• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Autor cytatu: wilu
    Saperski - piszę sie do pomocy przy obozie:). Do dyspozycji gazior (choć nie z tej bajki) i namiocik od mrówy (może sie go uda w końcu okiełznać) i inne drobne szpeja.


    Na namiocik to mi ślinka cieknie :)
    Na razie mamy do dyspozycji mój namiocik 3 osobowy, teraz z Twoim to możemy poszaleć.
    Znajdzie się na miejscu jakiś mechanik co jak będzie potrzeba dorobi brakujące elementy do namiotu tak ze są szansę ze będzie stał :)
  2. # 32
    Wilu nie powiem od początku liczyłem na twoje przybycie. Co do rurek do namiotu na złomie zawsze coś dobierzemy :).
    Pozdrawiam KAMILLO
  3. # 33
    ja niestety nie dam rady wyrwac sie na 2 dni :( szkoda ale praca + przeprowadzka wziely gore
  4. # 34
    Miejsce na obóz już wyznaczone, ogrodzone i opisane :)
    Prawdopodobnie koło nas będzie rekonstrukcja polskiego szpitala polowego -wrzesień 39, tak ze opieka medyczna sióstr będzie zapewniona :)
    snail- szkoda :(
    kto może, to zapraszamy od wtorku/środy

    Na zachętę dodam ze szykuje się kilka atrakcji ze sprzętem jeżdżącym i latającym dla Raz..wietki :)
  5. # 35
    @ saperski

    Na zachętę dodam ze szykuje się kilka atrakcji ze sprzętem jeżdżącym i latającym dla Raz..wietki :)


    ahh ani mnie nie kus :( ale ... odbije sobie w przyszlym sezonie :)
  6. # 36
    Mam imprezę na Fortach Czerniakowskich - tym razem odpadam, ale bardzo żałuję.
  7. # 37
    Halo

    Jest poniedziałek a zlot oficjalnie zaczyna się w czwartek, na zlotowisku jest juz rozbitych około 200 osób, czy oprócz tych co już są na miejscu czli: Ja, Saperski i Wilu można na kogoś liczyć ???

    Odezwijcie się bo nie wiem ile mam zabrać łopat do kopania okopów hehehe....
  8. # 38
    Możesz dla mnie jedną zabrać ;)
    Będę w czwartek koło południa.
  9. # 39
    super
    Ja będę od środy (rano)jak będziesz w okolicy to kontakt 608-73-30-30 w razie czego.

    Pozdrawiam
  10. # 40
    Ja miałem przyjechać w środę ale ze względu na formalności związane z nową pracą przyjadę w czwartek-będę jakoś koło południa
    •  
      wilu
    • 2008-08-12 *
    # 41
    W środę od 10 z saperskim i kamillo (jak odeśpi :) )zaczynamy prace nad dioramą jak ktoś jest chętny do pomocy to zapraszamy. Miejsce mamy primasort.
    Może uda sie wstawić trochę niespodzianek.