• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Ten pierwszy to wydaje mi się że to żołnierz Wojsk Wewnętrznych bo w tej grze, BF BC, Amerykanie atakują Rosję więc...

    http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20131214124335/battlefield/images/8/8f/Russian_soldiers.jpg

    http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20100920222844/battlefield/images/b/ba/BFBC2_RU_MEDIC.jpg
  2. # 2
    Te mundury są co najwyżej stylizowane na Rosyjskie jeżeli w jakiejś grze są dobrze odwzorowane to w Armie 2 no i w sumie w BFie 3-4 nie jest źle .
  3. # 3
    Mnie wydawało się że ten drugi to zwykły żołnierz piechoty morskiej, ale nie jestem pewien...
  4. # 4
    piechota morska ma czarny beret
  5. # 5
    Spadochroniarze mają niebieskie, czyli pozostaje Specnaz.
  6. # 6
    zgadza się konkretniej Wojska Wewnętrzne jak napisałeś
  7. # 7
    Pierwsze to pewnie Tien, a drugie to pewnie flora ;)
    PS. Kałach nie ma bezpiecznika ani wyrzutnika łusek :D
  8. # 8
    no właśnie pewnie, byle ogólny zarys się zgadzał :)
  9. # 9
    To jest AEK-971! Rosomak. Ten drugi to nie może byc Wojska Wewnętrzne bo walczymy z nimi nie tylko w Rosji ale też w Ameryce Południowej w BC2.
  10. # 10
    mrtank - A, no chyba że tak :D
  11. # 11
    No panie to tylko gra jest :). Nie twierdzę że w grze to są Wojska Wewnętrzne tylko że prawdziwe Wojska Wewnętrzne mają czerwony beret ( krapowyj beret ). Jak już mówiłem jeżeli chodzi o umundurowanie to ta gra nie ma za wiele wspólnego z rzeczywistością .Zresztą Wojska Wewnętrzne nie walczą tylko w Rosji jak jest taka potrzeba to i za granicą powalczą .
  12. # 12
    Ale ten pierwszy to na 100 proc. Wojska Wewnętrzne.
  13. # 13
    Autor cytatu: mrtankAle ten pierwszy to na 100 proc. Wojska Wewnętrzne.


    Potwierdź swoją tezę :) Jeśli mamy się trzymać porównań do świata rzeczywistego, to nie może być to Wojsko Wewnętrzne z uwagi na hełm Ałtyn (którego WW nie używają).
  14. # 14
    Hełm Ałtyn to tylko Specnaz nosi ale to nie może byc Specnaz bo padają dziesiątkami jak muchy w BC.

    Tak, wiem że to gra.
  15. # 15
    Trollujesz czy to eksperyment społeczny? Bo chłopaki już Ci powiedzieli kto to, co to i dlaczego tak, a ty dalej idziesz w zaparte bo w grze jest inaczej. Czyli Nazi Zombie istniały??? Przecież w CoD tłuczemu całe szwadrony samemu laserową dzidą!
  16. # 16
    Autor cytatu: KaszubTrollujesz czy to eksperyment społeczny? Bo chłopaki już Ci powiedzieli kto to, co to i dlaczego tak, a ty dalej idziesz w zaparte bo w grze jest inaczej. Czyli Nazi Zombie istniały??? Przecież w CoD tłuczemu całe szwadrony samemu laserową dzidą!

    +1!

    A co do "Specnazu" to jeśli mówimy o tym co się dzieje w prawdziwym życiu , a nie wirtualnych wymyślonych jednostkach to zacytuję:
    "Często-gęsto pada prośba o pomoc "w rekonstrukcji specnazu", dlatego też wyjaśnijmy CZYM jest ten magiczny SPECNAZ i dlaczego taka prośba jest bez sensu...

