• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 151
    Zgrzytów, niby czemu?
    Mnogość strzelców, pozwala przedstawić na kilku różnych osobach, różne kombinacje noszenia sprzętu, w sensie: taki mundur, taka kamizelka, takie ładownice, a tu taki mundur, taki plecaczek, taki śliniaczek i dodatkowo rpg na plecaczku.

    Somfing lajk dat http://img267.imageshack.us/img267/2540/img67510uq3.jpg
    zdjęcie z jakiejś francuskiej gazety z artykułu o Gruzji
  2. # 152
    No wiem o co Ci chodzi. Pomysł dobry.

    Tylko czemu taki zły przykład dałeś fotograficzny ;P
    edytka:
    Zły bo taki nieobiektywny (ale to nie Twoja wina), ja tam widziałem zdjęcia z Gruzji wojaków rosyjskich w wypasionym sprzęcie, a tu jakieś obdartusy pokazują. Typowe dla zachodnich publikacji.
  3. # 153
    Czemu zły - obejrzeć można, czytać nie ma co (nawet z moim brakiem znajomości francuskiego stwierdzam że brednie piszą).

    Enyłej - ty wiesz, ja wiem - i reszta też już będzie wiedzieć... tylko opisy pod zdjęciami bardziej rzeczowe.
  4. # 154
    Ja chetnie popozuje ale wypadaloby takei foty zrobic na ladnym neutralnym tle (cos jak w studiu?). a jak to wyonac w naszych M-2?
  5. # 155
    Ja mam "studio" u siebie w dużym pokoju (2 lampy ileśset wat i szara ściana, którą łatwo zaszopować), możecie mi swój szpej wysłać ;)
  6. # 156
    Tak jak kazik pisze, od biedy to nawet kazda sicana da radę, ale więcej paprania będzie z obróbką.
  7. # 157
    no o ja z grzesiem pewno do tego workshopu wpadniemy - podaj kiedy masz czas. sie porobobi foty.
    maja byc standard postacie czy mozna jakies fajne? (osiol ze shreka ;) )
  8. # 158
    jeśli to będą nasze postacie, to na pewno będą fajne ;)
  9. # 159
    ja tez wpadne :)
  10. # 160
    Wydaje mi się, że najlepiej będzie jak każda funkcja zostanie sportretowana przez inną osobę, więc może zgrajcie się w więcej osób ;)
  11. # 161
    Biedny Kazik - czy ten pokój pomieści tyle osób? ;)
  12. # 162
    Podzielcie się turami - jedna osoba, potem druga osoba - niekoniecznie w ten sam dzień. Bo mogą być takie sytuacje że zdjęcie 'nie wyszło' i co wtedy?
  13. # 163
    Btw. Czemu nie ma na stronce fotki Saperskiego ani Potfora? No dalej ludzie, cyknąć fotkę w szpeju na dworze to chwila moment ;) A jeszcze zwłaszcza że Saperski miał swoje zdjęcia w Bornym.
  14. # 164
    Może nie chcą się upubliczniać?
  15. # 165
    Wydaje mi się, że to kwestia niedopatrzenia ;)
  16. # 166
    Potfur nie wyrabia się czasowo ostatnio, ale obiecuję że cyknę sobie fotencję w tym tygodniu (niekoniecznie na dworze, ale to się zszopuje :D), bo muszę wreszcie skończyć recki.
  17. # 167
    Fotki osób wybierałem z tych, które miałem (tzn. ze zlotów) - Saperskiego faktycznie zapomniałem jakimś cudem wrzucić, a Potfora nie miałem po prostu zdjęcia.

    Odnośnie sesji foto - to ja założę najlepiej nowy temat o tym w dziale wewn.
  18. # 168
    Dorzuciłem 4 fotki z Cieszyna na stronę oraz parę słów o zlocie.
  19. # 169
    Autor cytatu: KamilBtw. Czemu nie ma na stronce fotki Saperskiego ani Potfora? No dalej ludzie, cyknąć fotkę w szpeju na dworze to chwila moment ;) A jeszcze zwłaszcza że Saperski miał swoje zdjęcia w Bornym.


    W ramach - uzupełniania braków - cyknąłem sobie fotkę. Chciałem pójść w teren - ale śnieg spadł (i wciąż pada), więc fotka z domu.
    http://mwachowski.pl/rus/potfur_razwiedka.jpg
  20. # 170
    Fotka fajna, ale nie za bardzo Cię tam widać ;)
  21. # 171
    A co ma być widać? Jest morda - jest, reszta - jak u każdego innego szweja, to po co duplikować :)
  22. # 172
    Nie wyłamuj się ;)....
  23. # 173
    Zabierz mi śnieg - to się nie będę wyłamywał :)
  24. # 174
    pochuchaj to stopnieje :P chyba nie myślisz, że ten śnieg długo poleży?
  25. # 175
    cholera go wie - jak sobie pójdzie, to może wybiorę się na wyrobisko.
  26. # 176
    Odświeżę temat:
    - "obalił prezydenta Dard'a" - a nie "Dauda"? http://razwiedka.rusmil.net/category/2_o_konflikcie.html
  27. # 177
    Google mi mówi, że faktycznie powinno być Daud, więc poprawiłem.
  28. # 178
    Kurcze, wiem, ze ten watek to niby o stronce www ale wcisne swoje 3 kopiejki. Na razie naprodukowałem ok. 400 ulotek propagandowych na wzór tych z Modlina z ub.roku. Zmieniłem druga strone i wstawiłem obrazek banera Razwiedki. Saperski podesłał mi nowe rysunki propagandowe i przy najblizszej okazji naprodukuje jeszcze. Niestety sa czarno-białe bo tylko do takiej drukarki mam dostep w...pracy;-) Wyglada to przyzwoicie, wiec mozemy bawic sie w "zdobywanie serc i umysłów" ludzików;-) Bede je miał na Modlinie i Bornym w sierpniu.
  29. # 179
    A czemu nie ma zdjęcia wila i echelona na stronce ? Zapomniałem o kimś jeszcze ?
    Cały czas zapominam żeby się o to upomnieć.
  30. # 180
    Boo zapomniałem. Brakuje też Saperskiego.