• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Maza
    • 2014-05-06
    # 31
    "Skoro BF BC2, BF 3, BF4 i seria MW pokazuje taki sam wygląd spadochroniarzy to znaczy że tak wyglądają"

    xD

    Skoro obcy w każdym filmie z serii Aliens wyglądają tak samo... CZYLI OBCE ISTNIEJĄ NA PRAWDĘ!
  1. # 32
    Już dawno się tak nie uśmiałem xD
    Skoro w serii RA radzieccy poborowi są ukazani jako poganiacze z kałaszami w czerwonych mundurach a czołgi mają wieżyczkę z dwiema armatami to znaczy, że tak to wygląda.
    Tok myślenia - jak na współczesną modłę, całkowicie wyprany z logicznego rozumowania i umiejętności czytania ze zrozumieniem.

    Troll? Niet, durak!
  2. # 33
    Co jak co ale kominiarka u spadochroniarzy aż tak jest nierealistyczna? Niech ktoś zamknie ten temat bo się spam robi.
  3. # 34
    Autor cytatu: mrtankCo jak co ale kominiarka u spadochroniarzy aż tak jest nierealistyczna? Niech ktoś zamknie ten temat bo się spam robi.


    http://onepamop.livejournal.com/852717.html
    Tu masz fotki z ćwiczeń wojsk powietrznodesantowych i zerknij sobie jak wygląda spadochroniarz ;)
  4. # 35
    Wyglądają tak samo tylko bez kominiarek i gogli. Ach te latające czołgi, Mi-24...
    •  
      Maza
    • 2014-05-06 *
    # 36
    Nie no, nie wierzę.
  5. # 37
    Na Krymie byli spadochroniarze w kominiarkach, no chyba że to piechota morska... Ewentualnie każdy spadochroniarz nosi kominiarkę tylko nie musi jej używac.
  6. # 38
    Kino normalnie kino jak mawia moja babci :)!
    •  
      Maza
    • 2014-05-06 *
    # 39
    Bo nie wiem czy wiedziałeś, ale kominiarka i gogle to sprzęt specjalnie zarezerwowany dla spadochroniarzy TYLKO ROSYJSKICH. Ostatnio jak gadałem z kumplem z Polskiego AT, mówił mi, że musiał przejść specjalne szkolenie w Kaukaskim okręgu wojskowym, żeby móc założyć tą spec-wdw kombinację na głowę.

    Z każdą Twoją odpowiedzią, dochodzę do wniosku, że trollujesz nas po całości.
  7. # 40
    http://i.imgur.com/BIjLndS.gif
  8. # 41
    Haraszo, dyskusja skończona.
  9. # 42
    Widzisz kolego jeśli zadajesz takie pytania na forum zrzeszającym rekonstruktorów i kolekcjonerów to odpowiedzi nie mogą być inne. Wracając do tematu dla mnie tylko gość od wsparcia w BF3 i 4 prezentuje się jako tako, czyli jest K6-3, gorka, smiersh itd
  10. # 43
    Dlatego nie chcę już prowadzic tej dyskusji. Opowiadanie trzeba pisac.
    •  
      Seth
    • 2014-05-06
    # 44
    http://oi34.tinypic.com/11v2n8l.jpg


    spóźniłem się?
  11. # 45
    Soltys - piękne :D
    Seth - chyba niestety tak... ;)
  12. # 46
    Dzięki panowie, poprawiliście mi humor na dziś. A myślałem, że we wtorki nie ma komedii. :D
  13. # 47
    Jeśli chcecie rekonstruować żołnierzy Specnazu z serii Battlefield, to polecam od razu zakupić pakiet Specact.
  14. # 48
    Może to staszek alcatraz w kolejnym wcieleniu?
    @Sołtyś - spłakałem, podbieram to sobie jako podpis na moim forum XD
    •  
      Maza
    • 2014-05-06
    # 49
    Nie no nawet Stachu by nawet takich bredni nie walił.
  15. # 50
    W dniu dzisiejszym internety wygrywa Sołtys :D
  16. # 51
    Nie wiem, czy zauwazyliście, ale ten: http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120121144301/callofduty/images/e/e6/Russian_MW3_model.png
    Wygląda jakby miał dwie kamizelki taktyczne na sobie.
  17. # 52
    Bo w zasadzie tak jest, ma kamizelkę z paskami MOLLE do których nic nie jest podpięte .Na tą gołą kamizelkę ma założoną drugą kamizelkę w formie paso-szelek taki zamerykanizowany rusek .
    •  
      Maza
    • 2014-05-06 *
    # 53
    Najlepszy jest tego gościa AK. AK (tak 47) z risami i kolbą magpula na adapterze wyglądającym jak ten z CM.039C. W ogóle, ta "broń" bardzo przypomina tą replikę.

    Swoją drogą, ci goście z MW3 mieli naszywki MWD okręgu bodajże...Północno-Zachodniego?
  18. # 54
    Oj tam buczycie. Gorka ze ściągaczem od swetra jest prima sort :)
  19. # 55
    Nie wiem, czy zauważyliście, ale ten gość ma na głowie replikę SKIFa, tj. JMD Bat-98
  20. # 56
    Autor cytatu: delin0mNie wiem, czy zauważyliście, ale ten gość ma na głowie replikę SKIFa, tj. JMD Bat-98

    Mi tam to bardziej przypomina "Kiwera" FORTu.
  21. # 57
    @up , popieram. A odnoście kominiarek i wyglądu na podstawie gier :

    Załączniki:

    • wieeeeecej.jpg
  22. # 58
    Jak już jesteśmy przy BF 4 to według mnie tylko support się broni Gorka, Redut-M (?), K6-3 i smiersh więc jak na hamerykańską grę to nie ma tragedii.
  23. # 59
    Smersz? Mi szelki w bf4 wygladaja zdecydowanie inaczej (nie Smerszowo).

    A i tak najbardziej mnie irytuje odblokowywanie kamuflazy, tyle już grałem, a SS lato dalej nie mam :(
  24. # 60
    @mrtank, nie słuchaj ich! WDW skacze w Altynach i ma zawsze założone 2 balistyki, jedną z wkładami kewlarowymi a drugą z ceramicznymi. Do tego lifczik ze skośnymi mollami. Co do kominiarek to ostatnio zaprezentowano kominiarko-tielniaszkę i to jest teraz w użyciu! Zresztą, grałeś w koloduty więc sam wiesz najlepiej jak jest! Naprawdę dobrze, że twórcy gier i filmów trzymają się tak wiernie realiów!

    A tak na poważnie to może naprawdę warto zamknąć ten wątek...