• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    W sklepie Taiwangun pojawił się RPK produkcji SRC , w cenie 1245zł.
  2. # 2
    Śliczny.
    •  
      Bart
    • 2006-09-30 *
    # 3
    hmm, jak dla mnie jest raczej ... brzydki, no ale ta cena... Szybciej bym sie zdecydowal na to niz na kit z Guardera
  3. # 4
    Czemu brzydki? (podaj przyklady)
  4. # 5
    chociażby tłumik płomienia
    •  
      Bart
    • 2006-09-30 *
    # 6
    -dolne loże jest pfuj.... -stemplowane body, moze i byl RPK z wlasnie takim body, ale i tak mi sie nie podoba
  5. # 7
    - tlumik plomienia - od pierwszej wersji, proponuje zajrzec do literatury - internet to nie wszystko - pozostale dwie wytkniete wady sa niestety prawdziwe. Tak czy siak - dobrze ze jest wreszcie jakis karabin maszynowy ze wschodu.
  6. # 8
    - tlumik plomienia - od pierwszej wersji, proponuje zajrzec do literatury - internet to nie wszystko
    powiedziałem (napisałem), że jest brzydki, a nie że jest fantazją autorów repliki (chociaż faktycznie tak mi się wydawało)
  7. # 9
    powiedziałem (napisałem), że jest brzydki, a nie że jest fantazją autorów repliki (chociaż faktycznie tak mi się wydawało) i tak jak ci sie wydawalo zostales zrozumiany :) ps. probowalem zrobi zdjecie/skan z ksiazki gdzie jest rpk z takim tlumikiem plomienia, jednak - nie wyszlo. ---[edit] ale najlepsze jest to ze dwa lata temu, za taka kase jak teraz wydasz na 'full metal rpk', nie kupil bys kalasza :D
  8. # 10
    Dzisiaj zamowilem jak dojdzi to zrobie jakies fotki :)
  9. # 11
    czekam z niecierpliwoscia! duuuzo fotek i najlepiej tez napisz recenzje ;>
  10. # 12
    Wreszcie będzie mozna stosować ciekawsze taktyki :) - Grabek, nigdy nie montuj w nim prec-lufy, bo na kulki nie zarobisz ;) TAAAAAKIE zużycie ci przewiduje :D
  11. # 13
    można by teraz zacząć poważnie mysleć na stworzeniem bębnowego maga ;)
    •  
      Bart
    • 2006-10-18 *
    # 14
    po co robic, mozna kupic :) na asgshopie Wiem, ze ta cena lekko odpycha ale jak sobie pomysle o groteskowo wygladajacym drumie, ktory wystaje z gniazda, (bo hi-cap byl za dlugi) albo drum, ktory pomiesci tylko 250 kulek (bo tylko taki magazynek nadaje sie do wmontowania w beben od RPK) to wydaje mi sie ze warto.
  12. # 15
    przerobka hicapa na druma by nie ograniczala sie do wsadzenia maga w 'druga' obudowe... co nie powinno sie konczyc na 250, 600bb'sach a na 2000 co najmniej
  13. # 16
    Dotarl!!! Wiec tak: co do wygladu, wszystko co powinno byc metalowe jest metalowe, dluga lufa a na niej oczywiscie dwojnog tak na pierwszy rzut oka poza mocowaniem nie rozni sie od oryginalnego tyle tylko ze jest lzejszy, szczegulnie przyjemnie prezentuja sie piny na body. Wszystkie "drewna" wygladaja tak jak na zdjeciach czyli nijak (koniecznie trzeba je wymienic), na dodatek w dolnym lozu jest dziwny odcisk nie wiem do czego mial sluzyc. Wielka kolba spokojnie pomiesci kazdego larga. Reszta to standard jak w kazdym AK. Teraz troche o technice: metalowy hop-up, o dzialaniu puki co wiem tyle ze jest glosny :D Waga karabinku to cos ok 4kg. W pudelku nie znajduje sie procz RPK Zdjecia dozuci pozniej Bart
    •  
      Bart
    • 2006-10-20 *
    # 17
    FOTKI RPK: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 Ps. ta pokrywa na zdjeciach jest od starego Marujca :) orginalnej po wymontowaniu nie moglismy juz dopasowac spowrotem.
  14. # 18
    "2006 SRC"... no i te "drewna" (szczególnie kolba) - ale ważne że jest KM!, ale i niestety Wawrów ma kolejną broń (pomijając kije, grabie, haczki, łopaty, i inne śmiercionośne narzedzia) do obrony swoich granic :/... Cieżko będzie zaprowadzić tam ład i porządek :( -ale z tajnego wywiadowczego źródła wiem że nie mają jeszcze amunicji :P A tak na serio to wraz z gunem była bateria i jaka (pytam bo jak ostatnio gadaliśmy to nie wiedzialeś :) )? A apropo będnowego maga to na allegro niedawno poszedł jakis taki mag za jedyne 380zł (ale był w bdb stanie)...
  15. # 19
    Niestety jakiejkolwiek baterii brak :( Co do bebna to wole kupic ten ze stara bo w sumie dokladam 80 zl i wszystko jest cacy
  16. # 20
    smacznie wyglada. a z tym drewnem to moze wartoby sprobowac cos takiego jak Bart u siebie zrobil, czyli zastosować okleinę?
  17. # 21
    Jezeli bedzie dostepna ta konwersja do rpk (bart gdzies to wynalazl) to chcem sie zlozyc z bartem na to tamto i bralbym wszystkie drewna :D a narazie to chyba tak jak mowisz :)