• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Otoz na tym forum panuje fajna atmosfera sporo uzytkownikow. Wiec przydalby sie tu Czat czyli ShoutBox, zwiekszylo by to aktywnosc strony i popularnosc.
  2. # 2
    Uważam, że shoutbox jest niewskazany, bo treść publikowanych postów nie będzie archiwizowana. Często ktoś zarzuci ciekawostkę czy rzadkie zdjęcie choćby nawet w Hyde Parku, które potem można odszukać.
    A zdarza się mi wracać do starych tematów w poszukiwaniu tej jednej informacji/fotki, o której sobie przypomniałem :)
  3. # 3
    Shoutbox jest zbędny.
    Ludzie zamiast na forum będą zadawać na nim nawet błahe pytania (np.: co zrobić by być jak gru spetsnaz) bez przeglądania forum.
    Wiele z "pierwszych i drugich" pytań ma na forum wyczerpujące odpowiedzi.
    A na pogaduchy o zadku Maryny to są lepsze programy niż shoutbox.

    To jest IMHO, zobaczymy co powie Kazik i reszta użytkowników.

    @delim0n - archiwizowane czy nie to kwestia implementacji, nic nie stoi na przeszkodzie by to robić.
  4. # 4
    Ja jakoś do shoutboxów nie jestem przekonany. Dwa największe problemy jakie z nimi mam to:
    1. Brak archiwum (co tak jak Potfur napisał, da się zrobić)
    2. Presja psychiczna, gdzie gdzieś może coś fajnego się dziać, a mnie tam nie ma (bo np. jestem w pracy) ;)

    Ogólnie jednak też byłbym ciekaw opinii reszty użytkowników.
  5. # 5
    Y tam, na SB można było by wygodnie rozmawiac na różne tematy...
  6. # 6
    A na forum nie można? :)
    •  
      Seth
    • 2014-05-06
    # 7
    jako, że zaliczam się chyba do "reszty użyszkodników" dodam coś od siebie.
    Popieram to co napisał Potfur:
    Ludzie zamiast na forum będą zadawać na nim nawet błahe pytania (np.: co zrobić by być jak gru spetsnaz) bez przeglądania forum.
    Wiele z "pierwszych i drugich" pytań ma na forum wyczerpujące odpowiedzi.
    A na pogaduchy o zadku Maryny to są lepsze programy niż shoutbox.



    nic dodać, nic ująć
  7. # 8
    To chociaż jak by możliwosc PW dodano do by było dobrze.
  8. # 9
    A po co?jak mam jakąś "prywatę" do kogoś, to zawsze maila mogę wysłać.
  9. # 10
    Nie no, PW, by się przydało. Ale "jak będzie, to będzie" (copyrajt by Owca).
  10. # 11
    Do PW na forach lubią się wkradać Spamboty :P