.ru/mail/photoshooter/photo/628
    •  
      Maza
    • 2014-06-25
    # 67
    Dzięki znajomemu, zauważyłem kolejną rzecz. Nie wiem jak inne AK-74, ale AK-74M jest malowany, nie oksydowany.
  4. # 68
    AKS74 i AKM/S też były malowane, poza AK wer3 który był oksydowany