Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

Подобные

Podobne

• Konkurs

• rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1. # 121
    Do GP30 ACM pasują granty, takie jak do M203. VOG nie spasuje- nie ma kryzy, za którą są zaczepiane granaty w tym modelu GP30
  2. # 122
    I co powiecie ?

http://www.dboymodel.hk/en/showproduct.asp?id=121

Nie wspomnę że fotka na górze przedstawia granatnik G&P GP-25 a nie Dboys,
    w dodatku repliki VOG które swojego czasu zrobił Willard (unikalne na skalę światową)
    i ogólnie jego i mój sprzęt.

Sam granatnik wygląda jak dokładny klon G&P. zmieniono rączkę na dużo lepszą bo chyba gumową, chamsko odlaną
    co idealnie odpowiada oryginałowi, a nie kanciastą plastikową jak we wszystkich innych replikach GP25, GP30 dostępnych obecnie na rynku.
    Do tego jedyną inwencją DBoys było dodanie celownika (wygląda na prototyp).

Za to za granat VOG należy się szacun dla żołtków.
  3. # 123
    Wygląda fajnie. Dobrze, że jakiś producent "odświeża" ten model, bo mimo wszystko chyba teraz trudno dorwać GP-25 (z G&P).
    Jestem ciekaw w jaki sposób będzie mocowany do repliki - patrząc na przód, zdaje się, że jest szansa na prawdziwy "zatrzask", a nie taką lipę jak w G&P. W sumie to nic dziwnego, bo G&P nie pasował do replik VFC i pochodnych (w tym DBoy) bez kombinowania.

Zastosowanie waszego zdjęcia budzi pewien niesmak, ale cóż, internet.
  4. # 124
    Autor cytatu: kazikWygląda fajnie. Dobrze, że jakiś producent "odświeża" ten model, bo mimo wszystko chyba teraz trudno dorwać GP-25 (z G&P).

W ogóle jest problem z GP-25. Nie są już od jakiegoś czasu produkowane, wszystko co jest to rynek wtórny.
  5. # 125
    Wiem bo sam szukam od 1,5 roku :/ Żadna firma nie wypuściła tej repliki, stare granatniki z CAW, STAR są średnie pod względem historycznym, G&P jest dosyć wierny oryginałowi ale we wszystkich jakoś zapomnieli celownika. W sumie jak dotąd polowałem na replikę G&P i chciałem zrobić do niego celownik samemu bo kształt podziałki rozmieszczenie otworów w tej replice jest praktycznie zgodne z oryginałem.

Jak pamiętacie VFC pokazywało swoje GP-30 i korespondowałem z nimi w tym temacie.
    Konkluzja była taka, że jest już tyle niskobudżetowych replik GP-30, że nie wiedzą czy się zdecydują na produkcję (wiadomo ceny VFC...). Spytałem czy nie lepiej zrobić GP-25 na który wiele osób czeka, i jeśli zrobią go z celownikiem to zamiotą konkurencję
    gość napisał że to robienie repliki od zera, dużo kasy itp. a poza tym i tak ją Chińczycy skopiują za ćwierć ceny :/
  6. # 126
    LOL moje foto sprzedazowe ... GP25 z GiP, AK74 boya + real wood, postarzanie, pod spodem stara gorka...straszne ze chiniole promuja sie polskimi samorobkami . mam nadzieje, ze normalni ludzie zobacza roznice miedzy GP25 na foto a ich "produktem"

