• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    RMW rulez. polecam Tinga (w przeciwienstwie do Funga z gunnerairsoft.ZLODZIEJE.com)
    a czymze to gunner zawinil? jesli moge spytac? bo wlasnie ma mi cos poslac?
  2. # 2
    w takim razie cierpliwości życzę i oby wszystko było w paczce :)
  3. # 3
    nie bedziemy cie irytowac. modl sie by w paczce bylo to co chciales, nieuszkodzone, w terminie, a jesli nie to zeby ci kiedykolwiek oddal kase...
  4. # 4
    na to ze w terminie to raczej nielicze, bo te ich terminy sa nie realne raczej :)
    zobaczymy jak bedzie. Ps. przy waszych zakupach gdzie byl placony vat ?

    moze by watek o gunnerze wydzielic do dzialu "Sklepy, sprzedawcy, wspólne zakupy"?

    hopsiup i zrobione. k.
  5. # 5
    Ja robiłem zakupy w GA i wsio było ok, może mieliście pecha?
  6. # 6
    ja zamawialem 2x i podwojnie zaluje.
    pierwszym razem zero kontkatu, opoznienie 3tg, 1 element zamowienia niezgodny na co oczywiscie zlewka i brak odpowiedzi.
    za drugim razem odpowiedz po 2 tg ze poszla paczka, po 3 ze nie ma 1 przedmiotu, ktory zamawialem i czy chce refund. i koniec info. po 4 tygodniach info ze poszla jakas przesylka dodatkowa. w tym czasie ZERO odpowiedzi na maila. wszynam spor w paypal.com w sprawie oszustwa. odpowiedz gunnera ze ooczywiscie kase zwroci. mija 7 dni. nic. ponawiam spor. paypal zamyka spor gdyz gunner przedstawia tracking 1 paczki, ktora zawiera tylko 25% zamowienia (wartosciowo). wkurwiam sie. gunner nie odpisuje na zadne maile. wszczynam kolejny spor w paypal. dzwonei do paypal, mailuje do paypal. gunner nic nie odpowiada. przychodzi 2 paczka - w niej jakies 2 magazynki. po 2 tg paypal informuje gunnera, ze sciaga kwote defraudacji z jego karty. gunner odzywa, pisze mi maila z pytaniem czy kasa dotarla. oczywiscie nie dotarla.
    kaze mu zwrocic mi paypalem. on ze nie ma kasy... ja ze payapl mu to sciagnie i zamknie konto. on ze sie boi etc. w koncu przelewa po 4-5 grozbach, a ja wycofuje skarge.
    przychodzi paczka (ta 1) - a w niej ak105 unicorna wrecz w czesciach. wrzucony luzem do pudla karton.
    zjebuje gunnera na dostepnych forach...

    Summa summarum - dostalem zwrot po ponad miesiacu, naroznicach kursowych stracilem ponad 100zl. Na mailowaniu, czytaniu regulaminu paypal, gadaniu z paypelem stracilem z kilkanascie godzin. Fung jest podlym, zoltym oszustem, ktory myslal, ze zrobi polaczka w ciula.

    tak wiec zamawiajce - jest tanio. problem tylko w tym, ze czasem toawru nie ma, czasem jest uszkodzony, czasem o kase trzeba sie mocno poszarpac. ale ceny sa fajne. ja wole RSOV, doplace te 5% i mam towar w standardach wgc - szybko i pewnie.