    Jest tak dlatego, że wyraz Спецназ oznacza po prostu coś specjalnego przeznaczenia (specjalnoje naznaczenije), innymi słowy taki nasz odpowiednik jednostki specjalne. Federacja Rosyjska posiada w swoich strukturach wiele różnych formacji i służb - każda z nich POSIADA SWÓJ SPECNAZ, dlatego też prosząc o pomoc należy mieć tego świadomość i nakierować innych forumowiczów na właściwe tory... "

    źródło : http://forum.wmasg.pl/topic/138915-specnaz-zanim-napiszesz-przeczytaj/
  17. # 17
    Mam ostatnie pytanie... Czy zwykła ruska piechota nosi Ałtyny? Nie piechota morska, nie spadochroniarze, nie WW, nie Specnaz tylko piechota.
    •  
      Maza
    • 2014-05-06 *
    # 18
    Nie. "Ruska piechota", jeśli chodzi Ci o piechotę zmechanizowaną. Oni noszą bardziej tradycyjne hełmy, np. 6B7-1M itd.

    Ogólnie w grach to jakaś masakra jeśli chodzi o odwzorowanie jednostek RF. Jak narazie to tylko w Ghost Recon 1 widziałem dobrze odwzorowanych Ruskich. Reszta to taka radosna twórczość grafików.
  18. # 19
    Nie gadaj w Armie II też się postarali, no i jeszcze 9 kompania ale to Rosyjska gra więc nie mogło być inaczej .
  19. # 20
    Oj, nie jest zle. W koncu BF dzieje sie w bliskiej przyszlosci wiec mundury az tak zmyslone nie sa. Kolor pierwszego wojaka to chyba Tien WDW?
  20. # 21
    A co tak bronisz tego Bad Company chcesz się bawić w rekonstrukcje żołnierza z tej gry ?. Jak chcesz wykaz sprzętu który by wizualnie pasował do postaci to po prostu napisz bo tak nie bardzo rozumiemy o co ci chodzi :).
  21. # 22
    Tien z pierwszej foty to kamuflaz WDW ma?
    •  
      Maza
    • 2014-05-06
    # 23
    Seria OFP i ArmA zawsze słynęła z dobrego odwzorowania jednostek, jednak czasami walnął jakiegoś byka. Najczęściej w uzbrojeniu. W A2 to konkretnie szyszaki na głowach i AK-107, no i kamizelki mogłyby być nowsze. W końcu fabuła toczy się w 2009 roku. Na szczęście chłopaki z RHS to poprawili :)

    W BF są nawet mocno zmyślnone. Ałtyny i Defendery u wojsk lądowych, ładownice wypchane granatami do M203 i magami do M4, Gorki we starej florze, passgaty. Masakra
  22. # 24
    Ale BF w przyszlosci jest.
  23. # 25
    mrtank powiem tak pooglądaj mundury OMONu one są podobne do tego czego szukasz .
  24. # 26
    Co myślicie o rosyjskich spadochroniarzach z MW i BF?

    http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20140114051158/battlefield/images/1/1a/RUAssaultFlora.png

    http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20121104100043/battlefield/images/f/f1/BFBC2_Russian_Engineer.png

    http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120121144301/callofduty/images/e/e6/Russian_MW3_model.png

    Skoro BF BC2, BF 3, BF4 i seria MW pokazuje taki sam wygląd spadochroniarzy to znaczy że tak wyglądają.
  25. # 27
    Autor cytatu: mrtank

    Skoro BF BC2, BF 3, BF4 i seria MW pokazuje taki sam wygląd spadochroniarzy to znaczy że tak wyglądają.


    Ile jeszcze razy mamy Cię uświadamiać że GRY to GRY, a ŻYCIE to ŻYCIE ? :)
  26. # 28
    W końcu fabuła toczy się w 2009 roku.


    Jak gra była wydana to twórcy dali se taki rok. 2009 już minął, tak więc akcja gry może się toczyc w każdym roku.
  27. # 29
    Nie, ty musisz być trollem ujawnij się bo już siły na ciebie nie mam :)
  28. # 30
    Nie, nie jestem trollem. Zdziwiony? Temat do zamknięcia.