• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 121
  2. # 122
    nareszcie się nauczyli jak się zakłada GP na AK. Ładnie wygląda, nawet nie liczę, że będzie ze stali ale wreszcie jest przyrząd celowniczy i ładne VOG'i ;D
  3. # 123
    Może mi ktoś wkleić zdjęcie sprężyny(repliki) przytrzymującej granat?
  4. # 124
  5. # 125
    GP-25 od DBOY dostępny na:
    WGC
    EbairSoft - cena wraz z wysyłką, 8 dni i jest na miejscu :)
    AirSoft Global
    Get-Reload
    wykonanie stal(kilka mniejszych elementów), aluminium, ABS. Części Al wyglądają na nietrudne do odwzorowania w stali.
    Po delikatnej kosmetyce pasuje na repliki VFC.
    Teraz tylko czekam na dostępność granatów.
  6. # 126
  7. # 127
    Złoży za ciebie zamówienie na ebairsoft, a potem nawet nie zapłaci cła... Złoty interes;)
  8. # 128
    Bez komentarza :)
    •  
      Sowa
    • 2012-09-01 *
    # 129
    Autor cytatu: delin0mZłoży za ciebie zamówienie na ebairsoft, a potem nawet nie zapłaci cła... Złoty interes;)

    Właśnie to samo miałem napisać :) Sam kupiłem GP-25 na ebairsoft na opisanych tam warunkach minus prowizja tego gościa ;) Cieżko się pomylić bo ten hicap za 0.5$ jest tylko tam http://www.ebairsoft.com/dboy-bigp25-grenade-launcher-p-6155.html
  9. # 130
  10. # 131
    Jutro na wojence kolega z Morąga będzie miał ten granatnik. Wezmę kamerę, to coś nakręcimy.

    Zwrócić na jakieś szczegóły szczególną uwagę? Na pewno nie będziemy mieli opcji dopasowania do kilku ak. Według producenta pasuje do replik ak boyi, cymy i vfc.

    Granaty chyba tylko dedykowane.
  11. # 132
    Jak możesz, to sprawdź magnesem co jest ze stali.
  12. # 133
    Spokojnie, RM dostanie sztukę do recenzji :)
  13. # 134
    Autor cytatu: ZacharJak możesz, to sprawdź magnesem co jest ze stali.

    mogę Ci odpowiedzieć, że kilka elementów układu celowniczego oraz przeniesienia spustu.
    •  
      Sowa
    • 2012-09-09 *
    # 135
  14. # 136
    Tak swoją drogą, GP-25 na AKS-74, koszer?
  15. # 137
    Bardziej koszer kombo nie ma :)
  16. # 138
    @Sowa - jakieś takie inne te granaty niż ten w zestawie z granatnikiem...
  17. # 139
    •  
      Sowa
    • 2012-09-12
    # 140
    @Potfur - inny producent, trochę wieksza pojemność kulek, ale ponoć dedykowane do tej repliki. Środek z tego co widzę praktycznie identyczny.
    •  
      ADi
    • 2012-09-12
    # 141
    Autor cytatu: kazikBardziej koszer kombo nie ma :)

    Oj Kaziku chyba się mylisz. Najbardziej koszer kombo to jest AKM z GP25. :D
  18. # 142
    @Adi - nie będę się sprzeczał, bo po namyśle sam nie wiem, co koszerniejsze ;)

    Przy okazji wrzucam "teaser" nadchodzącego opisu GP-25.

    Załączniki:

    • preview2.jpg
  19. # 143
    Autor cytatu: ADi[quote]Autor cytatu: kazikBardziej koszer kombo nie ma :)

    Oj Kaziku chyba się mylisz. Najbardziej koszer kombo to jest AKM z GP25. :D[/quote]
    To ja dorzucę do ognia - AKMS z GP25 :)
  20. # 144
    Z prób "terenowych" z przykrością stwierdzam ze oryginalne (treningowe i nie tylko) granaty WOG-25 niestety, bez pewnej ingerencji w gwinty granatnika Boya, nie pasują.
  21. # 145
  22. # 146
    http://www.youtube.com/watch?v=LkOzJBtamkk&feature=plcp

    po herbacianemu, na razie mam lenia i przez najbliższe dni zostaje słomianym wdowcem, więc napisy pojawia się jakoś przed świętami :p
  23. # 147
    Nie rozłożyliście GP do końca! Trzeba było lufę odczepić i by się wyjaśniło co pasuje a co nie :)
    I zróbcie coś z ptakami, bo się mi koty zainteresowały recenzją :)

    PS. I dlaczego herbata nie jest w szklaneczce i w drucianym koszyczku!
  24. # 148
    Bo Adi to kiepski hipster i herbatkę w koszyczku oddał psu, nam zostały kubki z Ikei. Nie chcieliśmy rozkładać GP do końca, bo jeszcze by nas kolega Czapel wykastrował :D
  25. # 149
    A jaki problem zdjąć lufę? Wciskasz przycisk i przekręcasz :D
    Swoją drogą, muszę sprawdzić czy na moim RIS'ie się da zawiesić GP
  26. # 150
    Aaaa, to tylko tyle trzeba było zrobić? :D Gdybyśmy choć raz przygotowali się do recenzji, pewnie byśmy omówili wszystko. Wyszło jak zawsze :D

    Btw, dziś siadam do napisów. Jak zgram wolny czas, pracę, przedszkolę oraz pewną 3-latkę to w nocy powinny sie pojawić.