• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 121
    Kazik - ale mi chodziło o 3 i 26 z mojej galerii ( http://picasaweb.google.pl/kowalczyk.kam/PiknikLotniczyKrakW ) :) Aczkolwiek to zdjęcie na którym jestem ja i Hell niech zostanie, też nie jest złe. Ewentualnie jeszcze 59 i 51 (do wykadrowania).
  2. # 122
    A to przepraszam, źle zrozumiałem.

    3ki odpowiednik już jest w galerii (mega maczo foto Zenka), 26 jest fajne, ale nie mam pomysłu którym zamiast niego wywalić :/ (ustaliłem sobie "sztywny" limit 20 zdjęć, bo ustaliliśmy kiedyś że ma ich być mało, ale mają być super)

    59 dodałem, bo jest faktycznie fajne (tylko taśmę będę musiał usunąć). W 51 trudno będzie przerobić tło, więc nie dodałem.
  3. # 123
    Proponuję wywalić MI z szachownicą :)
  4. # 124
    mi z szachownicą jest jedynie poglądowo by było widać przed i po
  5. # 125
    dodałem galerię z krakowa na naszą stronę:
    http://razwiedka.rusmil.net/category/19_krak_w_2008.html

    edycja: dodałem też "portrety członków". jak kogoś brakuje to niech da znać (najlepiej ze zdjęciem od razu :P)
  6. # 126
    http://picasaweb.google.pl/ksajkowski/BorneDoGalerii?authkey=2zfUrJZ5EPs

    Moje propozycje do galerii razwiedki z Bornego. Coś dodać, coś usunąć?
  7. # 127
    Ten certyfikat to myślę ze do osobnego działu Nagrody..
    W przyszłości może więcej takich dyplomów, certyfikatów, nagród się pojawi:)
  8. # 128
    Certyfikat należało by porządnie zeskanować i potem obrobić, by na stronce był w miarę czytelny.
    Jeśli macie dostęp do skanera, to poproszę co najmniej 150dpi w kolorze i na maila.
  9. # 129
    Na dniach podeśle zeskanowany :)
  10. # 130
    Do galerii z Modlina dorzuciłem parę zdjęć zrobionych aparatem z epoki (nie pamiętam jak się nazywał i czyj był ;) ).
  11. # 131
    Następca Amina, Karbal (popierany przez ZSRR) zostaje prezydentem Afganistanu.


    Powinien być Karmal. Drobna literówka, ale o tyle ważna że w nazwisku ;)
  12. # 132
    Ę?
  13. # 133
    W "O konflikcie", nie nadmieniłem ;)
  14. # 134
    Done.
  15. # 135
    Wrzuciłem zdjęcia z Bornego na stronę.

    Mógłby ktoś skrobnąć jakiś mini-tekst o zlocie na stronę?
  16. # 136
    Autor cytatu: kazikWrzuciłem zdjęcia z Bornego na stronę.

    Mógłby ktoś skrobnąć jakiś mini-tekst o zlocie na stronę?


    i Tom masz robotę :)
  17. # 137
    Tekścik spłodziłem, może być???
  18. # 138
    Jasne, jak najbardziej może być :)
  19. # 139
    Charaszo, cos wyczaruje;-)
  20. # 140
    a gdzie znajdę ten tekst ?
  21. # 141
    Tekst autorstwa Saperskiego jest już na stronie.
  22. # 142
    No własnie tez luknałem, ze tow. Saperski juz zdażył napisac odpowiednie info do zdjec.
  23. # 143
    Aktualizowana galeria :D Dodana sesja z Bytomia.
  24. # 144
    Tak się zastanawiam, czy nie warto by troszkę "odświeżyć" stronę, np opisując kto jaką rolę pełni w razwiedce...
    Jakieś podstawowe info (funkcja, ksywa, zdjęcie, podstawowe wyposażenie czy jakiś opis). Co o tym myślicie?
  25. # 145
    W sumie, czemu nie.
  26. # 146
    Opis postaci i jej sprzętu to dobry pomysł, stronka nabierze nieco bardziej informacyjny charakter a i pkt lansu się zwiększą :D
  27. # 147
    Pomysł oklepany - co nie znaczy że zły, to czy będzie dobrze czy źle, zależy od wizualizacji... ale to już sprawa drugorzędna.

    To co mnie martwi przy takim pomyśle to:
    - nie wszyscy będą mieć fotkę (na pewno ja nie mam takowej :)) - zawsze można coś zszopować jeśli będzie taka potrzeba,
    - niektóre ksywki/nicki są tak nieklimatyczne że łohoho, no bo jak tu napisać że Łilard to albo Snejl tamto :), trzeba by albo iść za 'Paraglajdersami' z trójmiasta, którzy do reko przyjęli amerykańskie odpowiedniki imion.
  28. # 148
    A nie można prosto nie komplikując prawdziwe imię i nazwisko? yyy? Bo pomysł z amerykańszczeniem/rusycystyczeniem jest wg mnie śmieszny.
    Przynajmniej ja tam się czuję J.H. a nie ..coś tam coś.
    Parę osób nie ma zdjęcia - ale nie znaczyłoby to, że nie będą mieli! Proste.

    edytka:
    Druga sprawa czy opisujemy każdego członka czy tylko funkcję?
  29. # 149
    Ja bym był za opisaniem funkcji, wraz z osprzętem - można ładnie przedmioty obfotografować, opisać.
    Klepanie ksywka-funkcja-pierdy, śmierdzi mi dziecinnymi klanami kanter strajka.
    ---[edit]
    Bo w sumie, co kogo interesuje jak mamy na imie czy na nazwisko. Mnie oglądając stronę, bardziej by interesował opis konkretnych przedmiotów czy tego co nosi wojak i jak toto wygląda na nim, a nie jak się gość zowie.
  30. # 150
    No właśnie.
    A jest galeria członków (!) więc tam już wiadomo kto jest.
    Dlatego ja jestem za funkcjami...mając nadzieję, że nie będzie zgrzytu z powodu jednego SWD czy medyka i mnogości zwykłych strzelców....