    PS
    zamawialem u niego swd, w czasie jak mi napisal ze ma out-of-stock zdazylem kupic innego za granica, sprowadzic, i sprzedac, a od tego k...a nawet nei mialem info czy dostane zwrot kasy.
  7. # 7
    No to, że dostałeś unicorna w częściach to akurat wina urzędu celnego - to oni tak wszystko traktują. Mój AKS też przyszedł w częściach walających się po pudełku.
    Ja na szczęścię dostałem od gunnera to co zamówłem, ale ogromne wątpliwość w urzędzie celnym wzbudzała faktura - oczywiście na zapytanie wysłane do gunnera o fakturę prawidłową całkowity brak kontaktu. Po 4-tygodniowym boju z urzedem celnym wielu telefonach i faksach wreszcie dostałem paczkę.
    Doszedłem do wniosku, że gdybym wiedział, ze tak to będzie trwało to zamówilbym w Polsce.
  8. # 8
    jak narazie gunner wyslal mi paczke w terminie, ale fakt ze komunikacja mailowa u nich lezy i kwiczy, najlepiej zadzwonic do nich bo inaczej to zero innfo kiedy co i jak. teraz pozostaje czekac co w tej paczce i co tez nasz urzad wymysli
  9. # 9
    dostalem zwrotke 21.04.08 ze wlasnie przeczytal mojego maila z 3.03.2008. najs.
  10. # 10
    i tak jest szybszy niż nasze urzędy :D
  11. # 11
    najlepiej zadzwonic do nich


    Żartujesz? 0_o Jaka jest cena połączenia z HK? No chyba że przez Skype'a ;)
  12. # 12
    polaczenie z normalnego telefonu wyszlo mnie < 10 zl, co stanowi około 1% zamówienia - morał z tego taki ze jak chcemy dzwonic tam czesto :) lepiej kupic w rsov
  13. # 13
    szkoda, że RSOV nie ma niektórych rzeczy :( (np. śliwkowego AKSU Unicorna)
  14. # 14
    ciekawa sprawa, tracking z hk pokazuje ze paczka znalazla sie w polsce 1 maja ! , tracking pocztexu nic nie pokazuje (edi recived) a poczta gdzies ja kisi :(
    i tu pytanie do was - jak bylo z poprzednimi zamowieniami ?
  15. # 15
    luz 2 tg na cle w bytomiu. "prosze pana mamy opoznienia"
  16. # 16
    no tak, to jutro beda mieli telefon mobilizujacy :P paczke z izraela tez tyle kisili, wrrr
  17. # 17
    dodzwonic sie tam to juz jest meka, will prosze podaj pod jakie ty numery dzowniles o ile pamietasz
  18. # 18
    032 281 94 70 paczkarnia UC Bytom
  19. # 19
    dzieki :) juz tam dzwonie :)
  20. # 20
    Dzwonimy, dzwonimy........
    32 281 94 70
    32 282 4504
    TUU TUUU TUUU TUUU TUU TUUU TUUU TUUU...
    Kazdy numer zajety.
    Jednak tam trzeba pojechac po te paczke.
    http://palestine1967.site.voila.fr/images/armes/nagmachon1.jpg

    Ma moze ktos nr faxu do Bytomia??

    Mamy nowe numery: (032) 281 50 47 - nikt nie odbiera , 282 30 80 - uszkodzona linia
  21. # 21
    o nowy objaw - tego numeru juz nie ma :(
  22. # 22
    no po mekach paczka dotarla - oczywiscie zaden urzad nic o niej nie wiedizl :), faktura ok, sprzet ok - wszystko w komplecie, niestety doliczyli clo (jak na zabawki) + vat ale tylko do wartosci towaru , na pocieszenie wyglada na to ze nikt jej w UC nie otwieral
  23. # 23
    i jescze jedno dla wszystkich ktorzy kupuja cos w tajwanie, miejcie na uwadze hiper predkosc dzialania naszych UC :(
    oto wyciąg z trackingu:
    1-May-2008 Poland Arrived.
    23-May-2008 Poland Delivered.
  24. # 24
    nowy rekord, gratuluje, ja mialem max 17 dni ;|
  25. # 25
    Nie ma co liczyć na przyspieszenie, skoro ludziska coraz więcej kupują bo dolar i euro są tanie ;)
  26. # 26
    dziekuje za gratulacje :) i az truchleje o paczke z rsov w przededniu strajku poczty :( moze uda mi sie poraz kolejny pobic niechlubny rekord :)
  27. # 27
    bo trzeba clic w niemcach a potem na lawete i do dom...