• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Nooo, jak na pierwszy raz są całkiem całkiem. Jednak musisz dalej nad fakturą popracować, bo za bardzo widać że to nie metal.
  2. # 32
    Wydaje mi się, że faktura to kwestia gęstości zastosowanej farby lub podkładu. Na kolejnym dobrze jakbyś jakiś spróbował nałożyć.

    PS. Ale i tak wygląda naprawdę nieźle.
  3. # 33
    Podkład jest czarny. Następnym razem kupie taką farbę modelarską nie pamiętam nazwy ale za dzieciaka malowałem nimi samoloty. :-D I wyglądały bardzo metalowo. ;-P Jak znajdę czas to się jeszcze pobawię. Bo muszę ich 6 zrobić a fajnie by było żeby wyglądały jednakowo.
    @Potfur : Jak na razie VOG-25P to za duże wyzwanie ja ledwo co tokarkę nauczyłem się obsługiwać. :-)
    P.S Dziękuje za komentarze.
  4. # 34
    Hubrol?

    Tutaj raczej trzeba czegoś przede wszystkim gęstego. Ale w sumie Hubrole są gęste.
  5. # 35
    Nie pamiętam , byłem wtedy w czwartej klasie. Ta farba była w takich mini puszeczkach.
  6. # 36
    Na 75% humbrol, bardzo popularne.
    Jak już opanujesz sztukę robienia - to daj znać ile chcesz za kilka sztuk, bez malowania :)
  7. # 37
    Ja też bym kilka sztuk przygarnął, za odpowiednią zapłatą :)
  8. # 38
    Raczej nie będę ich sprzedawał bo za dużo roboty z tym jest.
    Zrobię max 10 z czego 6 sobie przygarnę bo czymś ładownice chce wypchać.
    Bo ile za taki granat brać mogę max 30zł?
  9. # 39
    No w sumie powyżej 30zł to było by za dużo, i zgadzam...domyślam się że roboty co nie miara, a dupogodziny spędzać na rzeźbie w drewnie też nie bardzo.

    PS: Bardzo fajna robota gratuluje.
  10. # 40
    Dzisiaj próbowałem zrobić VOG-25P i coś tam powoli wychodzi.
    Więc zdjęcia coming sun! :-P
    I będę miał być może 4 na zbyciu.
    @Potfur masz pierwszeństwo.
  11. # 41
    Zajmuje jako drugi, jezeli Potfur nie zje mi wszystkich :)
  12. # 42
    Zaczęła się przerwa świąteczna. Więc dorobiłem napisy do VOGa : http://img97.imageshack.us/i/obraz001eu.jpg/

    Jak mam by szczery nie jestem zadowolony z tego napisu kiepsko wyszedł.

    Co do VOG-25P na razie prace stoją w miejscu bo tokarkę mam na strychu gdzie się trochę zimno zrobiło. Ostatnio coś tam próbowałem zrobić ale gdy po paru minutach przestałem czuć dłoni to sobie odpuściłem. :-)
  13. # 43
    znacznie lepiej byłby gdybyś zrobił szablon (najlepiej na folii ;), a potem szprejem...
    robota jest na parę minut, pod warunkiem że masz skalpel
  14. # 44
    Próbowałem tez na szablon ale jeszcze gorzej mi wyszło więc sobie odpuściłem. Skalpel mam nie jeden po zabawie w WH 40.000 ;-P
  15. # 45
    Hm, napisałeś "Inert" - przypadkiem to nie sugeruje, że granat jest "ćwiczebny"?
  16. # 46
    Szczerze powiedziawszy nie wiem. Napisałem to co jest na większości VOGów napisane.
    Na cyrylicy się nie znam. Więc bardzo prawdopodobne ;-)
  17. # 47
    Francuz - trzeba było sobie napisać w jakimś edytorze tekstu, cyrylicą OTK3 wydrukować na kartce, wyciąć nożykiem/skalpelem (jak się bawiłeś w WH40K to powinieneś bez problemu sobie poradzić) i potem pędzelkiem przejechać.
    Nie musi być ładnie, jak się jakaś literka do końca nie namaluje... to na plus :)
  18. # 48
    Przy następnych granatach bardziej się postaram z tymi napisami może odkopie stary aerograf.
    To wtedy na bank lepiej wyjdzie. A co do szablonu to ręcznie musiałem go robi bo drukarka mi siadła.
    Jutro spróbuje jeszcze coś wykombinować bo nie jestem zadowolony z tego napisu .
  19. # 49
    Jak to w Święta bywa nie mam nic do roboty , więc próbowałem dzisiaj zrobić VOG-25p no i się nie udało mam za słabe drewno do takich drobniejszych obróbek.Wszystko się łamało , odłupywało i takie tam. No i służyłem już wszystkie kawałki drewna jakie miałem w chacie , będę musiał kupić nowe. Więc produkcja VOGów jeszcze sobie poczeka bo jak na razie jestem spłukany :-|
    Ale przynajmniej zrobiłem fajkę wodna z łuski po jakimś tam pocisku do działka p-lotniczego :-D
  20. # 50
    nie jest ci potrzebny aerograf. popatrz na moje granaty - wszystko sie robi pieczatkami - wychodza napisy idealnie.
  21. # 51
    Inert to od inertnyj - ok. sprawdziłem - raczej chodziło nie o inercje w znaczeniu siły, ale o inertnyj w znaczeniu dezaktywowany (pozbawiony aktywności :D).

    Chodzi o to, że tak jak Kazik napisał są to Wogi ćwiczebne. Mają ładunek tylko w części tylnej- żeby można było wystrzelić, ale nic po za tym.

    Także rusie drogi- uczta się języków (albo pytajcie kogoś obrytego w wiedzy- vide Kazik ;))
  22. # 52
    Eliasz , posłuchałem Kazika i napisy zmieniłem już dawno. :-D
  23. # 53
    Nie sprawdziłem po datach :D
    Bo zasugerowałem się waszymi ostatnimi wypowiedziami :)

    Ale nic - będzie dla potomności :D

    PS> Ale to nie zmienia faktu, że Kazik dobrze pisze i należy się go słuchać :D
  24. # 54
    Panowie wuja mi sprezentował 10 VOGów które mam zamiar sprzedać. Tył granatu jest trochę inny od oryginalnego no i trzeba by było je jeszcze oszlifować. Jeśli byłby ktoś chętny wstawił bym je do komisu.

    http://img682.imageshack.us/i/obraz533.jpg/
  25. # 55
    Jeszcze trochę pracy nad nim zostało.
  26. # 56
    Wiem , ale ja ich nie robiłem.
  27. # 57
    Popracować nad nimi i będzie ładnie.
    Ja je chcę, pragnę i pożądam - musimy się zgadać co do ceny :)
  28. # 58
    większe obroty na tokarni trzeba dać i wtedy będzie git nie będzie rwało drzazg
  29. # 59
    Wiem , na moim granacie czegoś takiego nie ma. Jeszcze raz powtarzam ja tych granatów nie robiłem :-D
  30. # 60
    Autor cytatu: KamilPs. Tak w ogóle znalazłem ładne, duże zdjęcie obydwu rodzajów granatów:


    to sa 2 te same granaty (szkolne) tyle ze ten pierwszy jest pozbawiony płaszcza