• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Face
    • 2013-03-30
    # 91
    Wyglądają trochę jak doszyte "niemechanicznie" możliwe, że to samoróbka? Tak swoją drogą to trzeba być rusofilskim zbokiem żeby zauważyć taki szczegół;)
  1. # 92
    Autor cytatu: FaceTak swoją drogą to trzeba być rusofilskim zbokiem żeby zauważyć taki szczegół;)


    Tez tak wlasnie Kazek to twoje spostrzezenie postrzegam!
    Jestes mega " rusozbokiem"!;))
    W zyciu bym nie zauwazyl takich drobiazguff!
  2. # 93
    Cóż, taki fetysz :)

    Samoróbka jest jedną z możliwości, ale z drugiej strony nie widzę śladów po odpruciu normalnych szlufek.

    PS. Na fotach jest Karden lub jeden z jego znajomków, jakby ktoś był ciekaw.
  3. # 94
    Obstawiam samoróbkę.
    Śladów po odpruci nie ma, bo sam strój już jest trochę zjechany.

    Przez chwilę myślałam czy to nie produkt Modoxu, ale nie ma siatki w kapturze.
  4. # 95
    Się nie popisałem, przecież na zdjęciach opisu Partizana-M wyraźnie widać inny rodzaj szlufek, właśnie taki sam jak na zdjęciach Kardena.
    http://rusmil.net/forum/uploads/sprzet_sposn_partizan-m/sso_partizan-m_06.jpg

    Czyli niepotrzebnie wprowadziłem zamieszanie, bo jest to wyraźnie produkt SSO.
    • cyp
    • 2013-03-31
    # 96
    Kazik, jesteś nadgorliwy, już Ci się w oczach miesza od szukania takich pierdół! ;-)