• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam nie wiem gdzie dokładnie powinienem załozyc ten watek wiec prosze o przeniesienie w razie nieprawidlowości.
    Jestem w tej chwili na Ukrainie i pojawiła sie mozliwosc dorwania w swoje rece kilku wypalonych granatników RPG-26
    Czy byłyby osoby zainteresowane kupnem ww granatnikow? Cena kształtowałaby sie kolo 400 zł.
    Żeby bylo weselej znajomy zamowil z Rosji kilka (naście) zatyczek gumowych które normalnie odpadają przy wystrzale cena takiej zatyczki to 100zł (dziwne to ale nie ja wymyslilem) Na sprzet trzeba bedzie pewnie poczekac troche ale mysle ze warto.
    Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy
    kjubon323@gmail.com
    Ja swój granatnik bede miał za tydzien to wrzuce fotki.
    Pozdrawiam
  2. # 2
    Panowie, zalecam usunięcie tematu i ew. dalszą dyskusję kontynuować na privie.

    Sam badałem temat kilka miesięcy temu, za takie wystrzelone rpg w niezmienionej formie, u nas w kraju można mieć krótko mówiąc przejebane.
    Teoretycznie jest to rura PCV i jakiś prosty układ elektryczny, w praktyce jest to LUFA i ELEKTROSPUST ;)
    Takie rpg tylko z założenia jest jednorazowe, a faktycznie działa na niemal identycznej zasadzie jak chociażby Panzerschreck.
    Jeśli ktoś będzie miał zły humor to może podciągnąć tą konkretną rurkę na broń szczególnie niebezpieczną. Taką interpretację potwierdziło mi kilka osób m.in. właściciel strzelnicy i facet, który dostał zawiasy za notabene RPG 26 dekorujące ścianę :) Tak, w Polsce.
  3. # 3
    To zamykamy.
    Usunąłem wszystkie wypowiedzi poza OPem i Fumflem, który ostrzega.