PS
    Kazik mocowanie bylo ch... bo na wkrety imbusowe, a rzezbic trzeba bylo jeno zatrzask bagnetu. bywalo gorzej.
  7. # 127
    Pamiętam jakie było mocowanie, sam przecież miałem takiego GP :)
  8. # 128
    Czyli wszyscy ten granatnik mieli, potem się pozbyli a teraz są w czarnej d...!
  9. # 129
    Nawet ja go miałem (konkretnie ten, który później miał kazik) i nawet wiem gdzie jest obecnie... niestety, gość nie chce go sprzedać.
  10. # 130
    No właśnie. :) Widzę że ogólny deficyt na granatniki to nie mały problem. Ogólnie GP-30 są ale GP-25 G&P, j.w. pisano nie ma i szanse na ich produkcję też niewielkie (z tego co pytałem w specschopie ostatnio). Kupiłbym inny (GP-30 są po 519 zł)tylko jest mały problem. Zależy mi na tych granatach: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1946 i teraz nie wiem, o co chodzi z tym, że są dedykowane tylko do G&P. Może da się przeskoczyć te techniczne problemy. Problem jest nie mały, bo chciałbym docelowo mieć ich, 5 szt. czyli pełną ładownicę, więc trochę kasy wydać muszę (wychodzenie w pole z jednym granatem sensu nie ma moim zdaniem). Chyba, że są inne ruskie granaty tego typu pasujące do granatników GP-30, lub w ogóle jakiś zupełnie inny, pasujący typ granatu, ale używany przez Rosjan. :)

Ten granat pasuje TYLKO do GP-25 od G&P, do innych produktów G&P już nie.
    Ma z tyłu całkiem inne mocowanie. Ładowany do GP-25 odprzodowo.
    Ten granat ukazał się także w wersji ze standardowym mocowaniem - ładowaniem od tyłu do granatnika, trzeba uważać żeby się nie pomylić. Wiem kto ma na sprzedaż, mogę podać namiary.
  11. # 131
    Do GP-30 nie pasują te "WOGopodobne" granaty.
  12. # 132
    czy ktos znalazl wiecej info na temat wspomnianej gp-25 Boyi o jakim niedawno byla mowa?
  13. # 133
  14. # 134
    nareszcie się nauczyli jak się zakłada GP na AK. Ładnie wygląda, nawet nie liczę, że będzie ze stali ale wreszcie jest przyrząd celowniczy i ładne VOG'i ;D
  15. # 135
    Może mi ktoś wkleić zdjęcie sprężyny(repliki) przytrzymującej granat?
  16. # 136
  17. # 137
    GP-25 od DBOY dostępny na:
    WGC
    EbairSoft - cena wraz z wysyłką, 8 dni i jest na miejscu :)
    AirSoft Global
    Get-Reload
    wykonanie stal(kilka mniejszych elementów), aluminium, ABS. Części Al wyglądają na nietrudne do odwzorowania w stali.
    Po delikatnej kosmetyce pasuje na repliki VFC.
    Teraz tylko czekam na dostępność granatów.
  18. # 138
  19. # 139
    Złoży za ciebie zamówienie na ebairsoft, a potem nawet nie zapłaci cła... Złoty interes;)
  20. # 140
    Bez komentarza :)
    •  
      Sowa
    • 2012-09-01 *
    # 141
    Autor cytatu: delin0mZłoży za ciebie zamówienie na ebairsoft, a potem nawet nie zapłaci cła... Złoty interes;)

Właśnie to samo miałem napisać :) Sam kupiłem GP-25 na ebairsoft na opisanych tam warunkach minus prowizja tego gościa ;) Cieżko się pomylić bo ten hicap za 0.5$ jest tylko tam http://www.ebairsoft.com/dboy-bigp25-grenade-launcher-p-6155.html
  21. # 142
  22. # 143
    Jutro na wojence kolega z Morąga będzie miał ten granatnik. Wezmę kamerę, to coś nakręcimy.

Zwrócić na jakieś szczegóły szczególną uwagę? Na pewno nie będziemy mieli opcji dopasowania do kilku ak. Według producenta pasuje do replik ak boyi, cymy i vfc.

Granaty chyba tylko dedykowane.
  23. # 144
    Jak możesz, to sprawdź magnesem co jest ze stali.
  24. # 145
    Spokojnie, RM dostanie sztukę do recenzji :)
  25. # 146
    Autor cytatu: ZacharJak możesz, to sprawdź magnesem co jest ze stali.

mogę Ci odpowiedzieć, że kilka elementów układu celowniczego oraz przeniesienia spustu.
    •  
      Sowa
    • 2012-09-09 *
    # 147
  26. # 148
    Tak swoją drogą, GP-25 na AKS-74, koszer?
  27. # 149
    Bardziej koszer kombo nie ma :)
  28. # 150
    @Sowa - jakieś takie inne te granaty niż ten w zestawie z granatnikiem...